Burçlara Göre Yılbaşı Kıyafetleri

Yılbaşı hızla yaklaşıyor. Partide henüz ne giyeceğine karar veremediysen şu an tam olarak doğru yerdesin. Unutma, 2019 yılına ne kadar ışıltılı girersen o kadar parlarsın! Hem ne derler bilirsin yıla nasıl başlarsan öyle devam eder. Madem öyle, o halde sen de modunu yükseltmek için yılbaşı stilini en parlağından, en renklisinden ya da en ışıltılısından seç. Evet, Başak burcu kadını bu görkem senin içinde geçerli. Senede bir kere olan bir kutlama için Başak burcu kadınlarını bile minimal stillerinden vazgeçiriyoruz.

Yılbaşı gecesinin renkleri olan kırmızı, siyah ve yeşil renklerinin yanına bordo, mor, pembe, bej ve beyazı biraz da payet ekledik. Ayrıca bu yıl her yerde, her vitrinde ve her markada en az bir kürk gördüğümüz için ve neredeyse tüm sokak stillerinde de var olan kürke biz de kayıtsız kalmayarak farklı markalardan uygun bulduğumuz stillere ekledik.

İşte sana tam 12 ayrı yılbaşı partisi kıyafet önerisi. Biz her bir öneriyi burçlara uygun olarak ayırdık ama sen başka bir burcun stilini kendine daha yakın buluyorsan onu seçebilirsin. Hazır mısın? Çünkü başlıyoruz.

Tüm Seçimleri Eğlence Üzerine Olan Koç Burcu Kadını

Koç burcu kadını yılbaşı partilerini çok sever. Günlük hayatında da canlı ve enerjik olan Koç burcu özel gecelerde daha da daha coşkulu olduğu için seçtiği kıyafetlerin de enerjisini düşürmemesi gerekir. O yüzden rahat hareket edeceği ışıltılı bir tulum hayat kurtarıcı olur. Biz senin için Zara halter yaka ve yakasında pırıltıları olan bir tasarım seçtik. Senin dikkati en çok yüzüne vermek istediğini de bildiğimiz için Mac’in ikonik ruju Russian Red sürmeni, Mango’da bulunan kısa bordo kürk ile geceye karışmanı planladık.

Kalite Aşığı Boğa Burcu Kadını Işıltısını İçinde Saklar

Boğa burcu kadınları kaliteye son derece düşkün olduğu için onun gideceği yılbaşı partisinin lüks bir otelde olduğunu düşünerek seçimimizi yaptık. O yüzden Boğa kadınına önerimiz dozunda bir ışıltı ile kaliteli bir şıklık. Son birkaç ay hızlıca trendlere oturan tek omuzlu bluzlardan en renkli ve payetlisi olan İpekyol bluzu H&M saten kumaştan tasarlanan dar paça pantolon ve siyah Zara altın zincir detayları olan açık ayakkabıyı ile kombine ettik. Bu kadar payet varken normalde olsa makyajını sade yapmanı öneriridik fakat yılbaşı gecesinde dilediğince ışık saçabilirsin. O yüzden simli Nars yeşil farı sürmeni tavsiye ediyoruz.

Hem Trendy Hem de Işıl Işıl Bir İkizler Burcu Kadını

Genç ve dinamik olduğu kadar değişime hızlıca ayak uydurması ile bilinen İkizler burcu kadını için bu sezonun en renkli kürkü olan Vakkoroma kırmızı, beyaz, bej ve siyah renklerinden tasarlanan kısa kürkü öneriyoruz. Bu renkli kürkü önü kısa arkası uzun olan Zara marka etek ve Twist marka tek omuzlu bluz ile kombine etmeni öneriyoruz. Gecenin odak noktası ise bacaklarında ve ayakkabılarında olacak. Diz üzeri ışıl ışıl parlayan Gizia çizmen ile partide bütün Aslan burcu kadınlarının radarında olacaksın.

Yeni Yılda Dönem Kadını İmajı ile Yengeç Burcu Kadını

Yengeç burcu kadınları hayatlarındaki her yenilikte onları en iyi hissettiren şey olan dönem kadını imajından vazgeçmezler. Bu seçim onların duygusallığından ileri gelir. Duygusal olduğu ve duyguları ile hareket ettiği için geçmiş dönem elbiselerine tutku ile bağlıdırlar.  Bu yüzden de yılbaşı gecesinde de mutlaka dönem kadınları imajı ile partilere katılırlar. Eğer bu kostüm partisiyse muhteşem bir dönem kadını rolüne bürünürler ama yok değilse de belden oturtmalı bir elbise, şık bir palto ve bolca eyeliner ile geçmişim gölgesinde mutlulukla yeni yıla hazırlanırlar.

 

Aslan Burcu Kadını Yeni Yıla Edie Sedgwick Rolünde Girecek

Aslan burcu zaten eğlenceli, etkileyici ve görkemli bir kadın daha fazla ne kadar parlayabilir diye düşünen varsa bir adım geri çekilsin bakalım. Çünkü bu yıl hangi partiye giderse gitsin Aslan burcu kadınına sarı tonlarında sezonun tüm trendlerini barındıran bir şıklık önereceğiz. Zara ışıltılı A kesim elbise ile topuklarında altın ışıltısı olan diz üzeri çizme sezonun en trend çizme rengi bordo ve 2018 yılına damga vuran leopar kürk ile kombine ediliyor. Küpe ve yüzük olarak ışıltılı Tullia Jewels ve yüz içinde parıl parıl parlamak için Chanel. Gerisi kalan parıltı zaten Aslan kadınının ruhunda var.

 

Yılbaşı Renklerinde Başak Burcu Kadını

Minimallik onun diğer adı olabilir ama bu bir partide parıldamayacağı anlamına gelmiyor. Başak burcu kadınları Aslan ya da Boğa burcu kadınları gibi parlamak için payetlere ihtiyaç duymaz. Onun ışığı yansıtması için kumaş oyunları yeterli olur. Çünkü o sade ve gösterişsizlikten hoşlanır. Bizde alçakgönüllü olmasıyla meşhur olan Başak kadınları için her hareketinde etrafına daha da hareket katması için tüylü Twist bluz ile siyah pantolon ve gecenin tüm görkemini üzerinde toplayacak kadar kırmızı olan Machka ceket giymesini öneriyoruz. Başak kadınının asıl ışıltısı ise renkli taşlı Zara abiye ayakkabıda olacak.

Şıklığı Elden Bırakmayan Terazi Burcu Kadını

Her daim zarif olmak onun genetiğinde olduğu için Terazi burcu kadınları parti kıyafeti seçimlerinde de şıkır şıkır modellerden uzak durur. Onların tercihleri zarif ve zevkli bir tasarım olmasından yanadır her zaman. Biz de bu düşünceler içinde olan Terazi burcu kadınları için sezonun en güzel rengi olan koyu yeşil kolları dantelli Zara tulum dökümlü beyaz renkte bir palto ve transparan Zara çizmeler ile giymesini öneriyoruz. Uzun Swarovski taşlı bir küpe, sımsıkı toplattığın saçların ve mor tonlarındaki makyajın ile her zamanki gibi çekici görüneceksin.

Yılbaşı Gecesi Gizemli Olmayı Bir Kenara Bırakan Akrep Burcu Kadını

Akrep kadınları ve partiler birbirlerine tutkuyla bağlıdırlar. Yılbaşı partileri de renkleri dolayısıyla bu gruba girer. Kırmızı ve siyah Akrep kadınlarının olmasına rağmen yılbaşı partilerinde çoğu insan bu renkleri kullanacağı için Akrep burcu kadınları özellikle siyahı aksesuarlarda kullanmayı tercih eder. Onlar seksi olabilecekleri ve rengi ile fark yaratacakları bir kombin seçmeye özen gösterirler. Bu nedenle biz de bu yıl Akrep burçlarına Zara payetli ceket elbise ile sezonun vazgeçilmezi kürk modasından beyaz ve uzun olan Vakkoroma kürkü siyah Penti çorap ile kombine etmelerini öneriyoruz. Her zaman vazgeçilmezleri olan stilettodan ise bu gece uzak durarak bootie giymelerini tavsiye ediyoruz. Makyajları ise her daim seksi duran dumanlı göz makyajı olmalı.

Tüm Gece Dans Edecek Bir Burç: Yay Burcu Kadını

Enerjik ve coşkulu yapısı yılbaşı partisinde doruğa çıkacak olan Yay burcu kadınının oturmaya niyeti yok. O oturmak istemiyor, gecenin hakkını veren neşede eğlenmek istiyor. O yüzden biz de ona her hareketinde ışıldayacak bir pantolon olan payetli Vakkoroma pantolon ile tek omuzlu Zara crop top ve üzerinde bu sezonun en güzel işbirliklerinden olan Moschino X H&M deri ceketi öneriyoruz. Sezonun trendi harf kolyeyi tak, bir başka trend kürkü ise etol ve kullan bir de bordo ruj ile geceye hazırsın.

Her Daim Klasik Bir Şık: Oğlak Burcu Kadını

Klaslığı engellenemez, onu parıltılara boğamazsın çünkü o kararları konusunda son derece inatçıdır. Hiçbir Oğlak kadınına süper seksi bir yılbaşı kıyafeti giydiremezsin o ağır başlı ve olgun görünmeyi sever. fakat bu geceni yıldızı olmayacağı anlamına gelmez. Oğlak kadınları eğer şık olmak isterlerse onu en klas bir biçimde yaptıkları için etraflarında rakip tanımazlar. İşte tam da bu sebeple yılbaşı gecesi kombini için Oğlak kadınlarına kıpkırmızı tek omuzlu Forever New elbise, yine aynı kırmızı tonlarında Mango stiletto, mermer görünümlü kırmızı siyah Zara clutch ve bolca eyeliner öneriyoruz. Çünkü Oğlak kadınlarının başka bir şeye ihtiyacı yok.

Kova Burcu Kadını Disko Topundan Rol Çalacak

Özgür ruhlu Kova burcu kadını iş giyinmeye geldiğinde özgür ruhuna birde sıra dışılık ekleyerek bir disko topundan esinlenebilir. Hatta biraz daha ileri giderek ondan rol bile çalar. Çünkü o egosuzdur. Başkalarının ne diyeceğini umursamadan yılbaşı partisine hazırlanır. O halde bütün payetler Kova kadınına gidiyor. İpekyol ince askılı payetli bluz ile Michael Jackson’ı bile kıskandıracak disko topu renklerinde ceketi ve parlak İpekyol Pantolonu ile geceye ışık gibi doğacak. Makyajında da kırmızı ile tüm neon renkleri kullanmanı tavsiye ediyoruz. Çünkü sen giyinirken bile gecenin tanını çıkaran bir burçsun.

Tatlı Pembe Tonlarında Balık Burcu Kadını

Romantik ve duygusal Balık burcu kadınları eğlenirken de bu huylarından vazgeçmezler. onlar Kova kadınları gibi renklere bürünmez Yay burcu kadınları gibi çılgınca dans etmezler. Balık burcu kadınlarının romantik ve elegan bir eğlence anlayışı vardır. bu yüzden yılbaşı gecesi partisi için genelde şık partileri ya da yemekli organizasyonları severler. Dans elbette vardır fakat naif bir şekilde. o halde balık burcu kadını için bizde sezonun en güzel Kürk modeli olan mor ve pembe tonlarında H&M kürk ile simli tek omuzlu Gizia elbiseyi öneriyoruz. Makyajları ise her zamanki sıcak tonların bir koyusu olsa yeter…

Görseller markaların kendilerine ait web sitelerinden alınmıştır.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.