Burçlara Göre Sevgililer Günü Aktiviteleri

Yine yılın o zamanları geldi çattı! Sevgilisi olanlarla sevgilisi olmayanları karşı karşıya getiren, sevgilisi olanlara telaş, sevgilisi olmayanlara heves getiren Sevgililer Günü, kapımıza dayandı. Sevgilisi olmayana bir gün, sevgilisi olmana haftalarca etkisini hissettiren Sevgililer Günü’nün en önemli kısmının ne yapılacağına karar vermek olduğunu biliyoruz. Peki, senin planın hazır mı? Hazır değilse, aşağıdaki önerilerime göz atabilir, aralarından burcuna en uygun olanı seçerek sevgiline sürpriz yapabilirsin. Hazırsan, gel başlayalım!

Koç Burcu: Ülkedeki En Büyük Lunaparka Götürmek

Koç burcu deyince aklımıza hareket geliyor, canlılık geliyor, çocukluk geliyor, coşku geliyor, değil mi? Peki bu terimleri düşünürsek, Koç burcuna nasıl bir sürpriz yapabiliriz? Onun özelliklerini en iyi karşılayan yer neresi olabilir? Tabii ki Lunapark! Eğlence trenlerinden, korku tünellerine, dönme dolaplardan yaşatılan görsel şölenlere kadar dopdolu alanları olan Lunapark oyun oynamayı seven aktif Koç burçları için en doğru aktivite olabilir. Koç burcu sevgilini ülkedeki en büyük lunaparka götürerek ona kocaman bir eğlence günü hediye edebilirsin.

Boğa Burcu: Bir SPA Günü Planlamak

Keyifçi Boğa burcu sevgilin için ne yapabilirsin? Bence lükse düşkün ve kaliteyi seven Boğa burcu sevgililer için en doğru Sevgililer Günü aktivitesi masaja gitmek olacaktır. Mükemmel planlanmış bir spa ve masaj günü için kaliteli bir salon bulup zevkli Boğa burcu sevgilini oraya götürmek ve masaj odasının keyfini sürmek dışında yapman gereken hiçbir şey yok!

İkizler Burcu: Uzun Zamandır İzlemek İstediğiniz Tiyatro Oyununa Bilet Bulmak

Entelektüel İkizler burcu sevgilin için sana vereceğimiz en önemli tüyo onu Sevgililer Günü’nde evde tutmaman. Çünkü evde yapacağınız bir aktivite İkizler burcunu sıkabilir. Aşırı romantik bir aktivite İkizler burcunu etkilemez ve sürekli baş başa kalacağınız bir aktivite de İkizler burcunu sıkabilir. Bu nedenle uzun zamandır gitmek istediği bir tiyatro oyunu varsa, ona bilet bulmak vereceğin en güzel Sevgililer Günü hediyesi olabilir.

Yengeç Burcu: Evde Baş Başa Romantik Bir Yemek Hazırlamak

İşte tam Yengeç burçlarına özel bir etkinlik! Ev ortamında, baş başa hazırlanmış romantik bir yemek yemek! Dışarı çıkmayı normalde bile pek sevmeyen evine düşkün bir Yengeç burcu ile sevgiliysen hiç boşuna yorulma, Sevgililer Günü’nde onu dışarı çıkaramazsın. Dışarıdaki pahalı ve ne ile pişirildiği belli olmayan yemekleri kalabalık bir ortamda yiyip bir şey anlamayacağını düşünen Yengeç burcuna vereceğin en anlamlı hediye, ona evinde kendi ellerinle bir yemek hazırlamaktır.

Aslan Burcu: Şehrin En Kalabalık ve Lüks Mekânında Rezervasyon Yaptırmak

Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz! Lükse düşkün bir Aslan burcu için nasıl bir aktivite hazırlanır? İşte tam da böyle! Şehrin en lüks restoranında baş başa bir yemek organize etmek akabinde bol bol selfie çekerek Instagram’a servis etmek, Aslan burcu için gayet uygun bir aktivite değilse nedir?

Başak Burcu: Bir Dağ Evinde Şömine Başında Şarap Keyfi

Başak burcunu kalabalıktan uzaklara götür. Mümkünse kimselerin olmadığı bir dağ evi kirala. Seninle baş başa kalacağı bir ortam ayarla. Şömineli bir oda bul. Ortamın sıcaklığını yükselt, kadehinden de şarabı eksik etme. İşte Başak burcu için mükemmel Sevgililer Günü aktivitesi hazır!

Terazi Burcu: En Sevdiği Sanatçının Konserine Bilet

Sanatsever bir Terazi burcu ile sevgiliysen, yapacağın en güzel Sevgililer Günü aktivitesi onunla birlikte bir konsere gitmek olacaktır. Terazi burcunun en sevdiği sanatçının konserine alacağın iki bilet, size hem eğlenceli bir Sevgililer Günü geçirtecek hem de Terazi burcunun onu anladığını düşünerek iki kat mutlu olmasına neden olacaktır.

Akrep Burcu: Özel Olarak Hazırlanmış Bir “Oyun Odasında” Vakit Geçirmek

Konu Akrep burcu olunca, içinde seksin geçmediği bir aktivite bulmakta zorlanıyorum elbette! Şaka bir yana, tutkulu Akrep burçlarının Sevgililer günü için gezilerde, konserlerde, yemeklerde falan pek gözü yoktur. Ona en iyi hediyeyi, ona olan sevgini göstererek verebilirsin. Bu nedenle, sen benim oyun odası teklifimi yine de bir düşün istersen.

Yay Burcu: Prag’a Yapılacak Romantik Bir Yolculuk

Yay burcu sevgili, öyle küçük hediyelerle uğraşmaz. Kendisine de öyle küçük hediyeler gelsin istemez. Herkesin yapabildiğinden daha iyisini yapacağını düşünür ve bunu herkese kanıtlamak için elinden geleni yapar. Bir başkası belki bulunduğu şehirde bir şeyler organize etmeye çalışır. Ama Yay burcu, romantizmin kalesi Prag varken, başka bir yere gitmeyi aklından bile geçirmez.

Oğlak Burcu: Evde Dizi/Film İzleme ve Pizza Yeme Keyfi

Oğlak burcunun Sevgililer Günü gibi özel günlere ilgisi yoktur. Onun için herhangi bir günden farksızdır. Büyük ya da değişik etkinlikler yapacağına, yemek yapmakla bile uğraşmayacağınız ayaklarınızı uzatıp dizi/film izleyeceğiniz bir etkinliği tercih eder.

Kova Burcu: Özel Olarak Bir Kutu Oyunu Hazırlatıp Onunla Oynamak

Sıra dışı Kova burcunun etkinliği de sıra dışı olmalıdır. Hem herkesin yaptığı şeyleri beğenmeyen tarafına, oyuncu ve rekabetçi yanına hem de zekâsına hitap edecek en güzel Sevgililer Günü aktivitesi ikiniz için yaptıracağın özel bir kutu oyununu oynamaktır. Kova burcu bunu bin romantik yemek ve beş yüz romantik geziden çok daha romantik bulacaktır buna emin olabilirsin!

Balık Burcu: İlişkinin Başlarında Adı Geçen Bir Yere Götürmek

Anılar… Balık burcunun gözünde canlandılar. Geçmişte yaşamayı seven, romantik Balık burcuna yapabileceğin en güzel jest, ilk konuşmanızda ya da ilk buluşmanızda (ilklerden olması çok önemli) adı geçen bir şehre ya da ülkeye gideceğiniz romantik bir yolculuk planlamaktır.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan uygulamamı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığım çeşitli içeriklerim içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.