Burçlara Göre Etkinlik Önerileri!

Havaların ısınmasıyla beraber herkesin bir etkinlikte bulunma isteğinde artış görüyoruz. Tatil sezonuna da adım adım yaklaşırken, ne yapsak diye düşünenler için burçlardan yola çıkarak bir etkinlik listesi hazırladık.

Koç Burcuna Etkinlik Önerisi;

Cesur Koç, gücünü enerjsinden alır. İçindeki çocuksu yanı her zaman koruyan Koç’u en çok hareketli aktiviteler cezbeder. Şehre yakın seyahat noktalarına arkadaş grubuyla birlikte geziler düzenleyebilir, kamp yapabilir veya orman yürüyüşlerine katılabilir. İmkanı varsa dağcılık, scuba-diving, rafting gibi extreme sporlarla da haşır neşir olabilir. İçindeki adrenalin isteği hiç ölmeyecek burçların başında gelir, maceracı Koç!

Boğa Burcuna Etkinlik Önerisi;

Tam bir sanat sevdalısı olan Boğa, lükse ve konfora düşkünlüğüyle bilinir. Yeme içme işleri de tabii ki ondan sorulur! Bu anlamda ona en çok güzel bir otelde konaklayacağı yemek turları uyar. Yanında ona huzurla eşlik edecek, kendi gibi sakin arkadaşlar ister. Akşamları ise değişik kokteyller tadımlayacağı mekanlarda sohbet etmek mizacına çok uygundur. Bununla beraber doğayı seven yapısıyla oksijenli ortamlarda bulunmak ister.

İkizler Burcuna Etkinlik Önerisi;

İkizler burcu, zodyağın en hareketli burçlarından biridir. Yerinde duramayan yapısıyla hep yeni bir şeyler öğrenmek ister. Sanat galerinde saatlerce zaman geçirmek, eserleri çözmeye çalışmak ve arkadaşlarıyla eserler üzerine tartışmak favori aktiviteleri arasında yer alır. Aynı şekilde entelektüel olarak sürekli aç olduğundan, müze müze gezerken hiç yorulmaz! Kitapçılarda yeni çıkan romanları incelemek de hobileri arasında başı çekebilecek konumdadır!

Yengeç Burcuna Etkinlik Önerisi;

Ay’ın gelgitli, su grubunun hassas çocuğu Yengeç, bir gün çok neşeli, diğer gün depresif ve sancılı bir profil çizebilir. Bu yüzden ona tek tip bir etkinlik önermek zordur. Genellikle deniz kenarında olmak ona çok huzur verir. Şehir içindeyse sahil kenarında uzun uzun yürümek en sevdiği aktivitelerdendir. Eğer şehirden çıkabiliyorsa veya şehir içinde su üzerinde olabileceği imkanlar varsa bunları mutlaka değerlendirmek ister.

Aslan Burcuna Etkinlik Önerisi;

Aynaya bakmayı çok seven burçlar partisi eşbaşkanı Aslan, yüksek seviyeli yaşam sevincini kutlamayı çok sever! Pohpohlanmaktan çok hoşlanan bu neşeli burç, kendini sahnede hissedebileceği etkinliklerde bulunmaya bayılır! Konserler ve barlarda arkadaş grubunun yıldızı olarak dans etmek ister! Tiyatro da kendini sahnede hayal etmesini sağlayan bir diğer ilgi alanıdır. Eğlence arayan yapısıyla daima hareket halinde olmayı arzular.

Başak Burcuna Etkinlik Önerisi;

Titiz bir burç olan Başak, düzenli olmaktan ve hem bedeni, hem zihni toparlayıcı, destekleyici aktivitelerden çok hoşlanır. Tedbirli bir karakter olarak yapacağı etkinliği uzun süren araştırmalar sonucunda belirler. Analitik tarafı sayesinde yeni şeyler öğrenmek onun için bir keyiftir. Yoga ve meditasyonun yanı sıra masaj, sauna, gibi bakımlarla zaman geçirebileceği kaplıca ve sağlık merkezleri Başak burcu için ideal tatil olabilir.

Terazi Burcuna Etkinlik Önerisi;

Çevresi geniş Terazi kadınını, dönem dönem partiden partiye koşarken görmek muhtemeldir! Bazen de o sergi senin, bu bienal benim dolaşıp durur! Sinemadan da çok hoşlanır ve sofistike bir zevki vardır. Sıra dışı filmleri takip edebileceği festivallerde hem öğrenir, hem entelektüel tarafını besleme olanağı bulabilir. Sanat galerinde uzun saatler geçirmek, kahve tadımı yapmak ve kültürel turlara katılmak tam ona göredir.

Akrep Burcuna Etkinlik Önerisi;

Yalnızlığı sevdiği kadar gizemli olmaktan da hoşlanan  Akrep burcu, yüksek sorun çözme kabiliyeti ve kriz yönetimi becerisiyle zorlu hedeflere ulaşmakta ustadır! Aynı anda birçok konuyla uğraşabilir. Bunun sonucunda bazen yalnız kalmak, ıssız alanlarda uzun yürüyüşler yapmak ve kafasını toparlamak onun için ideal olabilir. Arabayla uzak mesafe yolculuklarında kendini yeniden keşfeder. Derinliği olan tarafıyla bağlantıya geçmek istiyorsa balık tutmayı da deneyebilir.

Yay Burcuna Etkinlik Önerisi;

Yüksek enerjili burçların başında gelen Yay, sahip olduğu potansiyeli her zaman kullanamayabilir. Böyle zamanlarda iyice biriktirdiği elektriğini boşaltmak ister. Spordan çok hoşlanan atletik bir tarzı vardır. İyimser ruh hali Yay burcunu rekabette başarılı kılabilir, Göçebe karakteri yeni deneyimlere açıktır. Genelde güçlü ve düzgün bacaklara sahiptir. Sportif aktiviteleri keyifle yapan Yay’ın en sevdikleri arasında tenis, yüzme, fonksiyonel antrenman ve koşu yer alır.

Oğlak Burcuna Etkinlik Önerisi;

Gerçekçi Oğlak burcu, aktivitelerinden de her zaman bir şeyler öğrenmek ve öğrendiklerini sentezleyerek yeni bilgilere ulaşmayı amacı belleyebilir. Hırslı ve disiplinli yapısı onu tarih bilimine daima yakın tutar. Kültür turları, arkeoloji temalı yürüyüşler ve kuralcı yapısını yansıtan aktiviteler onu mutlu eder. Kendi gibi entelektüel ve ciddi arkadaş çevrelerinden hoşlanır. Başarı odaklı konferanslar ve konuşmacılar hayatında önemli bir yere sahip olabilir.

Kova Burcuna Etkinlik Önerisi;

Bağımsızlık ve bireysellik temaları hayatında önemli bir yere sahiptir Kova’nın. Bu anlamda teknolojiye düşkünlüğü dikkat çeker. Bilim ve sanatı birbirinden ayırmadan, iki alanı da harmanlayarak bir şeyler yapmayı çok sever. Sıra dışı olmak hayat felsefesidir. Kimsenin bilmediği modern sanat müzelerini gezmekten, bilimsel makaleler okuyup tartışmaktan ve eksiği olduğunu düşündüğü konularda okumalar yaparak kendini geliştirmekten çok hoşlanır Kova burcu.

Balık Burcuna Etkinlik Önerisi;

Su grubunun sanata yatkın, kendi dünyasında yaşamaya meyilli burcu Balık, denize yakın olmayı çok sever. Gün içinde içine kapanmaya ve düşünmeye yatkındır. Bu da onu resim, yapmak, fotoğraf çekmek gibi sanatsal aktivitelerde bulunmaya teşvik edebilir. Öte yandan göl kenarı gezileri, dalış ve su altı fotoğrafçılığı gibi yaratıcı yönünü besleyen etkinliklerde bulunabilir. Yardımseverliğine paralel olarak hayvanlara yardım eden dernek ve kuruluşlarda da zaman geçirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.