Burçlara Göre Estetik İhtiyaçları

Tüm kadınlar her haliyle ve her zaman güzel. Ama biraz sihirli dokunuşa kim hayır der ki? Daha mutlu ve daha öz güvenli hissetmeni sağlayacaksa birkaç küçük müdahalenin hiç lafı olmaz.
Güzelliğine güzellik katmak için burcuna en uygun estetik operasyon önerilerini derledik.

Koç

Koç

Koçlar yüz bölgesinde estetik ihtiyacı duyabilirler. Özellikle burunla ilgili sorunları olabilir. Kemik eğriliği, deviasyon, sinüzit sorunları yaşayabilirler. Koç ya da yükselen koçlar; çene, kulak, burun estetiğinden fayda sağlayabilirler. Baş bölgesi hassas olan koçlar, migren tedavisi için botoksa başvurabilirler.

Boğa

Boğa

Boğalar güzel bir orana sahiptir, o nedenle estetik ihtiyaçları yaşlandıkça ortaya çıkar. Özellikle boyun bölgesi hassastır. Gıdı alınması, boyun estetiği ve yüz gerdirme onların rağbet edeceği uygulamalar olacaktır. Ayrıca yemek yemeyi seven bir burç olduğu için fazla yağları aldırmaya yönelik operasyonlara da sıcak bakabilirler.

İkizler

İkizler

İkizler her zaman yaşına göre daha genç görünür. O nedenle çok fazla estetik ihtiyacı hissetmez. Ancak hassas noktası kolları ve elleridir. Özellikle kol yağlarını aldırma, sarkan derileri gerdirme işlemi ona uygundur. Ayrıca ellerdeki kırışıklıklar konusunda da hassastır, bununla ilgili operasyonlarla da ilgilenebilirler.

Yengeç

Yengeç

Yengeçlerin memeleri büyük olur ve bu zamanla sarkma potansiyelini artırır. Bu nedenle meme küçültme ve dikleştirme operasyonları en çok başvuracakları operasyonlar arasındadır. Ayrıca karın bölgelerinde de çok yağ birikir bu nedenle karın bölgesi estetiğine de ihtiyaç duyarlar. Yengeç erkekleri de saç ekimine gereksinim duyabilir veya saç mezoterapisinden fayda görebilirler. Yengeç erkeklerinde kadın tipi meme büyümesi (jinekomasti) görülebilir, bu durumda da liposuction uygulamasına başvurabilirler.

Aslan

Aslan

Aslanlar için her zaman güzel ve dikkat çekici olmak önemlidir. Aslanlar özellikle sırt ve bel bölgesindeki yağlardan şikayetçidir. Ayrıca damarlarındaki hassasiyet zamanla bacaklarında varis sorunlarına neden olur ve bacaklarında bu anlamda estetik ihtiyacı yaşarlar. Aslanlar ihtişamlı görünmelerini sağlayacak her türlü operasyona açıktır. Aslanların epilasyon gereksinimi de yüksektir.

Başak

Başak

Başaklar için sağlık, güzellikten önce gelir. Daha çok detoks, vücuttaki oksijeni artıran uygulamalar vb. şeylere ilgi duyarlar. Başakların alt karın kısmı sorunludur. Onları zayıflatacak, ayurveda tarzı uygulamaları daha çok tercih ederler. Hijyen ve temizlik konusunda da titiz olan Başaklar, koltukaltı terlemesi sorunu için botokstan fayda görebilirler.

Terazi

Terazi

Terazi doğuştan güzeldir. Ancak her zaman güzel kalmak onun için çok önemlidir. Bu nedenle yaşlanmayla savaşır. Yüz, boyun gerdirme, botoks, dudak estetiği, liposuction gibi tüm uygulamalara açıktır. Ciltleri oldukça güzel olan Teraziler, bunu korumak için yüz bakımına da ilgi gösterirler.

Akrep

Akrep

Akrepler sürekli bir dönüşüm içindedirler, o nedenle yüzlerini, burunlarını, vücutlarını sürekli elden geçirirler. Korkusuz olduklarından sık sık estetiğe başvurabilirler. Seksi olmak önemli olduğundan, popo kaldırma, meme büyütme, genital estetik en çok başvurdukları operasyonlar olabilir. Akrep erkekleri de genital bölge estetiğine ilgi duyabilirler.

Yay

Yay

Yay burcunun temel sorunu poposunun büyüklüğüdür. Ayrıca üst bacakta da fazla yağlanma olabilir. Yaylar kilo konusunda da zaman zaman aşırılıklara kaçtıklarından liposuctiona ihtiyaç duyarlar. Kollarla ilgili estetik operasyonlarla da ilgilenebilirler.

Oğlak

Oğlak

Oğlak en çok dişlerle ilgili sorun yaşar. Diş ve çene estetiği onlar için uygundur. Kemikli ve sert ifadeleri olduğu için yüzlerinde özellikle yanak bölgesine dolgu yaptırabilirler. Meme büyütme operasyonuna başvurabilirler. Ayrıca göz ve ağız çevresindeki kırışıklıklarla ilgili operasyonlara ve botoks uygulamalarına sıcak bakabilirler. Bacak eğriliklerini düzeltici estetik uygulamaları onlara göre uygundur.

Kova

Kova

Kova değişime açıktır. Estetikteki tüm trendleri takip eder. Bir modaya uyarak önce memesini büyütüp sonra başka bir trendle silikonlarını tekrar çıkarttırabilir. Kulakları ve bilek bölgesi sorunludur. Bilek inceltme veya kulak estetiğine da başvurabilir. İlk kez denenen tüm uygulamalara açıktır.

Balık

Balık

Balıklar özellikle alt bedenlerinde kilo sorunu yaşarlar. O nedenle, bacak, karın, popo kısmındaki yağları aldırmaları gerekebilir. Ayaklarında sorun vardır. Ayak kemiklerine ve parmaklarına yönelik ameliyat olabilirler. Balıkların ciltleri elastikiyetini çabuk kaybedebilir, bu nedenle ameliyatsız yüz germe radyofrekans gibi uygulamalardan da fayda görebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.