Burçlara Alınabilecek En Absürt Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü hediyen hazır mı? Biraz da şaka dolu hediyelere bakmak istemez misin? Aranızdaki esprilere bir yenisini daha eklemek istemez misin? Burçlara göre sevgiline alabileceğin en absürt Sevgililer Günü hediyelerini açıklıyoruz! Hazırsan başlayalım!

Koç Burcu: Kum Torbası

Burcu Koç olan bir sevgiliye alınabilecek hediyeler sınırlıdır. Ama absürt bir hediye almaya karar verirsen bulabileceğin alternatiflerin ucu bucağı yoktur. Koç burcunun özelliklerinde gördüğümüz, cesaret, enerji dolu olma, çocuksu bir coşkuya sahip olma, hırs, hareket gibi sıfatları ele aldığımızda, onun rahatlaması ve gündelik hayatına yumuşacık devam etmesi için alabileceğin en eğlenceli hediye kum torbası olurdu. Saman alevi gibi olan sinirinin tamamını o kum torbasından çıkarıp pamuk gibi bir insan olsa, fena mı olurdu?

Boğa Burcu: Kangal Sucuk

Keyfine düşkün, kaliteye düşkün, midesine düşkün bir Boğa burcu ile birlikteysen eğer, ona çok güzel hediyeler verebilirsin. En ünlü restoranlara götürebilirsin, evde yemeğin en kralını yapabilirsin. Her yerde romantik bir sofra kurabilirsin. Ama bu sevgililer gününde ona biraz absürt bir hediye vermek isteyip bir kangal sucuk da hediye edebilirsin. Şansın varsa, üstüne de şöyle iki yumurta kırarsınız… Öfff!

İkizler Burcu: Tek Yön Bir Uçak Bileti

Gezmeyi seven İkizler burcunun özgür ruhuna eğilmek güzel bir hediye olabilirdi. Mesela o çok görmek istediği yere tek kişilik bir tek yön gidiş bileti verebilirsen bu hem absürt hem de cesur bir hediye olurdu. Malum, gidip de dönmemek var. İkizler burcuna tek yöne gidiş bileti verince, geri dönüp gelmesini beklemek de oldukça cesurca bir hamle!

Yengeç Burcu: Oyuncak Bebek & Bebek Bezi

Anaç Yengeç burcu sevgiliye absürt hediye alınır mı? Aslında oldukça tehlikeli bir girişim olacaktır ama elbette alınabilir. Sürekli olarak ilişkisinin geleceğini merak eden, sevgilisine sanki çocuğuymuş gibi ilgi gösteren Yengeç burcuna, sürekli olarak altını pisleten bir oyuncak bebek ve bolca bebek bezi alarak unutulmaz bir sevgililer günü geçirmesine neden olabilirsin! Böylelikle ilişkinizin geleceğine dair sorulan sorular bir süreliğine rafa kalkabilir.

Aslan Burcu: Otriş

Aslan burcuna alınacak hediye, ona göre hem eğlenceli hem de gösterişli olmalıdır. Dikkat çekmeli ve herkesin bakışlarını üstünde toplamalıdır. Bu nedenle Aslan burcuna alabileceğin en eğlenceli ve absürt hediye, rengarenk otrişlerden biri olabilir. Ailemizin divası Aslan burcu kendisiyle barışık bir birey olduğu için, bu otrişle en çok onun eğleneceğinden emin olabilirsin.

Başak Burcu: Tuvalet Terliği

Temiz, pak Başak burcu insanı ne alırsan çok beğenmeyecek zaten. Bir kulp takacak, eleştirecek, belki seni bir daha hediye alamaz hale bile getirecek! Huzursuz ve takıntılı Başak burcu, bunu yapmaz diyebilen var mı? Bizce yok! Bu nedenle mızmız Başak burcuna alınabilecek en güzel hediye, absürt hediyedir. Başak burcu sevgiline alacağın eski model bir tuvalet terliğinin, en azından taraflardan birini gerçekten eğlendireceğini garanti edebiliriz.

Terazi Burcu: Mikrofon

Dış görünüşüne çok özen gösteren Terazi burcu insanının, görünür olmakla ilgili derdi vardır. Öne çıkmak, kendini belli etmek, ben de varım demek ister. Bir Aslan burcu kadar olmasa da onun da beğenilme isteği vardır. Güzel laflar edilsin, takdir görsün ister. Bu nedenle sesi daha gür çıksın, fazlaca insan tarafından duyulsun diye ona bir mikrofon alabilirsin. Bu, aynı zamanda sanata olan yatkınlığına da güzel bir gönderme olabilir.

Akrep Burcu: Yatak Çarşafı

Zodyak’ın libidosu en yüksek burçlarından biri olan Akrep burcu insanına alınacak en eğlenceli ve en absürt hediye, yatak çarşafı olacaktır. Seksapeliyle çok canlar yaktığına ve çokça yatak çarşafı eskittiğine inandığımız Akrep burcunun bu hediyeye bayılacağına eminiz.

Yay Burcu: Japonca Deyimler Sözlüğü

Hayattaki seçeneklerinden biri, seyyahlık olsa bir dakika bile düşünmeyecek olan bir burçtur Yay burcu. Yay burcuna göre onun hayatı gezmek, tozmak, çiçek koklamak, belki oturup biraz şiir yazmak, bir yükseklikten şehrin manzarasını izlemek, güzel şeyler yiyip içmek falan olmalıdır. Belli başlı tek bir kültüre değil, bütün kültürlere ilgisi ve merakı olan Yay burcuna, Japonca Deyimler Sözlüğü alıp hediye edebilirsin. Kim bilir, belki bir gün beraber o topraklara gidersiniz.

Oğlak Burcu: Kaldırım Taşı

 

Disiplinli ve çalışkan Oğlak burcu sevgiline, üstünde seni araması yazılı olan bir kaldırım taşı hediye edebilirsin. Kocaman kaldırım taşını, sevgilinin gözlerinin en çok göreceği yere yerleştirirsen sonrası kolay! Bu yöntemle, gün içinde neler yapacağı yazan listenin içine bir yere kendini sokmayı garantilemiş olursun. Bir taşla iki kuş vurdun bak, fena mı?

Kova Burcu: Sıcak Su Torbası

Mantığın sesi olan Kova burcuna absürt de olsa doğru bir hediye alman çok zor. Soğuk ve mesafeli olmasıyla bilinen Kova burcu insanına sen iyisi mi bir sıcak su torbası al da kimseyi ihtiyacı olmadan ısınmayı başarsın.

Balık Burcu: Kaktüs

Duygusal Balık burcuna alınabilecek o kadar farklı hediye var ki! Duygusal ve sanatkâr yönüne hitap edebilecek farklı farklı onlarca çeşit hediye bulabilirsin. Ancak bizim sana önerimiz ona birkaç kaktüs alman! Çünkü ona canlı herhangi bir şey alırsan, bakabileceğinin garantisini alamazsın. Gün içinde bile hülyalara dalmayı seven, hobi olarak hayallere kapılan Balık burcunun kendisine bile nasıl baktığı çözülmemişken, ilgi isteyen bir bitkiye bakabilmesi oldukça zordur. Kaktüs iyidir kaktüs!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir