Burçlar Yatakta Ne İster?

Burçların tüm özelliklerini toplasak gizli köşelerine ulaşır, yatak odalarını tahmin edebilir miyiz dersiniz? Takdir edersiniz ki izahı güç, tatbiki nefis bir alandayız. Merakta kalıp zorlanmayın, kendi gücünüzü keyifte geç kalmayın diye gözümüzü mahreme diktik, sizler için burçların yatak odası hallerini sözcüklere döktük.

Koç

Heyecanlı ve enerjik Koç; Mars’ın gücünü göstermek, çarşafı yastığı ters düz edecek denli coşkun bir tutkuyla savaşarak sevişmek ister. Yepyeni bir deneyim yaşayacağına dair hevesi çağlayınca, erotik gücü harlar! Koç kendi gibi hız seven, maceracı ruha sahip biriyle tüm gece dört nala koşar! Dokunulmamış tüm haz kapılarını aralar! Birini yaşar bir diğerine zıplar, onu bırakır, ötekinin tadını arar, Koç tüm gece durmaksızın rekora koşar!

Boğa

Gerçek aşkı bulduğu anda tüm duyargaları açılan Boğa; estetik bir performans öncesi, yatak odasını görsel sanatlarda emsal olacak bir sahneye çevirir. İpek çarşafları hafif hafif kımıldatan pencereden esen rüzgâr, tütsünün kokusunu tüm arzulara yayar! Boğa sarıp sarmalama bolluğunda mutluluk kapılarını ardına dek açar, cinsel gücü de bu sırada ayyuka çıkar! Boğa’nın sizi gerçekten sevip sevmediğini yatak odanızdan rahatça anlayabilirsiniz.

İkizler

Zodyak’ın en oyuncu burcudur İkizler. Evini dans ederek temizler, duşunu muhakkak şarkı söyleyerek yapar. Yorulmak nedir bilmeyen, deneyimlemelere doymadan hep daha farklısını isteyen İkizler, yatak odasında da her defasında bambaşka bir performansla şaşırtır ve tabi ki şaşırmak ister. Her anını konuşarak geçiren İkizler sanmayınız ki sevişirken dilini yutar. İkizler ne kadar konuşursa o kadar haz dolar.

Yengeç

Kocaman kollarla sarılmak, yürekten sevilmek ister Yengeç. Dönüp sırtını yatmaz, yumup gözünü uyumaz! Ön sevişmeyi, bedensel tanışmayı olabildiğince uzatır, bolca okşanmak, partnerinin göğsünde sevildiğini iliklerine dek hissetmek ister. Yengeç’i kedicik sananlar o andan itibaren şaşkınlığa uğrar. Ayrıca güzel kokulu kremlerle yapılan masajlara bayılır ? Tüm duyguların hâkimi Yengeç, böyle hazzın pimini çekmeden durur mu?

Aslan

Aslan fazlaca talepkar olmasına rağmen arzularını ilk andan belli etmeyecek, onu keşfetmeniz için ipucu vermeksizin bekleyecektir. Aceleden hiç hoşlanmaz, oldu bittiye gelen işlere kalkışmaz, hele ki konumuz karanlıkta aşksa! Yaşayacağı uzunca hazzın keyfini sürmek için ön sevilmeyi uzatır da uzatır. Kendini enine boyuna sevdirip sevişmeye geçtiği anda Aslan’ı tutabilene aşk olur!

Başak

Başak yatakta kuralcıdır. “Koltukta oturulur, mutfakta yemek yenir, banyoda temizlenilir, giyinme odasında çıplak durulmaz” der, tüm fantezilerinin önünü peşinen yüksek bir set koyar! Bembeyaz ütülü çarşaflarında, pikesinin altında harika bir gece geçirmek için tüm engeller ortadan kalktığına göre, Başak en mükemmel dakikaları en küçük dokunuşlarla başlatır, gecenin sonunda pike soluğu kim bilir nerede alır?

Terazi

Mis kokular sürülmüş, kadınları tüylü terliklerini, erkekleri ipek sabahlıklarını giymiş, sanat harikası yatak odalarına giden yol hızlı adımlarla kat edilmiştir. Terazi uyumludur ancak öncelikle monoton olana eğilim gösterir. Bir Terazi muhakkak fanteziye yatkın bir burçla birlikte, dünyanın tüm güzelliklerini tatmalıdır. Güzellik tutkusu olan Terazi’nin vizyonunun genişlemesi an meselesidir. Terazi’nin yataktaki güzelliklerini ancak bir kâşif gün yüzüne çıkarabilir.

Akrep

Yaşam enerjilerini üreme organlarından alan, seks denince akan sular duran, “yatağının dili olsa da konuşsa” denen Akrep’te sıra! Akla gelmeyen oyunlar, karanlık fanteziler, hazzın derinleri, keyfin dorukları Akrep’ler diyarında ayyuka çıkar! Akrep sınırları zorlamayı, henüz keşfetmediği yerlerde dolaşmayı, partnerini de bu heyecana teşvik etmeyi çok sever. Akrep’te karşılıklılık önemlidir, partneri arzuyla yanarsa Akrep geceyi harlar!

Yay

Yatak Yay için gecenin sonunda göğsünden çıkan ateşinin yerine ılık rüzgarlar estiren, sıra dışı bir deneyim alanıdır. Ateşlidir Yay, hele ki yaşayacağı deneyim herhangi bir kültür keşfi barındırıyorsa, kabına sığmaz, yerinde durmak, merakını kimseler yatıştıramaz! Yay kahkahalarla gülebilir, fazlaca ateşlenip partnerini de kavurabilir.

Oğlak

Sürprizli bir yatak odasında sıra! Temkinli ama şaşırtıcı! Günlük hayatını olabildiğince ciddiyetle sürdüren, yaşam planlarının ardına dizdiği sosyal ilişkilerinde herkese eşit mesafede konumlanan Oğlak, tutkulu bir aşk yaşıyorsa tümüyle farklı birine dönüşebilir. Size verdiği toleranstan, duyduğu arzudan, yatak odasındaki Oğlak’ın istekli oluşundan, gerçekten sizi sevip sevmediğini anlayabilirsiniz.

Kova

Kova kişisel alanını herkesin uzaklarında kurar, vaktinin çoğunu kalabalıklar içinde de geçirse, girdiği her ortamda fark yaratır. Duygusal ilişkilerini arkadaşlarından pek ayırmaz, çoğu zaman söylemeden yanındakinin sevgilisi olduğu anlaşılmaz. Ama evinin kuytusuna, yatağının köşe başına çekildiğinde işler değişir, yenilikçi Kova özgürlük nasıl oluyormuş partnerine gösterir.

Balık

Balık hayatta olduğu gibi yatakta da iki yönlüdür, bir gün sert sever, öbür gün pamuklardan hassas dokunuşlarla gönülleri hoş eder. Zevk ve aşk doludur Balık, sevişme sırasında gözlerini yumar, dünyanın istediği bir manzarasında, en yüksek gökdeleninde, masmavi enginliklerin kıyısında zevke doyar! Hayal dünyasıyla partnerinin arzusu birleşince, Balık’ın geceleri harikalar diyarına döner!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.