Burçlar Survivor’a Katılsa Ne Olur?

Hangi burç Survivor’da nasıl performans gösterir? Kendi burcunu ve Survivor’a katılsan neler yapabileceğini yorumlara eklemeyi unutma.

Koç Burcu Survivor’a Katılırsa…

Oyunlarda oldukça başarılı olur. Herkesle rekabete girdiği için ada halkı ile sürekli kavga eder. Kavgaları yüzünden ada konseyinde adı yazılır. Dobralığı ve oyunlar başarı sayesinde halk oylamalarında kazanır.

Boğa Burcu Survivor’a Katılırsa…

Oyunlarda rahatlığı ve yavaşlığı yüzünden eleştirilir. Barakada rahat edemediği için çok mutsuz olur. En çok yemek ödülü olan oyunlara konsantre olur. Takımı yemek oyununu kaybederse kavga çıkarır.

İkizler Burcu Survivor’a Katılırsa…

Takım arkadaşları parkurdayken sürekli bench’ten konuşur. Çok konuştuğu için arkadaşları tarafından eleştirilir. Herkesle söz dalaşına girer, yalancılıkla itham edilir. Ağzı iyi laf yaptığı için halk tarafından sevilir ve desteklenir.

Yengeç Burcu Survivor’a Katılırsa…

Daha ilk günden ailemi çok özledim diye ağlamaya başlar. Oyun kazanınca sevinçten, kaybedince de üzüntüden ağlar. Yemek işleri ondan sorulur, ateşin başını kimseye bırakmaz. Adada herkese annelik/babalık yaptığı için ada halkı tarafından sevilir.

Aslan Burcu Survivor’a Katılırsa…

Daha ilk günden takım liderliğine soyunur. Başta babacan tavırları ile takım arkadaşlarının sevgisini kazanır. Sonra “her şeyin en iyisini ben bilirim” dediği için arkadaşları ile arası bozulur. Tartışmalarda öne çıkar, şov yapmakla suçların ama halkın desteğini alır.

Başak Burcu Survivor’a Katılırsa…

Adadaki ilk gününden son gününe hiç durmadan herkesi ve her şeyi eleştirir. Analiz yeteneği ve pratik zekâsı ile oyunlarda öne çıkar. Çalışkandır, adadaki her işi yapar ama sürekli söylenir. Söylenme ve eleştirme huyu yüzünden konseyde adı yazılır.

Terazi Burcu Survivor’a Katılırsa…

Herkesle arkadaş olur, adada gruplaşmalar başlayınca tarafsız kalır. Ara buluculuk yapmak ister ama ne İsa’ya ne Musa’ya yaranabilir. Takım arkadaşları tarafından ihanetle suçlanır ve konseyde oy birliği ile adı yazılır. Halk da onun hakkında kararsız kalır, bu nedenle çok oy alamaz ve elenir.

Akrep Burcu Survivor’a Katılırsa…

İlk başta kimse ile yakınlaşmaz, kenarda olanı biteni gözlemler. Sonra kendine etki altında alabileceği sadık bir iki arkadaş seçer. Dayanıklılığı ve azmi ile oyunlarda başarılı olur. Stratejik davranıp kendini belli etmediği için kolay kolay konseyde adı yazılmaz.

Yay Burcu Survivor’a Katılırsa

Maceraperestliği sayesinde ada hayatına hemen adapte olur. İyimser bakış açısı ile oyun kaybeden takım arkadaşlarını motive eder. Açlık, uykusuzluk falan moralini bozamaz, her şekilde eğlenmenin bir yolunu bulur. Sevimli kişiliğiyle sevilse de gamsızlığı yüzünden ada halkının antipatisini kazanır.

Oğlak Burcu Survivor’a Katılırsa…

Yarışmaya katılacağı belli olduğu gün kendine bir hedef belirler. Hedefine ulaşmak gerekirse yarışma öncesinde diyet ve antrenman yapar. Oldukça stratejik davranır ve ona fayda sağlayacak insanlarla arkadaşlık kurar. Oyunlarda çalışkanlığı ve azmi ile dikkat çeker ama arkadaşları onu çok hırslı olmakla suçlar.

Kova Burcu Survivor’a Katılırsa…

Ada filozofu olarak dikkat çeker, sürekli sıra dışı fikirler ortaya atar. Takım arkadaşlarının davranışlarını değişik bağlamlarda tahlil eder. Oyunları kazanmak için farklı taktikler üretir, arkadaşlarının da bu taktikleri uygulaması için ısrar eder. Herkese eşit mesafede durmaya çalışır, eğriye eğri doğruya doğru der.

Balık Burcu Survivor’a Katılırsa…

Ada yaşamını ruhani bir deneyime dönüştür, evrenle bağ kurar. Ruh hali çabuk değiştiği için takım arkadaşları onu anlamakta zorlanır. Adadaki bütün talihsizliklerin onun başına geldiğinden yakınır. Balık şansı bir şekilde ona yardım eder, kimse nasıl olduğunu anlamadan finale kadar gider

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.