Burçlar Sevgilisini Hangi Şartla Affeder?

Astroloji dünyasında her burcun ilişkisini yaşayış biçimi birbirinden farklıdır.  Beklentileri, zaafları gezegenlerinin verdiği etkiye göre şekillenmiştir. Flörtlerinde herhangi bir dargınlık veya ayrılık söz konusuysa onlara kendinizi affettirmek için farklı yöntemler denemelisiniz. Herkesin bir ilişkiden beklentisi ve burçları tekrar kazanma metodu bellidir. Kendinizi burçlara affettirmek için aşağıdaki listeyi bir gözden geçirin.

Koç – Sözünden Çıkılmazsa

Huysuz bir yönü olduğu için Koç burçlarının sevgilisiyle kavga ettiği sık görülür. Gururludurlar, barışmak için ilk adımı atamazlar. Aşklarını, tutkularını içlerine atıp karşı tarafın araması beklerler. Bekledikleri telefon geldiğinde kendilerini ağırdan satarlar önce, şartları olacaktır barışmak için. Karşı taraf onların sözünden çıkmayacağını söylerse affederler flörtünü. Bundan sonra öfkelerini alttan almanızı, sakin bir partner olmanızı isterler. Zaten Koç burçları gibi açık sözlü, dilinin kemiği olmayan kişilerle uzun süreli bir birliktelik için hoşgörü gerekir.

Boğa – Lüks Bir Hediyeyle

Genel olarak sakin ve rahat bir mizacı vardır Boğaların. Canlarını öyle kolay kolay sıkmazlar. İlişkilerinde de uysal ve sevecen taraftırlar. Bazen o kadar soğukkanlı olurlar ki partnerlerini bu anlamda kızdırabilirler. Böylesine kolay biri olmalarına karşın inatçı yapıdadırlar. Ölesiye aşık olsalar da geri adım atmak Boğa burçları için kolay değildir. Aşkından barışma hamlesi geldiğinde onları cezbedecek bir takım kriterler vardır. Hediyeli barışma teklifine direnemezler. Lüks bir saat veya pahalı bir giyim eşyası gibi bir jest karşısında yelkenleri suya indirirler.

İkizler – Huzur Verilirse

Romantik bir aşık çıkmaz İkizler burcundan ancak çekiciliklerinden ötürü hayatınızdan çıkaramazsınız onları. Zihinleri, entelektüel kapasiteleri beğenilmeyecek gibi değildir. Dalgalı ruh halleri partnerini gerer bazen. Gururlu olmasalar da biten bir ilişkinin ardından karalar bağlamazlar. Ufak bir küskünlük varsa, arayı soğutmadan İkizlerin gönlünü almak için harekete geçmelisiniz. Sıkboğaz edilmekten, aşırı ilgi talebinden hoşlanmazlar. Onları sıkmayacağınızı ve huzursuz etmeyeceğinizi söylerseniz barışma teklifinizi kabul ederler.

Yengeç – Sevdikleri Araya Girerse

Aşka çok değer veren burçlar grubundadırlar. İlişkilerine anaç bir şefkatle sahip çıkarlar. Alıngan ve hassas ruh halleri yüzünden ara sıra küskünlük yaşarlar flörtleriyle. Üzülüp gözyaşı dökerler aşk için. Bazen lüzumundan fazla kırılabilirler birlikteliklerinde. Yengeç burcu partnerinize kendinizi affettirmek için ailesini veya sevdiklerini araya solabilirsiniz. Özellikle çok sevdiği aile üyelerinin ricalarını kıramazlar. Kriz aşıldıktan sonra flörtlerine olan ilgi ve şefkatlerine kaldıkları yerden devam ederler.

Aslan – Bin Bir Özür ve İltifatla

Zodyak’ın itaat bekleyen, gururlu burçlarındandır Aslanlar. Flörtlerinde dizginler hep onların elinde olsun isterler. Kararları ve birlikteliğin işleyiş biçimini kendileri belirleme arzusu duyarlar. Kavga sonrası sevgilisini arayan taraf olamazlar. İlişkinin üstün tarafı olarak kendilerini gördükleri için tahtında oturup ayaklarına kapanılmasını beklerler. Aslanların güçlü gururunu biliyorsanız ne yapmanız gerektiğini de az çok tahmin edersiniz. İncinen onurlarının tamir edilmesi için bin bir özür beklerler. Ardından çok sayıda iltifat sıralamalısınız.

Başak – Akşam Yemeğiyle

Gerçekçi burçlarımızdan olan Başakların duyguları anlayamama gibi bir eksik yönleri vardır. Aynı şekilde kendi hislerini de ifade edemezler. Flörtlerinde karşı tarafı sevmediği izlenimi yaratabilirler. Çok fazla eleştirel olmaları yüzünden dırdırcı olarak nitelenirler. Başaklara kendinizi affettirmek zor sayılmaz. Mütevazı ve sadeliği seven kişilerdir. Evinizde güzel ve şık bir akşam yemeği hazırladıktan sonra davet telefonu sonrası yumuşayıp gelebilirler. Yemeğinize çok sayıda kusur bulma ihtimallerinin olduğunu da hatırlatalım.

Terazi – Güllü Şampanyalı Rezervasyonla

Hava grubunun ılımlı ve nazik kişileri olarak son derece uyumlu bir sevgilidir Teraziler. Alttan alan ve hoşgörülü tarafı olurlar birlikteliğin. İç huzurlarına düşkün oldukları için muhtemelen karşı tarafın baskısından bunalmışlardır. “Yetti be” deyip çekebilirler kapıyı ansızın. Terazilerin gönlünü almak için zarif jestler yapabilirsiniz. Şampanya ve güllerle donatılmış bir otel rezervasyonu onların içini okşar. Biraz da kabalık ettiğiniz için özür dileyip kibar ve yapıcı konuştunuz mu tamamdır bu iş.

Akrep – Kapısında Güllerle Beklenirse

Her ne kadar soğuk görünseler de duygusaldır Akrepler. İlişkilerinde tutkuludurlar. Aşkları ve sevgilerini yansıtma biçimleri yoğundur. Yüzeysel birlikteliklerin insanı değildirler. Sevdiğini terk eden bir Akrebin canı çok yanmıştır demektir. Kendilerine yapılanları hazmedemez, aşk ve nefreti aynı anda yaşayabilirler. Biten bir ilişkinin ardından sevgililerini affetmeleri zordur. Eğer ufak bir gerilim sonucu ayrılmışlarsa barışmaya daha ılımlı yaklaşabilirler. Elinde güllerle kapısına dayanan bir sevgili onu tekrar kazanabilir.

Yay – Yurt Dışı Seyahatiyle

İyimser ve kibirden uzak partnerler olan Yay burçları, ilgili bir sevgili olmasalar da renkli kişilerdir. Heyecanla başladıkları ilişkilerden bir süre sonra sıkılabilirler. Ya terk eden taraf olur ya da vurdumduymaz tavırlarından ötürü partnerlerini bıktırırlar. Ayrılık sonrası özlettirirler kendilerini. Onları tekrar kazanmak için yeni heyecanlar, maceralar sunabilirsiniz onlara. Mesela Uzak Doğu’ya iki kişilik bir yurt dışı seyahati alırsanız teklifinize hayır diyemezler. Bu keyifli gezi ilişkinizi de canlandıracaktır.

Oğlak – Statü Değişikliğiyle

Toprak grubunun bu ciddi insanları kendi kurallarını belirlerler yaşamlarında. İlişkilerinde de net beklentileri vardır. İnatçılıkları ile ün yapmışlardır. İlişkilerini genelde mantık çerçevesinde değerlendirip sonlandırırlar. Akıllarına yatmayan bir beraberlikte ısrar etmezler. Onları tekrar kazanmak için stratejik yöntemler bulmalısınız. İtibara verdikleri önemden ötürü statü atladığınızı veya maddi olarak güçlendiğinizi göstermelisiniz. Bu söyledikleriniz lafta kalmamalı, gerçekten de değişimi gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca sizden terk etmenizi istedikleri bir alışkanlığınız varsa sonlandırmalısınız.

Kova – Sevdiği Grubun Konseriyle

Aykırı ve karizmatik kişilikli Kova insanından vazgeçmek kolay değildir. Partnerlerini şımartma gibi bir özellikleri olmadığı için ilişkide kovalanan taraftırlar. Ne kadar çok üzerlerine düşerseniz o derece sıkılırlar. Herhangi bir sebeple ilişkiniz çıkmaza girdiyse muhtemelen sizden uzaklaşmışlardır. Kovaları tekrar kazanmak için öyle maddiyat veya romantizm gerekmez. Onların ilişkilerini yaşayış biçimleri arkadaş gibidir ve ortak zevkleri yansıtan aktivitelere yönelirler. Çok sevdikleri bir müzik grubu için bilet aldığınızı söylerseniz konsere sıcak bakarlar, siz de bu fırsatı iyi değerlendirirsiniz.

Balık – Şiirle, Müzikle

Onlar aşklarını filmlerdeki gibi yaşamayı severler. Yüksek doz romantizm ve şefkatle soslanmış ilişkiler yaşar Balıklar. Aşık olduklarında ayaklarının yerden kesilmesinden haz duyarlar. Sevgi kelebeği diye nitelenecek kişilerdir. Ayrılıklar Balık burçlarını çok yaralar. Zor bağışlayan kişiler değildirler. Onlara kendinizi affettirmek için duygularını okşayan, romantik hamlelerde bulunmalısınız. Sanattan ve edebiyattan etkilenirler mesela. Onlara Whatsapp’tan romantik şiirler veya sevdiği müzisyenlerin aşk şarkılarını gönderseniz duygulanarak sizi affederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.