Burçlar Partnerinden Ne İster?

Astroloji dünyasında on iki burcun tamamının ilişkilerden beklentisi birbirinden farklıdır. Aynı gruptakilerin istekleri diğerlerine nispeten benzeşir. Aşık olduklarında kalplerini açtıkları gibi birtakım talepleri de olacaktır. Ortak yönleri mutlu ve huzurlu hissettikleri bir ilişkidir. Bazılarının manevi yönü bazılarınınsa maddi tarafı ağır basan istekleri olur partnerlerinden.

Koç – Hep Olmayan Bir Şey İster

Onların yenilikçi bir tarafı vardır. İlklere imza atmayı sever, mümkünatı olmayan konularda diretebilirler. Sevgilisinden hep olmayan şeyleri ister Koçlar. Kış mevsiminde gelirken kiraz, çilek, şeftali almasını isteyebilir mesela. Üstüne bir de sabırsızlıkları eklendi mi her şeyi zamanından önce elde etmek için diretirler. İnadı inattırlar taleplerinden kolay kolay caydıramazsınız onları. Otoriter tavırlarından ötürü isteklerinin sorgulanmasını istemez küsebilirler.

Boğa – Güvende Hissetmek İster

Kendilerini her anlamda güvende hissetmek isterler. Buna ilişkileri de dahildir. Sevdiği kişinin arkasında durur ve aynı desteği karşı taraftan da bekler. Flörtü maddi olarak Boğaları rahat ettirmelidir. Kredi kartı borcu yüksek bir sevgili onu tedirgin edebilir ve bu kişilerle evliliğe soğuk bakabilir. Hayatındaki kişi geleceğe dair güven veren, dürüst, varlıklı, problemsiz bir tip olmalıdır. Ağzının tadını kaçıracak, belalı bir sevgili Boğa burçlarını rahatsız eder.

İkizler – Ne İstediğini Bilmek İster

Değişken ve kararsız kişiliğini taşıyabilecek adayları sokar hayatına İkizler. İstediği her yönüyle şeffaf ve ne gibi beklentileri olduğunu belirten bir sevgilidir. Meraklı ve her daim öğrenme hevesi olan karakteri, partnerini çok iyi tanımak ister. Gizemle ve kapalı kutularla işi yoktur İkizlerin. Çeşitliliğin olduğu, yeni deneyimlerle renklenen bir ilişki idealdir onlar için. Sevdiğinin zaaflarını, güçlü yönlerini, işini, arkadaş çevresini, geçmişini tamamen bilmek isterler.

Yengeç – Hatırlanmak İster

Zodyak’ın alıngan burçlarındandır Yengeçler. Sevgilisi onu sadece varlığıyla değil verdiği değerle de mutlu etmelidir. Gün içinde sık sık aranmak, özel günlerinin hatırlanmasını isterler. Telefonuna cevap vermeyen bir sevgili Yengeçleri üzer. Aranmadıkları için sitem ederler. Partneri düzenli olarak romantik sözlerle iş yerine çiçek göndermelidir. Sevgilisinin tanışma yıldönümünü hatırlamasını ve geceye özel sürpriz yapmasını beklerler. Flörtü Yengeç burçlarının doğum gününü muhakkak aklında tutmalıdır, aksi takdirde çok bozulurlar.

Aslan – Şımartılmak İster

Bu burçlara sorarsan pek de fazla bir şey istemiyorlar sevdiğinden. Tek beklentileri şımartılmaktır Aslan burçlarının. Hayata olduğu gibi aşka da dört kolla sarılırlar. Partnerleriyle sosyal ve renkli bir ilişki yaşarlar. O parti senin bu parti benim gezerler. İlgisiz ve sık sık eleştiren bir sevgili Aslan burçlarını kendinden soğutur.  Düzenli olarak iltifat eden, giyim tarzlarını, karakterlerini, dış görünümlerini öven bir partner onlar için mükemmeldir ve uzun seneler birlikteliklerini sürdürmek isterler.

Başak – Değerinin Bilinmesini İster

Mütevazılığı parmak ısırtan cinstendir bu burçların. Çok seçici olsa da hayatına soktuğu kişiden öyle pahalı hediyeler veya aşırı ilgi beklemez Başaklar. Her konuda olduğu gibi flörtlerinde de emek verir, ilişkiyi besleyip büyütmeye gayret ederler. Birlikteliklerinde sorumlulukları üstlenen taraftır Başak burçları. Sevgilisinin beklentilerini karşılamaya özen gösterir. Sadıktır ve gözü hayatının aşkından başkasını görmez. Bunların karşılığında da partnerinden değerini bilmesini ister.

Terazi – İlgi ve Kredi Kartı İster

Flört etmekten keyif alırlar. Huzurlu bir ilişki için elinden geleni yapar Teraziler. Partnerine gösterdiği ilgiyi karşılıklı olarak bekler. Aşkının karşısına bakımsız ve dağınık çıkmak istemez asla. Bunun için sık sık cilt bakımını, makyajını ihmal etmez. Kuaförleri aşındırır, mağaza mağaza gezer. Alışverişin yaparken sık sık sevgilisi için de hediyeler alır Teraziler. İlgi göstermenin yanı sıra arada bir kredi kartını veren bir sevgiliden ideali yoktur Teraziler için.

Akrep – Hep Daha Fazlasını İster

Tutkuları sınırsızdır Akreplerin, tamahkar insanlar oldukları söylenemez. Aşklarını doruklarda yaşarken partnerinden beklentileri de doruklardadır adeta. Hep daha fazlasını beklerler sevdiklerinden. İlgisi her geçen gün artsın, arzularına hep daha fazla karşılık göstersin isterler. Sunulan hediyelerle yetinmeyip daha iyisini, güzelini bekleyebilirler. Yüzeysel ilişkiler Akreplere göre değildir. Sıkıcı bir partner Akrepleri kendinden uzaklaştırır. Aşkları kuvvetli olmalı ve yatakta her zaman daha arzulu olmalıdır.

Yay – Çılgınlıklarına Tahammül Edilsin İster

İlişkileri de hayat gibi iyimser bir bakış açısıyla algılar Yay burçları. Partnerlerini sıkmaz, özgürlük alanına saygı duyarlar. Hiperaktif ve şakacı bir sevgili olur Yay burçlarından. Sürprizleri sever ve riske açıktırlar. Yaşam tarzları başkalarına uçuk gelebilir. Flörtünden beklentisi çılgınlıklarına tahammül etmesidir. Kendisini baskı altına alan ve yaşam tarzını kısıtlamak isteyen bir sevgili onları bunaltır. Kuralcı, ağırbaşlı, asosyal bir partner Yay burçlarıyla uzun soluklu bir ilişki yaşayamaz.

Oğlak – Sahip Olduğu Her Şeyi İster

Zodyak’ın maddiyatçı burçları arasında öne çıkar Oğlaklar. Fayda odaklı yaşar, lüksten ve para harcamaya yönelik aktivitelerden uzaktırlar. İhtiyaçları oranında elini cebine atar, fazlasını bankaya koyarlar. Dünya nimetlerini çok fazla tüketmeksizin biriktirmeyi tercih ederler. İlişkilerinden beklentileri maddi objelere yöneliktir Oğlak burçlarının. İşi gücü, cebinde parası olmalıdır hayatlarına soktukları adayın. Çalışmaktan haz etmeyen bir partnerden uzaklaşırlar. Ellerinde olsa sevgililerinden sahip olduğu her şeyi isterler.

Kova – Gölge Etme Başka İhsan İstemez

Astroloji dünyasından menfaatten en uzak burçlar arasındadır Kovalar. Çok şefkatli bir sevgili olmadıkları gibi flörtlerinden fazla beklentileri olmaz. Pahalı hediyelerde gözü yoktur. Aşırı ilgi bekleyen, yanından ayrılmayan ve sürekli iltifat isteyen bir sevgiliyle yapamazlar. Aklını, kültürünü, sosyal uyumunu beğendiği bir adayla ilişkiye yelken açarlar. Sıkboğaz etmeyen bir partnerdir beklentileri. Tabiri caizse gölge etmesin başka ihsan istemez ondan.

Balık – Sahiplenilmek İster

Duygu dünyaları değişkendir Balıkların. Kırılgan ve naif bir iç dünyaları vardır. Hayata bağlılıklarında aşktan beslenirler. Sevgilisinden beklentisi manevi yönüyle öne çıkar. İyi günde kötü günde yanında olması önemlidir partnerinin. Sahiplenilmek ister Balık burçları. Koruyucu ve ilişkisinde aidiyet duygusu yüksek bir flört ararlar özel hayatlarında. Olumsuz olaylardan çabuk etkilendikleri için başlarını koyup ağlayacakları bir aşık idealdir. Romantik ve fedakar bir sevgilidir Balıklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.