Burçlar Neleri Sekse Tercih Eder!

Paulo Coelho’ya göre bedenlerin ruhun dilinden konuşması seks, bir başkasına göre aydınlanmanın resmi, bir diğeri için gücün keşfi, herkes için farklı alt anlamlara gelse de yaygın kanı dünyanın en yüksek haz kaynağı olduğu. Üzerine sayfalarca felsefe yapılır, fizik bilimciler kalemleri eline alır, kimyacılar terimsel izahlarıyla Latinceden sıkça yardım alır ancak günün sonunda seks satar, seks kazanır, seks yaşatır! Şimdi içten içe “yok daha neler” deseniz de “seksten daha iyi bir şey varsa o da…’dır” dediklerinizi sıralayacağız. Hazırsanız biraz şaibeli yolculuğumuza başlıyoruz.

Koç       

Maç ikinci uzatmaya girmiş, rahip taraf erken sevincine başlamış, tribünler yıkılmaya hazırlanmışken gelen bir son saniye golüyle kazanılan maç var ya işte o an Koç için en skorlu seksten daha mutluluk vericidir! Kaybedilmiş sanılan bir galibiyetin ani bir manevrayla avuçlarının içinde olması, Koç için sıradan bir seksten çok daha adrenalin doludur!

Boğa    

Aceleye gelmiş, duygu kıtlığında bedensel bir sportif faaliyetin ötesine geçememiş, hissiz tatsız tuzsuz bir seks mi yoksa ilk duraktan oturup onlarca durak boyunca tek başına kurulabileceğin bir metrobüs koltuğu mu deseler, Boğa hiç tereddüt etmez, yanına atıştırmalık, kokusuz birkaç kuruyemiş alıp koltuğuna kurulur! Kalabalıklar içinde rahatına bakabilecek olmaktan daha büyük mutluluk var mıdır?

İkizler  

İkizler kendisini evliliğe bir adım daha yaklaştıracak, genç kızların hayal dünyalarının kapılarını aralayacak yahut delikanlıların bağlılık yeminlerine kulaklarıyla şahit olacaksa eğer, harika bir deneyim de yaşayacak olsa saatlerini geçireceği sıcak bir klozet bulur, seksi unutturacak olan telefonuna sarılır! Artık gelsin hayvanlar alemi gitsin yurdum insanlarının gafları! Ortadan kaybolan bir İkizler varsa; tuvalette oturup saatlerce video havuzunda kaybolmuş olabilir. Klozete baktınız mı?

Yengeç

Kolunun altında canı sevgilisi, ekranda en sevdiği dizisi, elinin altında fırından az evvel çıkardığı, bol bol koyduğu çikolatasıyla dumanı üstünde mis gibi suflesi varsa, Yengeç’i battaniyenin altından polis gelse çıkaramaz, seks meks zaten kılını kıpırdatmasına motivasyon sağlamaz! Yengeç için ekstra çikolatalı bir sufleyi mideye indirmenin yerini hiçbir şey tutmaz!

Aslan   

Tüm gün yürüyüşünü bozmadan, endamına laf söyletmeden, klaslığından ödün vermeden bir karış topukların üstünde şovunu tam gaz sürdürmeyi başarır, herkes ayakkabılarını fırlatıp atıp yerle bir olurken duruşunu bozmaz, gecenin sonunu görmeden gösterişinden ödün vermez. Aslan pes etmez, vazgeçmez! Evin kapısından ilk adımı attığında saatlerdir üstünden inmediği, tabanları patlasa da çıkarmadığı yüksek topuklarından kurtulmanın hazzını, asrın seksine değişmez!

Başak  

Üçüncü cemre havaya düşmüş, bahar iyiden iyiye sıcacık yüzünü göstermiş, dip köşe temizliğin, yenilenmenin, bahara hoş geldin demenin vakti gelmiştir. Başak kışlıklarını kaldırır, baharlıklarını çıkarır, dip köşe temizliğini yapar, açık renkli nevresim takımlarını en bahar kokulu yumuşatıcılarla yıkar, en son duşunu alır, tertemiz pijamalarını giyer, taptaze nevresimlerinin içine usulca yerleşir! İşte o an dünyada o andan daha kıymetli hiçbir şey yoktur! Seks mi? Her yer tertemiz, mis kokulu ne gerek var?

Terazi  

Göz kalemini sürerken kaşıktan medet uman mı istersiniz, göz kapaklarına çektiği bantla kirpiklerini mahveden mi? Makyaj deyip geçilmesin ustalık ister, amatör ellere düşen kadınlar her türlü canavara benzer! Terazi için güzellik her şeyin önünde gelir! Terazi fondötenini sürmüş, en güzel renklerden harmanladığı farını gözünün üstüne bir güzel yedirmiş, rimelinden önce sıra en zorlu aşamaya gelmiştir, likit çekmek! Fırçasını boyaya bir defa bandırır, tek hamleyle harika bir çizgiyi gözünün hemen üstüne kondurur! Hazzın doruğu tam da o anda tüm kılcallarına hızla yayılır! Terazi’nin seksten daha çok keyif aldığı bir şey varsa, işte budur!

Akrep  

Arasak tarasak, etraflıca düşünmesi için günlerce beklesek, yine de beklenen cevabı alamaz, Akrep’in dudaklarından seksten daha iyi olabilecek bir alternatif duyamayız! Akrep herkesin seksten aldığı kısıtlı hazzı hazdan saymaz, hayal gücünün genişliğine sığdırdığı deneyim alanını kimselere kolayca açmaz! Akrep için seksten daha iyi olan bir şey varsa, o da gizli sekstir!

Yay       

Yay tüm planlarını yapmış, çantasını toplamış, heyecanına eşlik eden kalp atışlarını da müzik niyetine kulağına takmış, ilk taksiyle soluğu bekleme salonunda almıştır! Yay’ın içinde bulunduğu gürültülü sessizliği, önce hoparlörden gelen hışırtı, ardından da dış hatlar terminalinde son çağrıyı duymak bozar! Az sonra uçacağı yepyeni deneyimin merak duygusunun yerini hiçbir seks alamaz!

Oğlak   

Oğlak terfii almak için canla başla çalışmış, canını dişine takıp üstlendiği tüm görevleri harfiyen yerine getirmiş, fazlasını da şirket karına hediye etmiştir! Sesini çıkarmasa da yaptığı bu yatırım ona maaş zammı olarak dönecektir, ancak ne zaman olduğunu henüz kendisi de bilmemektedir. Ay başında yatırılan maaşında gözlemlediği gözle görünür artışın verdiği mutluluğun yerini ne seks tutar ne de başka bir şey!

Kova    

Kova’nın bilgisayardan uzak, internete erişimsiz kalması demek, hakikaten hayat damarlarından birinin koptuğu, elinin ayağının bağlandığı anlamına gelir! Dağların başında, medeniyetin uzaklarında, dünyanın bir ucunda hiç beklemediği anda, cama iliştirilmiş halde gördüğü küçücük bir yazı Kova’yı ne kadar mutlu edebilir? Eğer orada “Free Wifi” yazıyorsa bu hazzın boyutlarını tahmin bile edemezsiniz. Sekste neymiş!

Balık    

Kavurucu sıcaklar başlamış, insanlar yapış yapış vaziyette gecelere akmış, o da yetmiyormuş gibi Balık’ın telefonlarına hücum eden arkadaşları bu sıcakta buluşalım diye tutturmuş, sevgilisi öte yandan cilveleşme nöbetine tutulmuşsa Balık ne yapar? Takar kulaklıklarını, yatar klimanın altına keyfine bakar! Yazın en sıcak gününde klimanın altında uzanıp yalnız başına keyif çatmanın tadını da hiçbir şeye değişmez!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.