Burçlar İlk Buluşmayı Nasıl Planlıyor?

Kimileri sabırsızlıklarıyla, kimileri de sabır taşını bile çatlatacak durağanlıklarıyla… Burçlar ilk buluşma için nasıl plan yapıyor dersiniz? Adını dahi sormadan arkasından atlı koşturur gibi acele edeni de var, soy ağacına kadar çıkarmadan kendini güvende hissetmeyeni de… Senin burcun hangisi?

Güneş burcunu öğrenmek için tıkla! 

Koç Burcu İlk Buluşmayı Nasıl Planlıyor?

Sabırsızlığıyla ve güçlü enerjik yapısı ile Koç burcu insanları öyle çok da plan yapma derdine düşmez. Yeter ki buluşma hemen olsun ve hedefe ulaşsın ister. Ne zaman ve nerede olacağına falan karar vermek onun için vakit kaybından başka bir şey değildir. İlk buluşmanın büyüsüne değil, buluşmanın enerjisine odaklıdır.

Boğa Burcu İlk Buluşmayı Nasıl Planlıyor?

Kaliteyi, güzel yeme içmeyi seven Boğa burçları için ilk buluşma oldukça önem teşkil eder. Flörtünü şık bir yere davet edip onu etkilemek ister. O gün için her şeyin olabildiğince estetik görünmesine önem verir. Tüm nezaketiyle hoş bir davette bulunur, öyle çok da ısrar etmez çünkü buluşmaya geleceğine güvenmediği kişiyi zaten bir yere de davet etmez. Bu sebeple de oldukça kendinden emindir.

İkizler Burcu İlk Buluşmayı Nasıl Planlıyor?

Durmak bilmeyen telefonlar ve zırt pırt gelen mesaj sesleri… İkizler ile buluşma söz konusu olduğunda günbegün değişen etkinlik trafiği de söz konusudur. Karar veremez, ilgi alanı da fazla olduğu için sürekli yeni fikirler ile kapınıza gelir. İlk buluşmanın planı İkizler burcuna kaldığında daha onunla buluşmadan kendinizi onlarca etkinlik içinde bulunmuş kadar hissedebilirsiniz. Ve tabii ki bu buluşmanın odak noktası eğlence olacaktır.

Yengeç Burcu İlk Buluşmayı Nasıl Planlıyor?

Evcimen, romantik Yengeç Burcu ilk buluşmayı planlarken her şeyin şiirsel olmasını ister. Plan yapmak için aceleden uzaktır, sakin yapısı ile karşısındakine huzur verirken tercih ettiği mekanın da bu dinginliğe uyum sağlamasını isteyecektir. Göl kenarında suya yakın olmak Yengeç için son derece şiirsel ve romantiktir.

Aslan Burcu İlk Buluşmayı Nasıl Planlıyor?

Gün gelip çattığında Aslan burcu kendisini göstermek için sahaya inmeye hazırlanır ve onca şey araştırdıktan sonra hangisinin daha iyi olduğuna karar vermeyle çalışmakla meşgul olur. Sonunda kararını verdiğinde eğlencesi ve kalabalığı bol olan bir yerden rezervasyonunu yaptırır bile. Tabii türlü jestlerden de kaçınmaz ve tüm cömertliğiyle flörtünü şımartacak hamleler geliştirip buluşmanın etkileyici hale gelmesini de sağlar.

Başak Burcu İlk Buluşmayı Nasıl Planlıyor?

Karşısına çıkan onca adayı tek kalemde eleyen Başak burcu biriyle buluşmayı kafasına koyduysa önce yakın çevresine sorup soruşturmaya başlar. Önüne serilen bütün önerilere bir kulp bulmayı başarır “orası çok şatafatlı, burası çok salaş’’ gibi sözlerle etrafının zaman zaman sinir katsayısını da yükseltebilir. Eh, en sonunda karar vermek durumunda kaldığında belki yine de içine sinmez. Utana çekine davetini yaptıysa da kendini yiyip bitirmeye devam eder. ‘’Acaba hoşuna gider mi? Yeterince iyi bir seçim mi?‘’ diye kendi kendine söylenip durur.

Terazi Burcu İlk Buluşmayı Nasıl Planlıyor?

İlk buluşma için plan yapan Terazi burcu, harika bir organizatör olmasına rağmen söz konusu flört ile buluşma olduğunda mutlaka karşı tarafın da fikrini sormak isteyecektir. Her mecrada adil olmak isteyen Terazi, ortak bir karar vermek ister hatta yeri gelir kendi istemese bile başka planlara da uyum sağlayabilir. Flörtü eğer öyle istemişse deniz kenarında da oturur, Galata Kulesi’ne de çıkar, ormanda piknik de yapar.

Akrep Burcu İlk Buluşmayı Nasıl Planlıyor?

Gizemli Akrep burçları için ilk buluşma, iddialı olmak ve akılda kalmak üzerine kurulu bir oyun gibidir. Ne giyeceğine buluşmadan günler önce karar verir. Bütün ihtimalleri göz önünde bulundurur, kafasının içinde tüm detayları ayarlar. İlk buluşmanın planlamasını en ince ayrıntısına kadar hazırlar kimselere de ser verip sır vermez. Geriye köşesine çekilip planının tıkır tıkır işleyişini izlemesi kalır.

Yay Burcu İlk Buluşmayı Nasıl Planlıyor?

Öyle uzun uzun, ayrıntılı planlar yapmaz Yay burçları. Onlar için ilk buluşma dediğin karşılıklı keyif almak olmalıdır. Konsere gitmek ve birlikte şarkı söyleyip dans etmek tam da Yay burcu için ideal bir buluşmadır. Salaş bir yerlere de gider, doğa ile iç içe olabileceği bir etkinlikte de bulunur ama bu buluşma nerede olursa olsun eğlencesi bol olmalıdır.

Oğlak Burcu İlk Buluşmayı Nasıl Planlıyor?

Müdavimi olduğu restoran listesi halihazırda bulunan Oğlak burcunun ilk buluşmayı ayarlaması çok da zor olmaz. Aklında mutlaka gidecek bir yeri vardır da mesaisini bitirip buluşmaya gitmesi en zor kısımdır. Mutlaka prestijli ve biraz ekonomik bir buluşma planı yapma derdindedir. Hem kaliteden ödün vermesin hem herkesin bildiği ettiği yer olmasın. Özel ve sakince sohbet muhabbet edebileceği şıklıkta bir yer düşünür ve buna göre de buluşmasını organize eder.

Kova Burcu İlk Buluşmayı Nasıl Planlıyor?

Kimsenin aklına gelmeyecek ilk buluşma organizasyonu Kova burcunun aklına gelir. Sıcak hava balonuyla göğe yükselmek mi dersin? Kelebek fotoğrafı çekme etkinliği mi? Akla hayale gelmeyecek sıra dışılıkta bir buluşma olsun ister yoksa rahat edemez. Sıradan bir buluşma olsa bile ne yapar ne eder türlü alternatifleriyle onu farklı hale getirmeyi de başarır. Çünkü neden olmasındır?

Balık Burcu İlk Buluşmayı Nasıl Planlıyor?

Balık burcu ilk buluşma organizasyonuna hayal ederek başlar. Hatta kendini o kadar kaptırır ki mini öykü bile çıkar sırf bu kısmından. Hayal eder, uyur, uyanır bakar ki gerçek dünyada ve gerçek dünya çok sıkıcı! Ne yapsın o da hemen uyum sağlayıp gerçek bir buluşma ayarlamalıdır. Romantik, sakin  başbaşa bir yemek veya doğa yürüyüşü Balık burcunun ilk buluşması  için oldukça idealdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.