Burçlar İçin Ayrılık Çanları Çaldığını Belli Eden Gizli İşaretler!

Kimler bunun farkında bilinmez ama ayrılık daima “Geliyorum” der. Fazlasıyla sessiz ve derinden. Algıları biraz daha açık olanlar zamanında gardını alma şansına sahipken her şeyden bihaber olanlar için ayrılığın faturası bir hayli ağır olabilir. Sen sen ol, ilişkinde nelerin değiştiğini aklının bir köşesinde tut. Zira pek çoğu, bir şeylerin yolunda gitmediğinin gizli birer işareti. İlişkiyi kurtarmak adına kendini mi adarsın yoksa partnerine tekmeyi ilk sen mi basarsın, orası sana kalmış tabii. Bizi ilgilendirmez. Ancak şunu biliyoruz ki yeni yazımızı okuyan hiçbir burç, “Aa ayrılık çanlarının çaldığını fark etmedim” diyemez.

Öfke Nöbetleri Dinmeyen Koç

Koçlar duygusal anlamda iniş çıkışları olan insanlar. Hepsinin süresi ise toplasan 15 dakika. Her duygusu gibi öfkesi de adeta saman alevi. Bir anda parlar, bir anda söner. Eğer öfke nöbetleri dinmek bilmiyorsa, orada bir sorun var demektir. Bir şeylere artık tahammül edemiyorsa, eskiden gülüp geçtiği şeyler sinirini bozuyorsa ya da sakinleşmesini sağlayacak bir şey kalmadıysa onun için ayrılık vakti geldi demektir.

Huzursuz Ruh Haline Bürünen Boğa

Boğalar, normal şartlar altında olabildiğince sakin ve sabırlı insanlar. Ne yüksek sesle tartıştığı ne de başkalarına atar yaptığı görülmüştür bu zamana kadar. Kafasının rahat olması her şeyden çok daha önemli. Yok eğer sakinliğinin yerini huzursuz bir ruh hali almış ya da öfkesi dinmek bilmiyorsa içinde bir şeyler çoktan tükenmiştir. İlişkiyi bitirmek için doğru zamanı kolladığında böylesi hallerine sıkça rastlanabilir.

Dedikodu Kazanını Kaynatmaya Başlayan İkizler

Şüphe yok ki, İkizlerin en eğlendiği hobilerinden biri dedikodu. Kim kiminleymiş, kim kime ne söylemiş, kim kimi aldatmış hepsi keyifle dinlediği sohbet malzemeleri. Sanırsın yakın çevresine bilgi akışı sağlamada o görevli. Çoğu başkalarının hakkında tabii. Kendi ilişkisinde yoluna gitmeyen bir şeyleri de artık başkalarının kulağına fısıldamaya başlamışsa tek bir şey söylenebilir. Partnerine söylemese de ilişkisi tek taraflı sona ermiştir.

Tek Başına Zaman Geçirmeye Başlayan Yengeç

Yengeçler ilişkilerinde fazlasıyla dişli karakterler. Nereye giderlerse gitsinler birlikte olsunlar, her yerde el ele tutuşsunlar, gece sarılarak uyusunlar… İki beden aşkla bir olmuş gibi. Böylesi bir sevgi! Ayrılığa giden yol ise tam tersi istikamette. Sessizlikleri içinden çıkılmaz bir hal almış ve tek başlarına geçirdikleri zaman artmışsa ayrılık çanlarının sesi artık kulakla duyulur seviyeye gelmiş olabilir.

Sıfır Tolerans Diyen Aslan

Aslanların ne kadar yüce gönüllü insanlar olduklarını bilmeyen yok. Günahıyla da sevabıyla sever karşısındakini. Aşk, biraz da sevdiğinin hatalarını görmezden gelebilmek değil mi? Bir zaman sonra hiçbir hataya toleransı kalmamışsa partnerinin kredisi çoktan tükenmiştir. Affı olmayan bir problemin çözümü ise ayrılık ne yazık ki.

Gözlerini Devirmeye Başlayan Başak

Aşk, Başakların gözlerine inan bir perde gibi. Başka zaman olsa tahammül edemeyeceği birçok şeye aşkı için katlanabilir. Tabii söylediklerimiz aşkın en deli zamanları için geçerli. Yoksa Başakların eleştirelliği elden bırakması görülmüş şey mi? Kantarın topuzunu kaçıracak kimseler olmadıklarını belirtmek gerek. Eleştirellikten öte her şey için söylenmeye başladılarsa, yapılan bir jeste bile gözlerini deviriyorlarsa ayrılık vakti geldi de geçiyor demek.

Şaşırtan Çıkışlar Yapan Terazi

Terazilerin ilişkilerindeki en büyük çıkmazı, kendisi alttan aldıkça partnerinin her durumda üste çıkması. Böyle şeylere takılacaklar kimselerden değil. Sevdiğinin yüzündeki gülümseme solmasın diye her duruma uyum sağlayabilir. Aksi bir durum, doğrudan ayrılığa dalalet. “Katılıyorum” demek yerine itiraz sesleri daha yüksek perdeden dillendiriliyorsa, alttan almak yerine tepkisini ortaya koyuyorsa fazla düşünmeye ne hacet? Bangır bangır ayrılık çanları çalıyor demek.

Eski Defterleri Karıştıran Akrep

İlişkinin başı, ortası, sonu fark etmez. Akreplerin zihninin bir köşesini daima bir türlü önüne geçemedikleri şüpheleri meşgul eder. En ufak bir harekette bile bambaşka anlamlar araması, yakın uzak demeden herkesten kıskanması bundan hep. Belki ilk etapta düşüncelerini başarıyla gizler. Sonrasındaysa tavrını açık açık belli eder. Eski defterleri açıp gerilim yaratması ya da partnerini sıkboğaz eden paranoyalara kapılması, ayrılık isteklerinin gizli bir yansıması.

Arkadaşlarını Partnerine Tercih Eden Yay

Yaylar, başkaları gibi sevgili yapınca arkadaşlarının yüzüne bakmayanlardan değil. Hatta ve hatta arkadaşlarını partneriyle yaptığı planlara sıkça ortak edebilir. Yolda bulduklarını, yola çıktıklarına değişecek değiller! Arkadaşları ve aşkı arasındaki hassas terazinin dengesi şaşarsa bundan tek bir anlam çıkarılabilir. Artık taraflar saflarını açıkça belirlemiş ve ayrılık vakti gelmiştir.

İletişim Kanallarını Kapatan Oğlak

Oğlaklar, aşklarını olabildiğince muntazam bir şekilde yaşamaya çalışanlardan. İlgisini alakasını sevdiğinin üstünden eksik etmeyen, her şeyi açıkça konuşabilen ve örnek olan çiftlerden. Tabii bu ilişkinin günlük güneşlik hali. Kara bulutlar peyda olmaya başladıysa kendini daha çok işine verir. Aramaların ya da mesajların yanıtı hep “Çok meşgulüm” olabilir. İletişim kanallarının bu denli kapanmasının açıklaması ise ayrılmak istemesi.

Tepki Vermekten Vazgeçen Kova

Kovalar aşkın en yoğun zamanlarında bile romantizme sıcak bakmaz, kalplerinin kapılarını ardına dek açık bırakmaz. İlişkide nefes alabilmesi için biraz mesafe şart. İpin ucu kaçar da duvarların ardında sessizliğe gömülürse, o zaman başka! Her şeyi uzun uzadıysa tartışmaktan keyif alan biriyken olan biten her şeye tepkisiz kalan birine dönüşmeye başladıysa aşkın gözünde önemini yitirdiğini söylemek şaşırtıcı olmaz.

Duygularını Paylaşmaktan Vazgeçen Balık

Bakmayın siz herkes Balıklar şöyle duygusal şöyle hassas diyor ama hepsi karşısındakini fazlasıyla önemsemesinin bir getirisi. Umurunda olmayacak biri için zaten duygularını neden ifade etme gereği hissetsin ki? İlişkide de benzer bir durum geçerli. Düne kadar hissettiği her şeyi paylaşan ve kırgınlıklarını belli eden biri umursamaz bir halde artık hepsini koy vermeyi seçtiyse aşkından çoktan vazgeçmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.