Burçlar Hislerini Hangi Öpüşme Şekliyle İfade Ediyor?

Dünya üzerinde yüzden fazla öpücük türünün olduğunu biliyor muydunuz? Her türün de bir anlamı var tabii. Öpücük deyip geçmeyin, kimi zaman çok masum bir anı taçlandırır, kimi zaman küllenmiş ateşten harlı bir alev yaratır. Aslında hepsi aynı duyguyu cebinde taşır, dudaklar tek bir amaçla birbirine yaklaşır. Peki ya hangi burç sevgisini hangi öpücük tarzıyla bağdaştırır?

Fransız Öpücüğü

Dudaklardan çok dilin kullanıldığı bir öpüşme şekli olan namıdiğer French kiss ilişkiye farklı bir boyut getiriyor. Hatta uzmanlar, Fransız öpücüğünün bir sanat dalı olabileceğini dahi söylüyor. Her zaman bir fazlasını isteyen cüretkar Aslanlar bu tarzı fazlasıyla kendileriyle özdeşleştiriyor.

Hızlı Öpücük

Fransız öpücüğünün aksine dudakların kapalı bir biçimde birbiriyle temas halidir. Biraz hızlı gerçekleşmesi ise pek muhtemeldir. Duygularını belli etme konusunda biraz problem yaşayan mahçup Başak burcu insanının tercih sebebidir.

Öpücük Üflemek

Hayır sosyetik bir ortamdaki samimiyetsiz bir durumdan bahsetmeyeceğiz. Sadece fiziksel teması sevmeyen, soğukluk konusunda Titanic’in çarptığı buz dağına kafa tutan Kovaları örnek vereceğiz. Tamam abartıyor olabiliriz, ancak coolluğundan ödün vermeyen kovalara mesafe konusunu tekrardan bir düşünmelerini öneririz.

Kova Burcu - Öpücük Üflemek

Melek Öpücüğü

İsminden belli değil mi? Şefkatin, en saf duyguların, bağlığın ortaya çıkış şekli: Melek öpücüğü. Koruyan, kollayan, merhametli Yengeçlerin sevgilerini gösteriş biçimleri. Hem vücudun hem de dudakların anaç bir şekilde bir bütün hale gelişi.

Yengeç Burcu - Melek Öpücüğü

Kulak Memesinden Öpmek

Belki denk gelmişsinizdir ya da bir yerde okuyup gülüp geçmişsinizdir. Fakat kulak memesinden öpmenin nasıl bir etkisi olduğunu hiç düşündünüz mü? Bu bölge, insanların erojen bölgesini hedef aldığı için tutkulu bir seksin başlangıcı olarak kabul ediliyor. Sınır tanımayan Akreplerin ise ön sevişme aşamasında kullandığı bir araç olarak biliniyor.

El Öpücüğü

Hayır bayramda babaannenizden harçlık almak için elini öpmenizden bahsetmiyoruz tabii. Buradaki olay biraz daha kibarlığın öne çıkması. Partnerin el üstünde tutulması, ince bir düşünce şekliyle davranılması. Tıpkı zarif Terazilerin yaptıkları gibi örnek alınası.

Boyundan Öpmek

Vücudun en estetik yerlerinden biridir boyun bölgesi. En hassas dokuların geçtiği; huzurun, dinginliğin insan bedenindeki göstergesi. Sevgisini usul usul göstermek isteyen sakin yapılı boğa burcu insanları ise bu türün karşılığının ta kendisi.

Eskimo Öpücüğü

Aslında bu tarza tam olarak öpücük diyemeyiz. Ama yine de sevgiyi ifade etmek için romantik bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Burunların birbirine değmesi halinde oluşan ve soğuk iklimlerden geldiğine inanılan Eskimo öpücüğü, duygu akışında sürüklenen balıkların sevgilerini göstermek için tercih ettiği bir yöntemdir.

Vakum Öpücüğü

Adından da belli olduğu üzere, bu öpücük türünün hayli hararetli bir tür olduğu kesin. Belli bir kondisyon sahibi olmanız gerektiğini de bildirelim. İyi bir nefes ve güçlü bir yapıya sahip Koçlar gibiyseniz sorunsuz bir şekilde bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Koç Burcu - Vakum Öpücüğü

Kilit Öpücük

Çok vaktiniz yok acele etmeniz gerekiyor ancak eşinizi de öpmek istiyorsunuz. İşte böyle durumlarda ortaya çıkan bir tür olan kilit öpücük, işe yetişmek zorunda olan, dakik oğlakların kurtarıcısı gibi. Biraz ölçülü, biraz temkinli ve Oğlaklar için tek gerçek tabii ki iyi zaman yönetimi!

Konuşarak Öpüşmek

Bir yandan öpüşürken bir yandan konuşmak biraz garip gelebilir. Tabii burada geçen yatakta siyaset konuşmak değil, minik minik fısıltılarda öpüşmeyi eğlenceli hale getirmek. Tabii çenesini pek tutamayan İkizler, bazen ayarı biraz kaçırabilir.

Alt Dudaktan Isırmak

Eşlerden birinin diğerinin dudağını hafifçe ısırdığı bir Fransız öpücüğünün formlarından biri olan bu öpücük şekli, iki dakika sonra patlayabilecek iç tutkuyu anlatıyor. Yerinde duramayan, coşkulu yayları ise oldukça iyi ifade ediyor.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.