Burçlar Hayat Seçimlerini Neye Göre Yaparlar?

Her an her saniye hayatımızla yeni bir şey yaratıyoruz. Her anımız yeni bir seçim. Her anımız yeni bir karar. Verdiğimiz kararların attığımız adımların bizi götürdüğü yerler, hayatımızda sürekli kırılımlar yaratıyor. Yaptığımız her seçimin sonuçları var. Bir şey seçerken, başka bir şeyden vazgeçmiş oluyoruz. Peki, biz bu hayat seçimlerimizi neye göre yapıyoruz? Neleri göz önünde bulunduruyoruz?

Koç Burcu Hayat Seçimini Neye Göre Yapar?

Hayatının her anı mücadele ile geçen Koç burcu insanı için, karar almak da başlı başına bir mücadeledir. Ancak bu mücadeleyi sadece kendisine karşı verir. Kimileri karar verme sürecini yeterince ciddiye almazken, Koç burcu cesurdur, gözü karadır, adım atmaktan korkmaz. Kendisiyle girdiği mücadeleler sonunda karar vereceği ana geldiğinde sadece ve sadece içindeki sesi dinler. O ne diyorsa o kararı verir ve o yolda yürür.

Boğa Burcu Hayat Seçimini Neye Göre Yapar?

Gerçekçi Boğa burcu, genel olarak kararlı bir yapıya sahiptir. Hayatıyla ilgili önemli bir karar vereceği zaman kendisine yetecek bir sürede düşünerek doğrusunu yanlışını tartar. Maliyetini, faydasını, alacağını, vereceğini bir güzel ortaya döker. Pratik Boğa burcu insanı sağduyulu ve sakin bir biçimde her şeyi gözden geçirdikten sonra bir anda karar verir ve o karara sadık kalır. Kimse onu verdiği karardan caydıramaz.

İkizler Burcu Hayat Seçimini Neye Göre Yapar?

Kararsızın önde gidenlerinden İkizler burcu insanları genel olarak net olamamalarıyla bilinirler. Sürekli aktif olan zihinleri nedeniyle fikirleri çok hızlı değişir. Çeşitlilik konusunda da kafaları karışıktır. Bir an onayladıkları bir şeyi bir sonraki an onaylamamaya karar verirler. Başkalarının da fikrini almaya kalktıklarında onların da konuya bakışlarını öğrenirler. Ancak bu sadece sohbet etmek için açılmış bir konu olarak kalır. Çünkü İkizler burcu eninde sonunda kendi bildiğini yapmaktan geri durmaz.

Yengeç Burcu Hayat Seçimini Neye Göre Yapar?

Duyarlı Yengeç burcu insanı her şeyin cevabını içinde arar. Onun için tek gerçek pusula duygularıdır. O ne Koç burcu gibi içgüdülerinin ne de Kova burcu gibi mantığının sesini dinler. Sezgisel Yengeç burcu sadece ve sadece kalbinin sesini dinler. Kalbinin yap dediklerini mantıksız da olsa yapar, yapma dediklerini yapılması gerekse bile yapmaz. Yengeç burcunun kalbiyle ilişkisi bambaşkadır.

Aslan Burcu Hayat Seçimini Neye Göre Yapar?

Aslan burcu insanı çok eğlenceli, çok hevesli ve çok hayat dolu olmasıyla bilinir. Sıcak ve oyuncu tavırları nedeniyle dışarıdan bakıldığında çok rahat bir yaşam sürüyormuş ve hayatında asla bir zorluk yaşamıyormuş gibi görünür. Bu doğru değildir. Hiçbir şey onun gösterdiği kadar kolay değildir. Aslan burcu da kendi içerisinde bazı sıkıntılar yaşar ve karar vermesi gerektiğinde her olasılığı ele alarak çok temkinli davranır.

Başak Burcu Hayat Seçimini Neye Göre Yapar?

Detaycı Başak burcunun herhangi bir şeye pat diye atladığı görülmemiştir. Bir kere bu onun yapısına terstir. Onun titiz oluşu, karar alırken sonuna kadar mantık aramasına neden olur. Her olasılığı inceler. Kendince “yanlış” bir adım atmamak için uğraşır. Verdiği kararı da kendisini de sonuna kadar kritik eden Başak burcu insanı dikkatinden bir şey kaçmaması için elinden geleni fazlasıyla yapmaya çalışır.

Terazi Burcu Hayat Seçimini Neye Göre Yapar?

Başkalarının kendisi hakkında ne düşündüğünü çılgınlar gibi merak eden, başkalarının kendisini nasıl gördüğünü öğrenmek isteyen Terazi burcu insanı için temel husus kendi imajıdır. Çünkü Terazi burcu gittiği yoldan ya da işin nasıl sonuçlandığından ziyade etrafındaki insanlardan onay almaya çalışır. Bunun için kendi görüşlerinden vazgeçerek, taviz verme yoluna da gidebilir. Seçeceği yolun, alacağı kararın kendisini iyi gösterip göstermediğine göre seçim yapar.

Akrep Burcu Hayat Seçimini Neye Göre Yapar?

Akrep burcunun kendi dışındaki insanlara pek de güvendiği söylenemez. Onun şüpheci bakışı, hayati konulara kimseyi karıştırmaz. Ne olacaksa sorumluluğunu kendi eline alır. Bir karar almadan önce araştırmacı yapısı devreye girer ve olabilecek her şeyi didik didik araştırır. Sonuçların ne olacağını açık açık gördükten ve somut verilerle desteklendikten sonra ancak o zaman karar alır. Pratikte işler istediği gitmese bile sorun olmaz. O küllerinden nasıl doğması gerektiğini de iyi bilir!

Yay Burcu Hayat Seçimini Neye Göre Yapar?

Risk almaktan zerrece çekinmeyen Yay burcu insanı, alacağı kararın üstünde çok düşünmez. Onun için her şey her an bir kumara dönüşebilir. Özgürlüğüne düşkündür ve bağlayıcılığı olan her şeyden uzak durma eğilimindedir. Abartma potansiyeli de çok yüksek olan Yay burcu, kendisini tehlikeye atacak kadar büyük riskler alıyor olsa bile bunu pek önemsemez. Dikkatli davranmaz, rüzgâr nereden eserse o yöne savrulur.

Oğlak Burcu Hayat Seçimini Neye Göre Yapar?

Hesapçı Oğlak burcu için her şeyin küçük çapta bir iş anlaşması ayarında olduğunu biliyoruz. O nedenle her zaman dikkatli davranacağını ve gözünden hiçbir şeyin kaçmayacağını da biliyor olmamız lazım. Peki bu aşırı hırsı Oğlak burcu kişisi yol ayrımlarına geldiğinde kararını nasıl alır? Hayattaki en büyük hedefini düşünür ve o hedefe onu en çok yaklaştıracak şey neyse ona göre karar alır.

Kova Burcu Hayat Seçimini Neye Göre Yapar?

Tam bir mantık insanı olan Kova burcu, tüm bu burçların arasında beynini ve onu yönlendiren mantığını en çok dinleyen tek burç olabilir. Duygusal kararlar vermekten kaçınır, duygularının yapması gereken şeylerin önüne geçmesine izin vermez, zaten çok duygusal bir insan da değildir. Çok da inatçı olan Kova burcu bir kere karar verince de o yolda ilerlemek için bildiğini okur.

Balık Burcu Hayat Seçimini Neye Göre Yapar?

Şefkatli Balık burcunun da hayatı bakışı diğer su grubu burçları gibidir. Kendisi ve hayatındakiler mutlu olsun, yaşamayı sevsin yeter! Alacağı kararın sonuçlarını en fazla düşünen burç duygusal Balık burcu olabilir. Bir karar vereceği zaman bunun sadece kendisini ve hayatını nasıl etkileyeceğini değil, sevdiklerini ve onların hayatını nasıl etkileyeceğini de düşünür. Bunlardan etkilenir ve kararını ona göre alır.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.