Burçlar Hakkında Bilgilerini Ölçmeni Sağlayacak 12 Test!

1- Koç Erkeğini Ne Kadar Tanıyorsun?

Koç Erkeğini Ne Kadar Tanıyorsun?

Burçlar hakkında ne biliyorsun? Astrolojiyle ilgileniyor musun? Peki Koç erkekleri hakkında ne düşünüyorsun? Kendine ne kadar güveniyorsun? İşte kendiniz test etmek için bir fırsat!

2- Bu Testi Sadece Boğa Burcunu Tanıyanlar Çözebilecek!

Bu Testi Sadece Boğa Burcunu Tanıyanlar Çözebilecek!

Zodyak alemiyle ne kadar içli dışlısın? Hiç Boğa burcu birini tanıyor musun? Cevabın evet mi? O zaman ne duruyorsun? Başla bakalım!

3- İkizler Burcu Erkeğini Ne Kadar Tanıyorsun?

İkizler Erkeğini Ne Kadar Tanıyorsun?

Genelde fırlama halleri, maymun iştahlı düşünceleriyle bilinen ünlü İkizler erkeğinden çekmeyen bir kadın var mıdır? Kesin bir bilgi veriyor, herkesin bir yarasının olduğunu açık yüreklilikle söylüyoruz. Peki onları aslında ne kadar tanıyoruz? Test etmeye ne dersin? Başla bakalım, sonucun gelsin!

4- Yengeç Burcu Erkeğinin Kişilik Özelliklerini Biliyor musun?

Yengeç Burcu Erkeğinin Kişilik Özelliklerini Biliyor Musun?

Yengeç erkeklerinin ne kadar duygusal, ne kadar hassas olduğunu bilmeyen yok ama Yengeç burcu erkeği bu özelliklerden daha fazlasına sahip. Yengeç erkeğinin özelliklerini en iyi ben bilirim diyorsan seni testimize alalım. Testi çöz ve Yengeç erkeğini ne kadar tanıdığını öğren!

5- Aslan Burcunu Ne Kadar İyi Tanıyorsun?

Aslan Burcunu Ne Kadar İyi Tanıyorsun?

Giyim tarzı, aksesuarları, düğün dansı, arkadaşları arasındaki tavırları ve küçük dağları ben yarattım bakışları! Evet evet Aslan burcu insanları! Peki sen ne kadar tanıyorsun? Bilgilerini test etmek istiyor musun? E hadi öyleyse başla bakalım!

6- Başak Burcunu Ne Kadar Tanıyorsun?

Başak Burcunu Ne Kadar Tanıyorsun?

Onlar belki yanlış tanıyor, hep eksi yönleriyle biliyorsun. Ellerinde çamaşır suyu bütün gün temizlik yaptıklarını düşünüyorsun. Fakat biraz yanılıyorsun. Gerçek bir Başak burcunu ne kadar tanıyorsun?

7- Terazi Kadınını Ne Kadar Tanıyorsun?

Terazi Kadınını Ne Kadar Tanıyorsun?

Onlar, tarzlarıyla girdikleri ortamda anında dikkat çeker, Instagram’a attıkları fotoğrafla binlerce like’ı hak ederler. Eyeliner çekmekte en iyi makyaj bloggerlarının, kombin yapma konusunda da ünlü ikoncanların ezeli düşmanları olarak bilinirler. Peki sen Terazi kadınları hakkında ne biliyorsun? Şansını denemek istiyor musun?

8- Bakalım Akrep Kadınını Ne Kadar Tanıyorsun?

Bakalım Akrep Kadınını Ne Kadar Tanıyorsun?

Namı herkes tarafından bilinir Akrep kadınının. Aşkı, tutkusu, zekası, delici bakışları… Hemen dikkat çeker, kendini beş yüz kişilik bir davette bile belli eder. Bazı erkekler cazibesine kapılıp kendini teslim etse de bazıları korkusundan yanına dahi yaklaşamaz. Çünkü Akrep kadını bu, canını yakarsanız gözünü kırpmaz, asla acımaz!

9- Yay Burcu Erkeğini Gerçekten Tanıyor musun?

Yay Burcu Erkeğini Gerçekten Tanıyor Musun?

Yerinde duramıyor, akıllarına eseni yapıyor, pek de söz dinlemiyorlar. Ağızlarına geleni söylüyor, patavatsızlık konusunda sınır tanımıyorlar. Peki sen ne düşünüyorsun? Gerçekten içlerinde hangi duygular barındırdıklarını, nelerden hoşlandıklarını biliyor musun? Yay erkeğini ne kadar tanıyorsun?

10- Oğlak Burcunu Ne Kadar Tanıyorsun?

Oğlak Burcunu Ne Kadar Tanıyorsun?

Gerçekçi? Sorumluluk sahibi? Cimri? Senin kafandaki Oğlak burcu nasıl biri? İşte kendini denemen, bilgilerini ölçmen için bir fırsat! Kendi test et, bakalım sonucun ne çıkacak?

11- Ne Kadar Kova Burcusun?

Ne Kadar Kova Burcusun?

Kova burcu insanını bilirsiniz. Biraz muhalif, biraz dediğim dedik! Peki ya siz? Benzer özellikler gösterir, içinizde küçük bir Kova yattığını düşünür müsünüz?

12- Balık Burcu Erkeğinin Özelliklerini Biliyor musun?

Balık Burcu Erkeğinin Kişilik Özelliklerini Biliyor Musun?

Balık burcu erkeğini ne kadar tanıyorsun? Onu duygusal ya da romantik gibi klişe ifadelerin ötesine geçerek anlatabilir misin? Balık burcu erkeğini ne kadar tanıdığını öğrenmek istersen seni testimize alalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir