Burçlar Flörtü Randevuya Hangi Tekniklerle Çevirirler?

Uzun uzun edilen flört dönemini seven de var, nefret eden de var. Kimi flörtün heyecanını seviyor ve uzadıkça uzasın istiyor, kimi de randevuya dönsün, vakit kaybetmeden sevgili olunsun istiyor. Sen hangisini seviyorsun? Aylarca edilen flörtü mü yoksa iki günde beraber yemek yeme aşamasına gelmeyi mi? Bu içeriğimizde randevuya dönen flörtleri ele aldık. Bakalım hangi burç, flörtünü randevuya çevirmek için nasıl taktikler uyguluyor?

Ateşli Koç Burcu

Açık sözlü bir Koç burcuna kapılan kişi öncelikle onun çocuksu coşkusuna, yaşama hevesine kapılır. Koç burcu da sürekli durum kontrolü yaptığı için bunun her zaman farkındadır. Bu nedenle biriyle flört etmeye başladığında hareketlerinde onu daha fazla etkilemek için atik ve sınırsız davranır. Kendisini geride tutmaz, karşısındakinin içini ısıtacak ateşler yakmaya çalışır. Attığı her cesur adım, karşısındakinin kalbini kazanmaya bir adım daha yaklaştırır.

Samimi Boğa Burcu

Sakin bir Boğa burcuna kapılan kişi öncelikle onun dinginliğine, huzuruna, güvenilirliğine kapılır. Sahiplenici davranışlarına ve sadakatine âşık olur. İşin bu noktaya gelmesi uzun sürüyor olsa bile Boğa burcu sabırlıdır. Birine kapılsa bile karşısındakini beklemek konusunda tereddütleri yoktur. Yine de içinde bulunduğu flörtü randevuya çevirmek istediğinde fiziksel temasta bulunmayı seçer. Küçük tensel dokunuşlar ilişkiyi friendzone’a düşmekten kurtarır ve libidosu yüksek Boğa burcuna yeni bir ilişkinin kapılarını açar.

Çapkın İkizler Burcu

Hareketli bir İkizler burcuna kapılan kişi öncelikle onun hayat dolu oluşuna, kendi içindeki coşkusuna, her konuda konuşmayı başarmasına ve mutluluğuna kapılır. İkizler burcu kendisinde şeytan tüyü olduğunu bilir. Kimi zaman sadece eğlencesine, birilerini tavlamaya çalıştığı bile görülür. Flörtü randevuya, randevuyu sevgililiğe çevirmek İkizler burcu için oldukça kolaydır. Karşısındakini iyi tanır, ona minik ve cezbedici hediyeler vererek kendine bağlamayı başarır.

İçten Yengeç Burcu

Korumacı bir Yengeç burcuna kapılan biri öncelikle onun kalbinin büyüklüğüne, sevgisinin sınırsızlığına, koruyan kollayan tavırlarına kapılır. Duygusal Yengeç burcunun kalbi eninde sonunda ona da onu seven kişiye de kocaman bir yurt olmayı başarır. Anlayışlı Yengeç burcu bu büyüsünü kullanarak, karşısındakine onu anlayan tek kişinin kendisi olduğunu düşündürmenin bir yolunu bulur. Yengeç burcunun flörtünü randevuya çeviren şey Yengeç burcunun süper anlayışlı, hoşgörülü ve merhametli davranışlarıdır.

İhtişamlı Aslan Burcu

Görkemli bir Aslan burcuna kapılan biri onun bitmek bilmeyen enerjisine, kilometrelerce öteden görünen ışığına ve dur durak bilmeyen cömertliğine kapılır. Egoist Aslan burcu da dikkat çekici olduğunun ve tüm özelliklerinin farkındadır. Bu özelliklerini tüm gösterişiyle kullanarak göz boyamaya bayılır. Görünümü ile sahip olduğu maddi ve manevi şeyler ile karşısındakinin gözlerini boyayarak flörtünü bir adım öteye taşımayı başarır.

Taktik Ustası Başak Burcu

Seçici Başak burcuna kapılan biri onun dikkatine, cımbızla kelimeler seçerek kurduğu cümlelere, detaycılığına ve zekâsına kapılır. Onunla olmak bir bulmacayı çözmek gibidir. Kendisi bir bulmaca olduğu için yürüdüğü yollarda bulmaca yaratmayı da çok iyi bilir. Tüm becerikliliğini, tüm üretkenliğini bu konuya bağlar ve şahane fikirler bulur. Flörtünü ileri taşımak için flörtüyle kedinin fareyle oynadığı gibi oynar.

Flörtöz Terazi Burcu

Şıpsevdi Terazi burcuna kapılan biri onun dış görünüşüne, kibarlığına, şıklığına, zarifliğine, ettiği iltifatlara, uyumuna, nezaketine kapılır. Flörtöz Terazi burcu da tüm bu özeliklerinin farkındadır ve hiçbir fırsatı kaçırmaz. Karşısındakine duymak istediği ne varsa onları söyler. Bu yolda doğru olduğuna inanmadığı ya da doğruluğunu düşünmek için zaman ayırmadığı şeyler de söyler. Yeter ki yolun sonu onu hoşlandığı kişiye götürsün.

Gizemli Akrep Burcu

Ketum Akrep burcuna kapılan biri onun tutkulu bakışlarına, kurduğu güçlü göz kontaklarına, kararlı duruşuna, kontrollü oluşuna ve ondan yükselen seksapele kapılır. Uçlarda gezmeyi seven Akrep burcu flört ederken gizemli olmayı tercih eder. Kovalamacanın uzun sürmesinden de fazlasıyla zevk alır. Kovalanmak için kaçan olmayı seçer. Karşısındakine ait her şeyi öğrenir ama kendisiyle ilgili her şeyi merak ettirerek ona bilgi vermekten kaçınır.

Bilgin Yay Burcu

İyimser Yay burcuna kapılan biri, onun bildiği her şeye, dünya görüşüne, hayatı algılayış biçimine, alışkanlıklarına ve kendi içindeki mutlu hallerine kapılır. Sabırsız Yay burcu, flört dönemini uzatmamak için elinden gelen her şeyi yapar. Dobra oluşu içindeki her niyetin dışarı taşmasına neden olur.  Enerjik Yay burcu insanı karşısındaki kişiyi bir randevuya ikna edebilmek için tüm bilgi birikimini kullanarak onu büyülemeye çalışır.

Geleneksel Oğlak Burcu

Ağır başlı Oğlak burcuna kapılan biri onun azmine, çalışkanlığına, disiplinine, olgunluğuna ve efendiliğine kapılır. Planlı Oğlak burcu için flört döneminden randevuya geçiş dönemi de bir iş görüşmesi gibidir. Karşısındakini içinden çıkmak istemeyeceği bir bulmacalar dizisine tabi tutar. Bulmacaları merak ediyorsa ve devam etmek istiyorsa, flört randevuya dönmek zorundadır. Harika bir pazarlık değil mi?

Zeki Kova Burcu

İnsancıl Kova burcuna kapılan biri onun zekâsına, entelektüelliğine, esprilerine ve hoş sohbetine kapılır. Açık sözlü Kova burcu flört konusunda çok başarılıdır. Bu konudaki yeteneği Allah vergisi olan Kova burcu kimi zaman flört ettiğinin farkına bile varmadan flört eder. Friendzone konusunda çok canlar da yakan bağımsız cumhuriyet Kova burcu flörtünü randevuya çevirmek için de en güçlü silahı olan sözcüklerini kullanır. Karşısındakinin sonun gelmesini istemeyeceği hikayeler anlatarak onu kendisine bağlar.

Sıcakkanlı Balık Burcu

Anlayışlı Balık burcuna kapılan biri onun duygusallığına, sahipleniciliğine, naifliğine ve güzel sevişinin romantizmine kapılır. Balık burcu flörtü randevuya çevirmek konusunda çok ustadır. Karşısındakine hemen sıcak bir samimiyetin ön gösterimini yapar. Hayalperest olduğu için kafasında bazen gerçekdışı senaryolar da yazabilir. Bu konuda davranışları öyle sınırsızdır ki daha ilk randevuda aşkını bile ilan edebilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir