Burçlar 2019 Yılının Pantone Rengini Nasıl ve Hangi Parçalarda Kullanmalı?

Her yıl seçtiği renk ile kozmetikten dekorasyona, moda dünyasından düğün sektörüne kadar her alana damgasını vuran, yılın moda renginin yaratıcısı Pantone Renk Enstitüsü, 2019 yılının rengi olarak Living Coral/Canlı Mercan rengini seçti. Bu renk, enstitü tarafından kaynağını doğadan alan, canlı, mutluluk aşılayan ve hayat veren bir turuncu olarak tonu olarak açıklandı. Bizde senin için, 2019 yılına yeni girdiğimiz bugünlerde burçların Canlı Mercan rengini nerelerde kullanması gerektiğini masaya yatırdık.

Dinamik ve canlı bir renk oluşu, alt pigmentlerinde turuncu ve altın tonları bulunması ve enerji vermesiyle bilindiği için 16-1546 kodu ile bilinen Pantone Canlı Mercan rengini İkizler ve Aslan burcuna adadık. İkizler burcu ile Aslan burcu kadını Canlı Mercan rengini giyimden kozmetiğe, ev dekorundan sosyal medyaya, düğün trendlerinden mimariye kadar istediği her alanda kullanmakta özgür. Pantone Canlı Mercan rengi fazla enerjik ve canlı bir renk tonu olduğu için diğer burçlara belli bir kategoride kalmalarını tavsiye ediyoruz. Tabii bu istediğin bir kategoride kullanmakta özgür olmadığın anlamına gelmiyor. Biz 12 öneri veriyoruz. Seçim her zaman senin unutma. Şimdi hazırsan Pantone rengini burcuna uygun olarak hayatına nasıl adapte edeceğini ve nerelerde kullanman gerektiğini açıklıyoruz.

Koç Burcu Kadını Sportif Her Üründe Renklenecek

Koç burcu kadının hem sportif ve maskülen stili hem de canlı, cesur ve coşkulu özelliklerini baz alarak Pantone Canlı Mercan rengini spor kıyafetlerde kullanmasını tavsiye ediyoruz. Günlük hayatına ya da ofis stiline spor ayakkabıyı sürekli dahil eden Koç burcu kadını en çok bu parçaya yatırım yapabilir. Spor ayakkabıya ek olarak sportif taytlar, şortlar ya da sweatshirtler ile yağmurluklar arasından seçim yapabilirsin.

Aksesuarlarını Canlandır Ey Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını zevkli ve kaliteye aşık bir kadındır. Fakat lükse düşkün olduğu kadar da maddiyata da önem verir. Zamansız parçalara yatırım yapmayı sever. Modası geçebilecek parçalara büyük meblağlar ödemekten kaçınır. Bu nedenle Boğa burcu kadını Pantone Canlı Mercan rengini küçük parçalarda kullanmalı. Bu hem bütçesine yarar hem de modayı takip ettiğini insanlara gösterebilmesi sağlar. Telefon kabı, saat, gözlük, şapka, şal gibi küçük detaylarda büyük farklar yaratabilirsin.

Yaşa Bu Seneyi İkizler Burcu Kadını Canlı Mercan Senin Rengin

Değişime açık, genç ve dinamik stili ile İkizler burcu kadını Pantone Canlı Mercan rengini en rahat kullanabilecek burç. Bu yüzden burada verdiğimiz diğer 11 öneri de İkizler burcu için geçerli olmasına rağmen bizim önerimiz stilline katkı sağlayacak büyük parçalara yatırım yapman yönünde… Abartmaktan korkma! Elbise, kürk, crop top gibi dikkat çekici detayları stiline ekleyerek fark yaratmalısın. Bu rengi tek başına kullanabileceğin gibi siyah ile, koyu yeşil ile ya da biraz cesaret isteyen bordo ile birlikte kullanabilirsin.

Yengeç Burcu Kadını Ev Dekorasyonunda Tercih Etmeli

Yengeç kadını evine, ailesine düşkün bir romantik. Onun hayatının en güzel zamanları evinde geçiyor. Eh, madem öyle o halde içini ısıtıp, mutluluk verecek olan Canlı Mercan’ı ev dekorunda kullanmalı. Ayna çerçevesi, yatak örtüsü, koltuk şalı, koltuk kumaşı ve yükseleninde cesur Koç burcu bulunanalar duvar rengi olarak tercih edebilir.

Göz Alıcı Takılar ile Aslan Burcu Kadını

İkizler burcu kadar Pantone Canlı Mercan renginin hakkını verecek olan diğer burç; ihtişamlı Aslan burcu. Çünkü o enerjik ve mutlu üstelik dikkat çekmekten de kendini asla alıkoyamıyor. İkizler burcu için söylediklerimiz Aslan kadınları içinde geçerli. Sen de 11 öneriyi kullanabilirsin fakat senin için özel önerimiz takı tercihinde bu ışığı patlatmalısın. Çünkü çok iyi biliyoruz ki sen büyük, parıltılı ve ışıltılı takıların hayranısın. Unutma ne kadar büyük o kadar ihtişamlı. Vücut takısı bulabilirsen alsam mı diye bile düşünmeden kasa sırasına girmelisin bizden söylemesi.

Detaylar Saklanan Başak Burcu Kadını

Sade ve minimal Başak burcu kadını Canlı Mercan rengini kıyafet ve aksesuarlarında taşıyabilir fakat kendini rahat hissetmez. O detaylarda kaybolmayı sever. işte tam da bu nedenle bizde Başak kadını için ıvır zıvır her üründe bu rengi kullanmasını tavsiye ediyoruz. Kulaklık, defter, kalem, havlu, tabak, bardak, mutfak eşyası, fotoğraf makinesi ve hatta fiş. Hiç çekinme göster detaycı kişiliğini Başak kadını…

Estetik Bakış Açısı ile Terazi Burcu Kadını

Şıklık ve zarafet denince sadece stil konusunda değil tüm hayat görüşüne bu bakış açısını yerleştiren Terazi burcu kadınları Pantone Canlı Mercan rengini sanatsal bir bakış açısı ile duvarlara taşıyacak. Evin havasını bir anda değiştirecek olan tablolara yatırım yaparak hem trendlere ayak uyduracak hem de sanat severliğini konuşturacak. 

Seksi Bir Seçim ile Akrep Burcu Kadını

Akrep kadınları bu kadar enerji bir rengi bile seksi bir biçimde kullanmayı başarırlar. Onlar tutkulu olduğu kadar kontrollü oldukları için böylesine iddialı bir rengi en fazla dikkat çekecek tek bir noktada buluşturur. O da Akrep burcu kadını için her zaman ayakkabıdır. Mümkün olduğunca koyu renk parçalar tercih eder ve ayakkabısı ile stilini patlatır. İşte sana Akrep burcu kadını.

Risksiz Seçimi ile Yay Burcu Kadını

O kadar seyahat içinde sırf moda diye küçücük sırt çantasına böyle bir rengi sığdıracak değil Yay burcu kadını. O trendlere bağlı bile değil. Seyahate giderken değil oradan dönerken hangi etnik parçalara yatırım yağacağını düşünür. O nedenle Yay burcu kadının uyum sorunu da olmadığı için oje de Canlı Mercan rengini tercih etmeli. Yanında bile taşımasına gerek yok. Giderken iki kat sür bin uçağa.

En Ağır Başlı Seçimi ile Oğlak Burcu Kadını

Her ne kadar rengi ile ağır başlı bir izlenim yaratmaktan uzak olsa da Canlı Mercan rengini Oğlak kadınları en özel parçalarında taşımak ister. O da her daim çantalarıdır. Orta boy el çantalarını ile ofiste ya da günlük hayatında rahatlıkla tercih edebilirisin. Tek yapman gereken kıyafetlerini koyu renkler yerine daha soft renklerde kullanmak olmalı.

Çekilin Yoldan Tüm Renkleri ile Kova Burcu Kadını Geliyor

Sıra dışı olduğu kadar arada bir tuhaf da olan Kova burcu kadınları mercan renginin tüm sıcaklığını özgürce yüzünde taşımalı. Canlı Mercan allık, far, ruj ve hatta rimel olarak bile kullanabilirsin. Çünkü sen Kova burcusun. Bu rengin en doğal tonlarını Nars, Bobbi Brown ve Mac markalarında bulabilirsin.

Zarif Tonlarda Balık Burcu Kadını

Romantiklerin kraliçesi Balık burcu kadınlarına bu yılın rengi Canlı Mercanı gelin çiçeğinde kullanmasını tavsiye ediyor. Tabii ki bu sene evlenecek olanlara. Hem zaman geçtikçe fotoğraflara baktıkça için ısınacak hem de sana hayatının en romantik ve duygusal gününü hatırlatacak. Güzelliği ve kokusu da sana hediyesi…

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.