Terazi Burcu İlişki Uyumu

Terazi burcu kadınının ve Terazi burcu erkeğinin diğer burçlarla aşk uyumunu senin için kısaca özetledik. Ancak aşk ya da ilişki uyumu söz konusu olduğunda sadece Güneş burcu üzerinden yapılan değerlendirmeler yeteri kadar detaylı olmayabilir. Hoşlandığın kişi ile aranızda gerçekte nasıl bir uyum olduğunu öğrenmek için senin ve onun doğum haritalarının detaylıca incelenerek karşılaştırılması ve ilişki haritanızın yorumlanması gerekir. Hayatındaki ya da sevdiğin kişi ile detaylı aşk uyumunu öğrenmek için Moyra uygulamasını indirmeyi unutma!

Terazi Burcu ile Koç Burcu İlişki Uyumu

Terazi burcunun uyumlu, diplomatik, kibar doğası Koç burcunun, savaşçı, sözünü sakınmayan, korkusuz doğasıyla bağdaşmaz. Fakat bu iki zıt burç birbirlerini mıknatıs gibi çeker. Buna rağmen Terazi’nin kararsız tavrı ve kibar konuşmaları, sabırsız ve patavatsız Koç’un öfke patlamaları yaşamasına; Koç’un düşünmeden konuşması, dürtüsel davranışları ise nazik Terazi’nin kalbinin kırılmasına sebep olabilir. Taban tabana zıt yönleriniz çatışma yaşama olasılığınızı artırmakla birlikte birbirinizi tamamlarsınız.

Terazi burcunun, paylaşımcı, taviz vermeye eğilimli, kararsız doğası Boğa burcunun, istikrarlı, sabırlı, durağan doğasıyla anlaşmakta zorluk çekebilir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkileyebilir. Terazi’nin olayları farklı bir perspektiften görmeye çalışma ısrarı, Boğa’nın çıldırıp savaş bayraklarını ortaya çıkarmasına sebep olabilir. Boğa’nın sabit fikirliliği ve geri adım atmak istememesi ise ne olursa olsun uzlaşma taraftarı Terazi’yi hayal kırıklığına uğratabilir.

Terazi burcunun sosyal, konuşkan, entelektüel doğası İkizler burcunun konuşkan, kıvrak zekalı, iletişim seven doğası ile çok iyi bir şekilde bağdaşır. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Terazi’nin estetik kaygısı ve çok seçici olması bir süre sonra İkizler’in sabrının taşırabilir. Aynı şekilde İkizlerin özgürlüğüne fazla düşkün olması ve ilişkilerden çabuk sıkılması, yalnız kalmaktan hoşlanmayan Terazi’nin kendinden taviz vermesine sebep olabilir.

Terazi burcunun romantik ancak rasyonel ve flörtçü doğası Yengeç burcunun hassas, aşırı duygusal ve kırılgan doğası ile ortak bir zeminde buluşmakta zorlanabilir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Terazi’nin sosyal kelebek tavırları ve rasyonel karakteri, Yengeç tarafından rahatsız edici bulunabilir. Öte yandan Yengeç’in hayatını duygularına göre yaşaması ve sevdiği kişilere karşı aşırı bağlanması, kısıtlanmaktan pek hoşlanmayan Terazi’yi mutlu etmeyebilir.

Terazi burcunun sosyal, zarif, sevecen doğası ile Aslan burcunun gösterişli, yaratıcı, çekici doğası bağdaşmakta zorluk çekmez. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Terazi’nin kararsızlığı, herkesle uyum içinde olmaya çalışması ve tavizkarlığı Aslan’ı tek kelimeyle çıldırtabilir. Aslan’ın sabit fikirli ve dediğim dedik tavrı ise barışçıl Terazi için fazla zorlayıcı olabilir.

Terazi burcunun konforuna düşkün, flörtçü, gösterişli doğası Başak burcunun, sade, çekingen, gösterişten uzak doğasıyla bir araya gelmekte zorlanabilir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Terazi’nin uyumlu, her şeyi olduğu gibi kabul eden, gerekirse taviz veren tavrı, mükemmeliyetçi Başak için çıldırtıcı bir hal alabilir. Başak’ın her türlü aşırılıktan kaçan, basit yaşamayı seven karakteri ise hayattan keyif almak isteyen Terazi için bunaltıcı olabilir.

Her ikiniz de Terazi burcu olduğunuz için karakterleriniz benzer özelliklere sahip. Bu durum aranızdaki uyumu olumlu yönde etkiler. Kendinizi birbirinize anlatma ihtiyacı duymazsınız, çünkü zaten o seni sen de onu anlarsın ve birbirinizi olduğunuz gibi kabul edersiniz. Ancak bir süre sonra ilişkiniz ikiniz için de sıkıcı hale gelebilir. Ayrıca zaman içerisinde kararsızlığınız, çatışmaktan kaçınmanız, aşırı uzlaşmacı tavırlarınız, ilişkinizde heyecanın azalmasına neden olabilir.

Terazi burcunun, çekici, nazik, dışa dönük doğası ile Akrep burcunun aşırı tutkulu, sahiplenici ve kontrolcü doğası arasında ortak bir nokta bulmak zor olabilir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Terazi’nin herkesle iyi geçinen, sosyal yönü güçlü karakteri, Akrep’in onu kıskanmasına ve üzerinde baskı kurmaya çalışmasına neden olabilir. Öte yandan Akrep’in şüpheci ve kıskanç yapısı, özgür ruhlu Terazi’yi çileden çıkarabilir.

Terazi burcunun eğlenceli, sosyal, hoş sohbet doğası Yay burcunun neşeli, iletişim yönü güçlü, iyimser doğası ile çok iyi anlaşabilir. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Terazi’nin kararsızlığı, aşırı uzlaşmacı ve tavizkar tavırları, ateşli ve mücadeleci Yay için kabul edilemez olabilir. Öte yandan Yay’ın zaman zaman fanatik ve uyumsuz davranışları Terazi’nin kendisini huzursuz hissetmesine neden olabilir.

Terazi burcunun sosyal, neşeli, iyimser doğası Oğlak burcunun ciddi, disiplinli, kontrollü doğası ile kolay kolay bağdaşamayabilir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Terazi’nin kararsızlığı, dışa dönüklüğü, değişken yapısı Oğlak’ın onu anlamasını zorlaştırabilir. Öte yandan Oğlak’ın kendini ifade etmekte güçlük çekmesi ve duygularını saklamayı tercih etmesi Terazi’nin gerçekten sevildiğinden şüphe etmesine sebep olabilir.

Terazi burcunun adil, sevecen, uyumlu doğası Kova burcunun duyarlı, insancıl, sıra dışı doğası ile çok iyi anlaşabilir. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Terazi’nin tavizkar ve kararsız yapısı, ödün vermeyi sevmeyen Kova için çıldırtıcı olabilir. Öte yandan Kova’nın sabit fikirli ve inatçı yapısı ve zaman zaman kendini toplumdan soyutlamak istemesi, sosyal Terazi için katlanması zor bir durum haline gelebilir.

Terazi burcunun sosyal, iletişim kurmak isteyen, eğlenceli doğası ile Balık burcunun içe dönük, duygusal, hayal gücü kuvvetli doğası bağdaşmakta zorluk çekebilir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Tüm romantikliğine rağmen son derece realist olan Terazi, Balık’ın hayallerini tuzla buz edebilir. Öte yandan Balık kendi dünyasında yaşamayı tercih edip Terazi’nin sosyalleşme ihtiyacını karşılamakta zorlanabilir.