Koç Burcu İlişki Uyumu

Koç burcu kadınının ve Koç burcu erkeğinin diğer burçlarla aşk uyumunun genel olarak nasıl olduğunu senin için hazırladık. Ancak mevzu aşk ya da ilişki uyumu olunca sadece burç üzerinden bir değerlendirme yapmak yeterli değil. Hoşlandığın kişi ile gerçekte ne kadar uyumlu olduğunu öğrenmek için senin ve onun doğum haritalarının incelenmesi ve ilişki haritanızın yorumlanması gerekir. Sevdiğin kişi ile detaylı aşk uyumunu öğrenmek için Moyra uygulamasını indirmeyi unutma!

Koç Burcu ile Koç Burcu İlişki Uyumu

Her ikiniz de Koç burcu olduğunuz için karakterleriniz benzer özelliklere sahip. Bu durum aranızdaki uyumu olumlu yönde etkiler. Kendinizi birbirinize anlatma ihtiyacı duymazsınız, çünkü zaten o seni sen de onu anlarsın ve birbirinizi olduğunuz gibi kabul edersiniz. Ancak bir süre sonra ilişkiniz ikiniz için de sıkıcı hale gelebilir. Ayrıca zaman içerisinde dik başlı, cesur, sabırsız ve ateşli doğanız, ilişkide liderlik kavgasına ve rekabete girişmenize yol açabilir.

Koç burcunun sabırsız, atak ve cesur doğası Boğa burcunun ağırkanlı, temkinli doğasını anlamakta zorlanır. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkileyebilir. Koç’un girişimci ve enerjik karakteri, ağır kanlı Boğa’yı huzursuz ederken, Boğa’nın inatçı ve dediğim dedik tavrı, Koç’u isyana teşvik eder.

Koç burcunun enerjik, konuşkan ve hareketli doğası İkizler burcunun değişken, heyecan arayan, yeniliklere açık doğası ile çok iyi bağdaşır. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Koç’un dürtüsel davranışları, İkizler’in rasyonel karakterini rahatsız edebilir. İkizlerin, karar vermekte zorlanan yapısı, hızlı hareket etmek isteyen Koç’un isyan bayrağını çekmesine sebep olabilir.

Koç burcunun, hızlı, sabırsız, bireysel doğası Yengeç burcunun, empatik, duygusal, kırılgan doğası ile anlaşmakta zorlanır. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Koç’un risk almaktan korkmayan, sözünü sakınmayan yapısı, hassas Yengeç için çok kırıcı olabilir. Yengeç’in savunmacı davranışları ve alıngan karakteri, Koç için bunaltıcı ve bıktırıcı bir hal alabilir.

Koç burcunun gözü kara, ateşli, heyecanlı doğası Aslan burcunun kendine güvenen, cesur, tutkulu doğasına çok çabuk uyum sağlar. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler, aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Koç’un her koşulda lider olmak isteyen karakteri, gururlu Aslan’ı rahatsız ederken, Aslan’ın buyurgan ve hükmedici tavrı da kendi başına hareket etmek isteyen Koç’u çileden çıkarabilir.

Koç burcunun, risk almaktan korkmayan, atak, başına buyruk doğası Başak burcunun endişeli, titiz, detaycı doğasıyla kolay kolay bağdaşmaz. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Koç’un düşünmeden hareket eden yapısı, Başak’ın kılı kırk yaran karakterine panik atak yaşatabilir. Aynı şekilde Başak’ın ince eleyip sık dokuyan yapısı, aceleci Koç’un sıkılıp ilişkiden uzaklaşmasına sebep olabilir.

Koç burcunun savaşçı, sözünü sakınmayan, korkusuz doğası Terazi burcunun uyumlu, diplomatik, kibar doğasıyla bağdaşmaz. Fakat bu iki zıt burç birbirlerini mıknatıs gibi çeker. Buna rağmen Koç’un düşünmeden konuşması, dürtüsel davranışları, nazik Terazi’nin kalbinin kırılmasına, Terazi’nin kararsız tavrı ve kibar konuşmaları ise, sabırsız ve patavatsız Koç’un öfke patlamaları yaşamasına sebep olabilir. Taban tabana zıt yönleriniz çatışma yaşama olasılığınızı artırmakla birlikte birbirinizi tamamlarsınız.

Koç burcunun atak, direkt, gözü kara doğası Akrep burcunun içe dönük, hislerini belli etmeyen, hırslı doğası ile çatışabilir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Koç’un açık, kendini cesurca ortaya koymak isteyen, sır tutamayan yapısı, gizemli Akrep’in rahatsız olup uzaklaşmasına; Akrep’in içe dönük, sabırlı ve ser verip sır vermeyen yapısı, Koç’un sabrının tükenip ilişkiden sıkılmasına sebep olabilir.

Koç burcunun, heyecanlı, korkusuz, enerjik doğası Yay burcunun maceracı, kıpır kıpır, özgür doğasıyla çok iyi uyum sağlar. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Koç’un aşırı rekabetçi yapısı, kendi fikirlerinin doğruluğuna yüzde yüz inanan Yay için tehdit edici olabilirken; Yay’ın kendine olan abartılı güveni, bir süre sonra Koç’un sinirlerine dokunabilir ve savaş bayraklarını açmasına sebep olabilir.

Koç burcunun, çocuksu, cesur, risk almaktan korkmayan doğası Oğlak burcunun kontrollü, temkinli, disiplinli doğasıyla ortak bir nokta bulmakta zorluk çeker. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Koç’un hızlı hareket etmek isteyen, aceleci ve asi yapısı, her şeyi kuralına göre sindire sindire yapmak isteyen Oğlak için çıldırtıcı olabilir. Oğlak’ın aşırı sistemli, kuralcı karakteri ise kıpır kıpır Koç’un sıkıntıdan öfke patlamaları yaşamasına sebep olabilir.

Koç burcunun girişken, korkusuz, mert doğası Kova burcunun sıra dışı, yenilikçi ve isyankar yapısıyla kolayca bağdaşır. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Koç’un benmerkezciliği, toplumsal sorunlara ve büyük resme odaklanmış Kova için bir süre sonra rahatsız edici olmaya başlayabilir. Aynı şekilde Kova’nın mesafeli tavrı ve önceden kestirilemeyen davranışları, Koç’un zaten olmayan sabrını kolayca taşırabilir.

Koç burcunun, heyecanlı, hareketli, savaşçı doğası Balık burcunun hayalperest, naif, kırılgan yapısıyla ortak bir nokta bulmakta zorlanır. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Koç’un sert sözleri ve kendine odaklı yapısı, hassas Balık burcunun kalbini kırabilir. Aynı şekilde Balık’ın devamlı bir hayal dünyasında yaşaması ve hemen demoralize olması, mücadeleci Koç’u çileden çıkartabilir.