İkizler Burcu İlişki Uyumu

İkizler burcu kadınının ve İkizler burcu erkeğinin zodyağın diğer burçlarıyla aşk uyumunun genel olarak nasıl olduğunu hakkında bir rehber hazırladık. Ancak aşk ya da ilişki uyumu hakkında sadece burç üzerinden bir değerlendirme yapmak yeterli olmayabilir. Hoşlandığın ya da hayatındaki kişi ile tam olarak ne kadar uyumlu olduğunuzu öğrenmek için senin ve onun doğum haritalarının incelenmesi ve ilişki haritanızın detaylı bir şekilde yorumlanması gerekir. Sevdiğin kişi ile detaylı aşk uyumunu öğrenmek için Moyra uygulamasını indirmeyi unutma!

İkizler Burcu ile Koç Burcu İlişki Uyumu

İkizler burcunun değişken, heyecan arayan, yeniliklere açık doğası Koç burcunun enerjik, konuşkan ve hareketli doğası ile çok iyi bağdaşır. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak İkizler’in karar vermekte zorlanan yapısı, hızlı hareket etmek isteyen Koç’un isyan bayrağını çekmesine sebep olabilir. Aynı zamanda Koç’un dürtüsel davranışları, İkizler’in rasyonel karakterini rahatsız edebilir.

 

İkizler burcunun değişken, meraklı, hareketli doğası Boğa burcunun sabırlı, sakin ve durağan doğası ile ortak bir nokta bulmakta zorlanır. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkileyebilir. İkizler’in kararsızlığı, sık sık fikir değiştirmesi istikrarlı Boğa’nın ilişkiye güvenini kaybetmesine; Boğa’nın tutucu karakteri, inatçılığı ve değişime direnmesi ise sabırsız İkizler’in bu ilişkiden sıkılmasına sebep olabilir.

Her ikiniz de İkizler burcu olduğunuz için karakterleriniz benzer özelliklere sahip. Bu durum aranızdaki uyumu olumlu yönde etkiler. Kendinizi birbirinize anlatma ihtiyacı duymazsınız, çünkü zaten o seni sen de onu anlarsın ve birbirinizi olduğunuz gibi kabul edersiniz. Ancak bir süre sonra ilişkiniz ikiniz için de sıkıcı hale gelebilir. Ayrıca zaman içerisinde değişken, kararsız, yerinde duramayan sabırsız doğanız, ilişkiyi karmakarışık bir hale getirirken, aranızda görüş ayrılıkları çıkmasına ve tartışma yaşamanıza sebep olabilir.

İkizler burcunun hareketli, daldan dala konan, özgür doğası Yengeç burcunun, aile odaklı, sabırlı, sevdiği kişiye aşırı bağlanan doğası ile anlaşmakta çok zorluk çeker. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. İkizler’in sürekli hayatında bir heyecan ve değişiklik araması Yengeç’i huzursuz ederken, Yengeç’in sevdiği kişiyi sahiplenen ve bırakmak istemeyen karakteri İkizler’in bunalıp kaçmasına sebep olabilir.

İkizler burcunun entelektüel, neşeli, eğlenceli doğası Aslan burcunun yaratıcı, enerjik ve çekici doğasıyla birçok ortak yön bulmakta zorlanmaz. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak İkizler’in bağımsızlığına fazla düşkün olup kısıtlanmaktan hoşlanmaması, otoriter Aslan’ın gururunu kırabilir; Aslan’ın dominant yapısı ve sabit fikirliliği ise özgür ruhlu İkizler’i çileden çıkarabilir.

 

 

İkizler burcunun hareketli, değişken, yenilikçi doğası Başak burcunun detaylara düşkün, endişeli, temkinli doğasını huzursuz edebilir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. İkizler’in vurdumduymazlığı, ince detaylarla ilgilenecek sabrının olmaması, Başak’ın endişe krizleri geçirmesine; Başak’ın kılı kırk yaran, titiz tavrı ise İkizler’in sıkıntıdan gözünün dışarı kaymasına sebep olabilir.

 

İkizler burcunun konuşkan, kıvrak zekalı, iletişim seven doğası Terazi burcunun sosyal, konuşkan, entelektüel doğası ile çok iyi bir şekilde bağdaşabilir. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak İkizler’in özgürlüğüne fazla düşkün olması ve ilişkilerden çabuk sıkılması, yalnız kalmaktan hoşlanmayan Terazi’nin kendinden taviz vermesine sebep olabilir. Aynı şekilde Terazi’nin estetik kaygısı ve çok seçici olması, bir süre sonra İkizler’in sabrını taşırabilir.

İkizler burcunun özgür, kısıtlanmaktan hoşlanmayan, kıpır kıpır doğası ile Akrep burcunun gizemli, kıskanç, tutkulu doğasının anlaşması pek kolay değildir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. İkizler’in sosyal kelebek karakteri Akrep’in kıskançlık krizlerine girmesine sebep olurken, Akrep’in sevdiğimi sahiplenirim tavrı İkizler’e kendini adeta bir cenderenin içinde hissettirebilir.

İkizler burcunun hareketli, neşeli, entelektüel doğası ile Yay burcunun yerinde duramayan, maceracı ve eğlenceli doğası ortak nokta bulmakta hiç zorlanmaz. Bu iki zıt burç birbirlerini mıknatıs gibi çeker. Buna rağmen İkizler’in hiçbir konu üzerinde uzun süre odaklanamaması, derinleşmek isteyen Yay’ı hayal kırıklığına uğratabilir. Yay’ın her konuya geniş bir perspektiften bakması ve zaman zaman fanatikleşmesi ise pratik ve objektif İkizler’i çıldırtabilir. Taban tabana zıt yönleriniz çatışma yaşama olasılığınızı artırmakla birlikte birbirinizi tamamlarsınız.

 

 

İkizler burcunun değişken, kıpır kıpır, sabırsız doğasıyla Oğlak burcunun temkinli, disiplinli ve kontrollü doğasını bağdaştırmak son derece zordur. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. İkizler’in kararsızlığı, çabuk sıkılması, özgür ruhu, ilişkide güven ve sadakat arayan Oğlak’ı çileden çıkarabilir. Oğlak’ın depresif, karamsar ve mesafeli tavırları ise neşeli İkizler’in kendini mutsuz hissetmesine sebep olabilir.

 

İkizler burcunun yenilikçi, entelektüel, dışa dönük doğası ile Kova burcunun dost canlısı, zeki, sıra dışı doğası çok kolay bağdaşır. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak İkizler’in çok çabuk karar değiştirmesi, zaman zaman olaylara daha yüzeysel bakması Kova’yı hayal kırıklığına uğratabilir. Kova’nın fikirlerinde diretmesi ve inatçılığı ise esnek İkizler’in sinirlerinin gerilmesine sebep olabilir.

 

İkizler burcunun entelektüel, dışa dönük, rasyonel doğası ile Balık burcunun hayalperest, kırılgan, romantik doğasının uyum sağladığı söylenemez. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. İkizler’in olaylara rasyonel gözlerle bakması ve sivri dili duygusal Balık’ın kalbinin kırılmasına sebep olabilir. Balık’ın zaman zaman gerçeklikten uzak tavırları ve hayal aleminde yaşamak istemesi, gerçekçi ve sosyal İkizler’in canını sıkabilir.