Boğa Burcu İlişki Uyumu

Boğa burcu kadınının ve Boğa burcu erkeğinin diğer burçlarla ilişki uyumunun genel olarak nasıl olduğunu senin için hazırladık. Ancak konu aşk ya da ilişki uyumu olunca sadece burç üzerinden bir değerlendirme yapmak yeterli olmayabilir. Hoşlandığın kişi ile uyum derecenizin gerçekte ne olduğunu öğrenmek için her ikinizin de doğum haritalarının analiz edilmesi ve ilişki haritanızın yorumlanması gerekir. Hayatındaki kişi ile detaylı aşk uyumunuzu öğrenmek için Moyra uygulamasını indirmeyi unutma!

Boğa Burcu ile Koç Burcu İlişki Uyumu

Boğa’nın ağırkanlı, temkinli doğası Koç burcunun sabırsız, atak ve cesur doğasını anlamakta zorlanır. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkileyebilir. Boğa’nın inatçı ve dediğim dedik tavrı, çabuk öfkelenen Koç’u isyana teşvik ederken, Koç’un girişimci ve enerjik karakteri Boğa’yı huzursuz eder.

Her ikiniz de Boğa burcu olduğunuz için karakterleriniz benzer özelliklere sahip. Bu durum aranızdaki uyumu olumlu yönde etkiler. Kendinizi birbirinize anlatma ihtiyacı duymazsınız, çünkü zaten o seni sen de onu anlarsın ve birbirinizi olduğunuz gibi kabul edersiniz. Ancak bir süre sonra ilişkiniz ikiniz için de sıkıcı hale gelebilir. Ayrıca zaman içerisinde ağırkanlı, geri adım atmayan, inatçı ve dik başlı karakterleriniz ortak bir noktada uzlaşmanızı zorlaştırabilir.

Boğa burcunun sabırlı, sakin ve durağan doğası İkizler burcunun değişken, meraklı, hareketli doğası ile ortak bir nokta bulmakta zorlanır. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkileyebilir. Boğa’nın tutucu karakteri, inatçılığı ve değişime direnmesi, sabırsız İkizler’in sıkılmasına; İkizler’in kararsızlığı, sık sık fikir değiştirmesi ise istikrarlı Boğa’nın güvenini kaybetmesine neden olabilir.

Boğa burcunun güven veren, istikrarlı, sabırlı doğası Yengeç burcunun şefkatli ve hassas doğası ile bağdaşmakta hiç zorlanmaz. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Boğa’nın rasyonel ve pratik karakteri, kırılgan Yengeç’in ilişkide aradığı duygusallığı bulamamasına; Yengeç’in her şeye duygusal bir perspektiften bakması ise somut bakış açısına sahip Boğa’nın kendini boğuluyormuş gibi hissetmesine sebep olabilir.

Boğa burcunun temkinli, tutucu ve durağan doğası Aslan burcunun cömert, gösterişli ve gözü kara doğasıyla büyük bir çatışma yaşar. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkileyebilir. Boğa’nın taviz vermeyen inatçı karakteri, her ortamda baş otorite olmak isteyen Aslan’ı çıldırtabilir. Aslan’ın aşırı cömertliği ve çok bilmiş tavırları ise Boğa’nın kırmızıyı görmesine sebep olabilir.

Boğa burcunun sakin, sabırlı, düşünerek hareket eden doğası Başak burcunun temkinli, mütevazi, düzenli doğasıyla anlaşmakta hiç zorluk çekmez. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Boğa’nın konforuna ve keyfine fazla düşkün olması, sade ve alçak gönüllü Başak’ın tüylerini ürpertirken; Başak’ın aşırı eleştirel ve mükemmeliyetçi karakteri, hayatta rahatlık arayan Boğa’nın tepesinin atmasına sebep olabilir.

 

 

Boğa burcunun istikrarlı, sabırlı, durağan doğası Terazi burcunun, paylaşımcı, taviz vermeye eğilimli, kararsız doğasıyla anlaşmakta zorluk çekebilir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkileyebilir. Boğa’nın sabit fikirliliği ve geri adım atmak istememesi, diplomasi aşığı Terazi’yi hayal kırıklığına uğratabilir. Terazi’nin olayları farklı bir perspektiften görmeye çalışma ısrarı ise, Boğa’nın çıldırıp savaş bayraklarını ortaya çıkarmasına sebep olabilir.

Boğa burcunun somut, istikrarlı, sahiplenici doğası Akrep burcunun gizemli, sezgisel, dürtüsel doğası ile ortak bir zeminde buluşur. Bu iki zıt burç birbirlerini mıknatıs gibi çeker. Buna rağmen Boğa’nın dediğim dedik, inatçı ve geri adım atmayan tavrı, Akrep’in öfkeden kendini yiyip bitirmesine; Akrep’in şüpheci, her şeyi sorgulayan tavrı ise Boğa’nın huzurunun kaçmasına ve hayattan aldığın keyfin azalmasına sebep olabilir. Taban tabana zıt yönleriniz çatışma yaşama olasılığınızı artırmakla birlikte birbirinizi tamamlarsınız.

Boğa burcunun durağan, temkinli, ağırkanlı doğası Yay burcunun kıpır kıpır, maceracı, heyecanlı yapısıyla ortak bir nokta bulmakta zorlanır. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Boğa’nın sabit fikirli, kıskanç ve sahiplenici karakteri, özgür ruhlu Yay’ın ilişkiden sıkılıp kaçmasına neden olabilir. Öte yandan Yay’ın ayakları yere basmayan, enerjik ve değişken karakteri, Boğa’nın kendini huzursuz ve mutsuz hissetmesine sebep olabilir.

Boğa burcunun sadık, sabırlı, sorumluluk sahibi doğası Oğlak burcunun disiplinli, kurallara bağlı, geleneksel doğası ile çok iyi bağdaşır. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Boğa’nın sabit fikirliliği ve keyfine düşkün karakteri, otoriter ve çalışkan Oğlak’ın sabrının taşmasına; Oğlak’ın karamsar ve mesafeli karakteri ise hayattan zevk almak isteyen Boğa’nın kendini depresif hissetmesine sebep olabilir.

Boğa burcunun sevdiği kişiyi sahiplenen, kıskanç, geleneksel doğası Kova burcunun özgürlükçü, sıra dışı, kalıplara sığmayan doğası ile bir araya gelmekte zorluk çeker. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Boğa’nın yeniliklere açık olmayan, denenmiş yollara yönelen karakteri Kova’yı hayal kırıklığına uğratırken; Kova’nın başına buyruk, kural tanımayan karakteri Boğa’nın ilişkide kendini güvende hissetmemesine yol açabilir.

Boğa burcunun güven veren, şefkatli, sabırlı doğası Balık burcunun romantik, yüce gönüllü, sevgi dolu doğası ile çok mutlu olabilir. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Boğa’nın somut, rasyonel ve sabit fikirli tavrı hayalperest Balık’ın kalbinin kırılmasına; Balık’ın dağınık, değişken, teslimiyetçi karakteri ise Boğa’nın ilişkide kendini kaybolmuş hissetmesine yol açabilir.