Balık Burcu İlişki Uyumu

Balık burcu kadınının ve Balık burcu erkeğinin zodyağın geri kalan burçları ile nasıl bir aşk uyumu içinde olduklarını senin için kısaca özetledik. Ancak aşk ya da ilişki uyumu için sadece burç üzerinden yapılan bir değerlendirme yeterli olmayabilir. Sevdiğin kişi ile hakikaten ne kadar uyumlu olduğunu öğrenmek için senin ve onun haritalarınızın incelenerek ilişki haritanızın detaylı bir şekilde yorumlanması gerekir. Sen de hoşlandığın kişi ile detaylı aşk uyumunu öğrenmek için Moyra uygulamasını indirmeyi unutma!

Balık Burcu ile Koç Burcu İlişki Uyumu

Balık burcunun hayalperest, naif, kırılgan yapısıyla Koç burcunun heyecanlı, hareketli, savaşçı doğası ortak bir nokta bulmakta zorlanır. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Balık’ın devamlı bir hayal dünyasında yaşaması ve hemen demoralize olması mücadeleci Koç’u çileden çıkartabilir. Aynı şekilde Koç’un sert sözleri ve bireysel yapısı hassas Balık burcunun kalbini kırabilir.

Balık burcunun romantik, yüce gönüllü, sevgi dolu doğası Boğa burcunun güven veren, şefkatli, sabırlı doğası ile çok iyi anlaşır. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Balık’ın dağınık, değişken, teslimiyetçi karakteri Boğa’nın ilişkide kendini kaybolmuş hissetmesine; Boğa’nın somut, rasyonel ve sabit fikirli tavrı ise hayalperest Balık’ın kalbinin kırılmasına yol açabilir.

Balık burcunun hayalperest, kırılgan, romantik doğasının İkizler burcunun entelektüel, dışa dönük, rasyonel doğasıyla uyum sağladığı söylenemez. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Balık’ın zaman zaman gerçeklikten uzak tavırları ve hayal aleminde yaşamak istemesi, gerçekçi ve sosyal İkizler’in canını sıkabilir. İkizler’in olaylara rasyonel gözlerle bakması ve sivri dili ise duygusal Balık’ın kalbinin kırılmasına sebep olabilir.

Balık burcunun hayalperest, duygulu, yüce gönüllü doğası Yengeç burcunun romantik, şefkatli, naif doğasıyla çok güzel bir uyum sağlar. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Balık’ın zaman zaman gerçek dünyadan uzaklaşmak isteyen yapısı, Yengeç’in ilişkide fazla sorumluluk yüklendiğini hissetmesine sebep olabilir. Yengeç’in aile odaklı, geleneksel ve ayakları daha sağlam yere basan yapısı ise değişken ve teslimiyetçi Balık için zorlayıcı olabilir.

Balık burcunun teslimiyetçi, duygusal, naif doğası Aslan burcunun kendine güvenen, lider, enerjik doğasıyla bağdaşmakta zorlanabilir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Balık’ın koşulları olduğu gibi kabullenen karakteri ve olayları akışına bırakması Aslan için kabul edilemez bir durum olabilir. Aslan’ın her ortamda dikkat çekmek isteyen, savaşçı karakteri ise içe dönük Balık’ı huzursuz edebilir.

Balık burcunun naif, sevgi dolu, iyi niyetli doğası Başak burcunun tedirgin, çekingen, endişeli doğası için yatıştırıcı bir rol üstlenebilir. Bu iki zıt burç birbirlerini mıknatıs gibi çeker. Buna rağmen Balık’ın hayalperest, değişken ve teslimiyetçi yapısı, zaman zaman düzenli ve çalışkan Başak için çok zorlayıcı bir hal alabilir. Öte yandan Başak’ın aşırı eleştirel olabilen karakteri ise kırılgan Balık’ın kendi içine kapanmasına sebep olabilir. Taban tabana zıt yönleriniz çatışma yaşama olasılığınızı artırmakla birlikte birbirinizi tamamlarsınız.

Balık burcunun içe dönük, duygusal, hayal gücü kuvvetli doğası Terazi burcunun sosyal, iletişim kurmak isteyen, eğlenceli doğası ile bağdaşmakta zorluk çekebilir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Balık kendi dünyasında yaşamayı tercih edip, Terazi’nin sosyalleşme ihtiyacını karşılamakta zorlanabilir. Öte yandan tüm romantikliğine rağmen son derece realist olan Terazi, Balık’ın hayallerini tuzla buz edebilir.

Balık burcunun romantik, hassas ve naif doğası Akrep burcunun duygusal, tutkulu, sahiplenici doğası ile çok iyi anlaşır. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Balık’ın sınırlarını çizmekte zorlanması ve bazen aşırı teslimiyetçi olması mücadeleci Akrep’i kızdırabilir. Öte yandan Akrep’in şüpheci, zaman zaman takıntılı tavırları, çekingen Balık’ın kendini ilişkiden soyutlayıp içine kapanmasına yol açabilir.

Balık burcunun içe dönük, sezgileriyle hareket eden, naif doğası Yay burcunun vurdumduymaz, özgürlüğüne düşkün, dışa dönük doğasıyla anlaşmakta zorluk çeker. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Balık’ın gizemli, duygusal ve teslimiyetçi yapısı, açık ve net davranan Yay’a son derece anlaşılmaz gelebilir. Öte yandan Yay’ın hayata daha rasyonel gözlerle bakan yapısı, hayalperest Balık’a hayal kırıklığı yaşatabilir.

Balık burcunun naif, çekingen, teslimiyetçi doğası için Oğlak burcunun güvenilir, sabırlı, sadık doğasının destek görevi gördüğü söylenebilir. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Balık burcunun gerçeklikten uzak yapısı, realist Oğlak burcunun huzursuz olmasına ve ilişkiden uzaklaşmasına sebep olabilir. Öte yandan Oğlak burcunun ketum ve mesafeli karakteri, Balık burcunun ilişkinin gidişatı hakkında endişelere kapılmasına yol açabilir.

Balık burcunun olabildiğince naif, sezgisel ve hayalperest yapısını Kova burcunun yenilikçi, realist, marjinal doğasıyla bağdaştırmak zordur. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Balık’ın olayları akışına bırakmayı tercih edip duygularıyla hareket etmesi, mantıklı Kova için kabul edilemez bir durum haline gelebilir. Öte yandan, Kova’nın mücadele etmek isteyen, kuralları zorlayan karakteri ise teslimiyetçi Balık için anlaşılmaz ve zorlayıcı olabilir.

Her ikiniz de Balık burcu olduğunuz için karakterleriniz benzer özelliklere sahip. Bu durum aranızdaki uyumu olumlu yönde etkiler. Kendinizi birbirinize anlatma ihtiyacı duymazsınız, çünkü zaten o seni sen de onu anlarsın ve birbirinizi olduğunuz gibi kabul edersiniz. Ancak bir süre sonra ilişkiniz ikiniz için de sıkıcı hale gelebilir. Ayrıca zaman içerisinde ikinizin de hayal dünyasında yaşıyor olmanız, zaman zaman gerçekleri göz ardı etmeniz ve naifliğiniz ilişkinizdeki sorunları gözden kaçırmanıza sebep olabilir.