Aslan Burcu İlişki Uyumu

Aslan burcu kadınının ve Aslan burcu erkeğinin diğer burçlarla aşk uyumu hakkındaki yorumlarımızı senin için paylaştık. Ancak aşk ya da ilişki uyumu mevzubahis olunca sadece tek burç üzerinden bir değerlendirme yapmak kafi gelmeyebilir. Sevgili adayın ya da sevdiğin kişi ile aranızda nasıl bir uyum olduğunu detaylı bir şekilde öğrenmek için her ikinizin de doğum haritalarının incelenmesi ve ilişki haritanızın ayrıntılı olarak yorumlanması gerekir. Sevdiğin kişi ile detaylı aşk uyumunu öğrenmek için Moyra uygulamasını indirmeyi unutma!

Aslan Burcu ile Koç Burcu İlişki Uyumu

Aslan burcunun kendine güvenen, cesur, tutkulu doğası Koç burcunun gözü kara, ateşli, heyecanlı doğasına çok çabuk uyum sağlar. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Aslan’ın buyurgan ve hükmedici tavrı, kendi başına hareket etmek isteyen Koç’u çileden çıkarırken; Koç’un her koşulda lider olmak isteyen karakteri gururlu Aslan’ı rahatsız edebilir.

Aslan burcunun cömert, gösterişli ve gözü kara doğası Boğa burcunun temkinli, tutucu ve durağan doğasıyla büyük bir çatışma yaşar. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkileyebilir. Aslan’ın aşırı cömertliği ve çok bilmiş tavırları Boğa’nın kırmızıyı görmesine sebep olabilir. Boğa’nın taviz vermeyen, inatçı karakteri ise, her ortamda baş otorite olmak isteyen Aslan’ı çıldırtabilir.

Aslan burcunun yaratıcı, enerjik ve çekici doğası İkizler burcunun, entelektüel, neşeli, eğlenceli doğasıyla birçok ortak yön bulmakta zorlanmaz. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Aslan’ın dominant yapısı ve sabit fikirliliği, özgür ruhlu İkizler’i çileden çıkarabilir. Aynı zamanda İkizlerin bağımsızlığına fazla düşkün olup kısıtlanmaktan hoşlanmaması, otoriter Aslan’ın gururunu kırabilir.

Aslan’ın gösterişli, güçlü ve hükmedici doğası Yengeç burcunun, duygusal, naif, kırılgan doğasıyla anlaşmakta zorluk çekebilir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Aslan’ın zaman zaman aşırı otoriter ve benmerkezci olan karakteri, Yengeç’in kalbinin kırılmasına neden olabilir. Yengeç’in içe dönük, sakin ve hassas tavırları ise her ortamda parlamak ve sevdiklerinden güzel sözler duymak isteyen Aslan’ın beklentilerini karşılamayabilir.

Her ikiniz de Aslan burcu olduğunuz için karakterleriniz benzer özelliklere sahip. Bu durum aranızdaki uyumu olumlu yönde etkiler. Kendinizi birbirinize anlatma ihtiyacı duymazsınız, çünkü zaten o seni sen de onu anlarsın ve birbirinizi olduğunuz gibi kabul edersiniz. Ancak bir süre sonra ilişkiniz ikiniz için de sıkıcı hale gelebilir. Ayrıca zaman içerisinde yüksek egolarınız, lider ruhlarınız ve aşırı özgüvenleriniz, birbirinizi rakip olarak görmenize ve üste çıkmaya çalışmanıza sebep olabilir.

Aslan burcunun gösterişli, gururlu, enerjik doğası ile Başak burcunun, çekingen, endişeli ve temkinli doğası arasında ortak bir nokta bulunması zordur. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Aslan’ın konfora ve gösterişe düşkün olması, sadelikten hoşlanan Başak’ın söylenen ve eleştiren tarafını ön plana çıkarabilir. Başak’ın aşırı eleştirel ve detaycı tavrı ise pohpohlanmaktan hoşlanan Aslan’ın gururun kırılmasına ve aşırı tepkiler vermesine neden olabilir.

Aslan burcunun gösterişli, yaratıcı, çekici doğası ile Terazi burcunun sosyal, zarif, sevecen doğası bağdaşmakta zorluk çekmez. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Aslan’ın sabit fikirli ve dediğim dedik tavrı, barışçıl Terazi için fazla zorlayıcı olabilir. Terazi’nin kararsızlığı, herkesle uyum içinde olmaya çalışması ve tavizkarlığı ise Aslan’ı tek kelimeyle çıldırtabilir.

Aslan burcunun, gururlu, özgüvenli, dominant doğasının Akrep burcunun mücadeleci ve katı doğası ile çatışması şaşırtıcı olmaz. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Aslan’ın bulunduğu her ortamda dikkatleri üzerine çekmesi ve lider olmak istemesi Akrep’i kıskandıracak ve öfkelendirecektir. Öte yandan Akrep’in baskıcı ve kontrolü ele almak isteyen tutumu, Aslan’ın kükreyip isyan bayraklarını asmasına sebep olabilir.

Aslan burcunun enerjik, canlı, özgüvenli doğası ile Yay burcunun neşeli, eğlenceli ve maceracı doğasının birçok ortak yönleri vardır. Bu iki burcun sahip oldukları ortak özellikler aralarındaki uyumu olumlu yönde etkiler. Ancak Aslan’ın aşırı gururu, sabit fikirliliği ve pohpohlanmak istemesi özgür ruhlu Yay’a çok ters gelebilir. Aynı şekilde Yay’ın kendi başına buyrukluğu, Aslan’ın liderliğini kabul etmemesi ve kendi kurallarına göre hareket etmesi Aslan için gurur kırıcı ve öfkelendirici olabilir.

Aslan burcunun gösterişli, hükmedici, özgüvenli doğası ile Oğlak burcunun temkinli, dominant ve kontrollü doğasının arasında ortak bir nokta bulmak zordur. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Aslan’ın bir numara olmak isteyen tavrı, toplumda saygın bir yere sahip olmak isteyen Oğlak’ı çok rahatsız edebilir. Oğlak ise esnemeyen katı kuralları, mesafeli ve aşırı disipliniyle Aslan’ı çileden çıkartır.

Aslan burcunun yaratıcı, enerjik, cömert doğası Kova burcunun hareketli, özgür ruhlu, duyarlı doğasıyla anlaşmakta hiç zorlanmaz. Bu iki zıt burç birbirlerini mıknatıs gibi çeker. Buna rağmen Aslan’ın kendi krallığını ilan etmek isteyen yapısı, demokratik Kova’nın çıldırmasına sebep olabilirken; Kova’nın kendi başına buyruk, kural dinlemeyen davranışları da Aslan’a ciddiye alınmadığını hissettirebilir. Taban tabana zıt yönleriniz çatışma yaşama olasılığınızı artırmakla birlikte birbirinizi tamamlarsınız.

 

 

 

Aslan burcunun kendine güvenen, lider, enerjik doğası Balık burcunun teslimiyetçi, duygusal, naif doğasıyla bağdaşmakta zorlanabilir. Bu iki burcun ortak özelliklere sahip olmaması aranızdaki uyumu olumsuz yönde etkiler. Aslan’ın her ortamda dikkat çekmek isteyen, savaşçı karakteri, içe dönük Balık’ı huzursuz edebilir. Balık’ın koşulları olduğu gibi kabullenen karakteri ve olayları akışına bırakması ise Aslan için kabul edilemez bir durum olabilir.