Burç Gruplarına Göre Bahar Aktiviteleri!

Mart ayının gelişiyle sıcaklıklar nihayet arttı. Bu güzel gelişmeyle beraber hayatlarımıza biraz güneş ışığını davet etmiş olduk. Şehrin tadını çıkarmak isteyenler ya da şehir yakınlarında gezip gelmeyi düşünenler için bir bahar aktivitesi listesi çıkardık. Bakalım elementlerine göre burçlar neler yapabilir?

Ateş Grubu: Koç, Aslan, Yay

Korkusuz ve fevri ateş grubunu maceraperestliğini gösterebileceği ve enerjisini atabileceği hareketli aktiviteler tanımlar. Kendini en iyi devinim ve hareketle gösteren Koç, Aslan ve Yay burçları; seyahatten çok hoşlanırlar. Aynı zamanda insana yakın ve sosyallikten büyük keyif alan ateş grubu, baharda güzel havadan faydalanarak orman yürüyüşlerine katılabilir, koşuya çıkabilir veya bisiklet kullanarak bulunduğu yerin tadını çıkarabilir. Gücünü kendine kanıtladığı aktiviteler onu en mutlu eden eylemlerdir!

Su Grubu: Yengeç, Akrep, Balık

Su elementi duyguları yönetir. Su grubu insanları; sınırlanmayı sevmeyen, yaratıcı insanlardır. Güzel havalarda gelişmiş hayal güçlerini harekete geçirecek aktivitelerde bulunmak isterler. Deniz kenarında manzara resimleri yapmak, açık hava konserlerine gitmek veya müzikle uğraşmak, fotoğraf gezilerine katılmak bu sezgisel grup için çok keyifli olabilir. Aynı zamanda dans gösterileri izlemek veya müzikallerde bulunmak onlara müthiş bir keyif verir. İlham kaynakları diğer insanlar ve duygulardır.

Toprak Grubu: Boğa, Başak, Oğlak

Ciddiyet timsali, iradeli toprak grubu konfor seven, dünyevi şartlarını mükemmelleştirmek için maksimum çaba harcayan azimli, kararlı bir gruptur. Lüksten de hoşlanmaya yatkındırlar. Çok kalabalık ve gürültülü ortamlardan hazzetmezler. Bunun yerine birkaç güvendiği arkadaşıyla birlikte gurmelik yapmak, bu grubun başlıca tercihidir! Boğa, Başak ve Oğlak burçları; sinema gecelerine de katılabilir, film sonrası bir şeyler içip filmi tartışabilirler.

Hava Grubu: İkizler, Terazi, Kova

Hava grubu insanlarının anahtar kelimeleri akıl, zeka ve gelişimdir. Bu grup için haberleşme ve iletişim ön planda yer alır. Hava grubu zodyağın en entelektüel burçlarından oluşur. Yeniliklere açık, deneysel ve detaylara fazla takılmayan bir tarzları vardır. Rasyonel, çok yönlü, hızlı hareket eden, gözü açık tiplerdir. Tatlı dilli olurlar ve yumuşak bir konuşma tarzlarına sahiptirler. Böylece kafalarına koyduklarını yaptırmak için çok avantajlı bir konuma geçerler! ile her istediklerini yaptırmayı, becerileri ile de zor durumların üstesinden gelmeyi iyi bilirler. Bilgi toplayan ve yayan burçlar olarak, İkizler, Terazi ve Kova’ları bahar aylarında kültür turları ve bol bol açık hava okuması yaparken görebiliriz! Sosyalliklerini sahilde oturup 2 dakika içinde 5 kişiyle tanışarak da gösterebilirler! Hava burçları Zodyak’ın bilgi işlemcileridir. Bütün burçlar içinde en az duygusal olan ve en tarafsız burçlardır. Doğruya ve gerçeğe çok önem verirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.