Burak Deniz ve Nesrin Cavadzade’nin Aşk Uyumu Kaç Çıktı?

Daha ne kadar oldu Büşra Develi ve Burak Deniz’in aşk uyumlarına bakalı? Fırtınalı ilişkilerine göz atalı? Geçtiğimiz günlerde bitti iki oyuncunun 3 senedir devam eden ilişkisi. Hatta Burak Deniz’in “Bizim Hikaye” dizisinde birlikte rol aldığı Nestin Cavadzade ile birlikte olduğu haberleri bile manşetleri süsledi. Bize de tabii aralarındaki uyumu incelemek düştü. Bu arada Büşra Develi ve Burak Deniz’in uyumlarına da hemen buradan bakabilirsin!

30 Temmuz 1982 doğumlu Nesrin Cavadzade Aslan burcu. 17 Şubat 1991’de dünyaya gelen Burak Deniz ise Kova. İkilinin haritası, ilişkilerinin uzun soluklu olmasını sağlayacak etkileşimlere sahip. Bazı pürüzler olsa da çaba göstermeleri halinde üstünden gelebilirler. Şimdi biraz daha detaylı inceleyelim. Burak Deniz’in Satürn’ü Nesrin Cavadzade’nin Güneş’ine karşıt açı yapıyor. Bu da Burak’ın Nesrin’i kontrol altına almak isteyebileceğine, kendi kurallarına göre hareket etmesi için üzerinde baskı kurabileceğine işaret ediyor. Tabii bu durum çiftin arasındaki problemlere göz kırpıyor. Fakat bir yandan haritalarında birbirlerini tamamlayacak özellikler de bulunuyor.

Fikir ayrılıkları aralarındaki bağı daha sağlam kılıyor, tutku ve romantizm ilişkilerinde büyük rol oynuyor. Aralarındaki güçlü etkileşim ise deli dolu bir beraberliği garanti edecek cinsten. İki ünlü oyuncu birbirlerinin duygularını anlamakta zorlanmıyor, hislerini uç noktada yaşıyor. Ancak bu kadar dolu dizgin yaşarken farkında olmadan duygusal olarak yorulabiliyorlar da! İkiliye puanımız yedi! Şayet beraberlerse tabii. Orası da ayrı konu. Sen de birlikte olduğun insanla aşk uyumunu öğrenmek, ilişkinizin dinamiğini ölçmek istersen, Moyra’yı indirebilir, merak ettiğin her soruya cevap bulabilirsin! Unutma, Moyra bilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.