Bu Üç Burca Kulak Verin, Onu Kendinize Aşık Edin!

Çok hoşlandığın biri mi var? Yakınlaşmak istiyor fakat bir türlü adım atamıyor musun? Elin telefonunun mesaj kısmına gidiyor fakat son anda tuş kilidini kapatıp duygularını dizginlemeye mi çalışıyorsun? Bir yandan cool olmaya çalışıyor diğer yandan aşkını ilan etmek için yanıp tutuşuyor musun? Şimdi burçlara kulak verme, onu kendine aşık etme zamanı! Hazır mısın?

Aslanlar Kadar Öz Güvenli!

Önce kendine güvenmeli, ayaklarının yere sağlam bastığını göstermelisin! Duruşun dik olmalı, gözlerin ateş gibi parlamalı! Girdiğin ortamda bütün bakışları üstüne toplamalı, tarzınla düşman çatlatmalısın. Tabii kendini fazla kaptırıp ipin ucunu kaçırmamalısın! Belki bir Aslan burcu olmayabilirsin fakat onlardan feyz alıp birkaç taktik kapabilirsin!

Akrep Burcu Gibi Ulaşılmaz Olun!

Biraz merak uyandırmalı, “acaba bu da kim” dedirten sorular sordurmalısın. İnsanlar yanına yaklaşmaya korkmalı, Akrep burcu gibi ulaşılmaz olmalısın. Ne kadar göz önünde olsan da yine de bir gizemli bir tarafın olduğunu hissettirmelisin. Gözü kara biri, potansiyel bir deli olduğunu sezdirmelisin!

Kovalar Kadar Cool!

Tabii pozitif olmaya çalış, fakat etrafa kahkahalar değil, tebessümler saç! Aman diyeyim abartılı hareketlerden uzak dur! Bu seni samimi değil tam aksine yapay biri olarak gösterir. Biraz çabasız cool olmayı dene. Rahat davran, arkana yaslan! Olabildiğince kendin gibi ol, oynama fakat kontrolünü de kaybedip hafifleme. En iyisi yakın bir Kova arkadaşının birkaç önerisini dinle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.