Bu Sonbahar Evlenecek Burçlara Öneriler!

Sonunda sonbahar geldi çattı ve senin düğün zamanın hızla yaklaşıyor. Eğer sen de 2019 yılının sonbahar ya da kış gelini olmaya hazırlanıyorsan bilindik, uzun ve keyifli karar aşamalarından çok, hıza ihtiyacın var demektir. Hatta kim bilir belki son dakika gelini bile olabilirsin. Bizim için fark etmez, çünkü düğün hazırlıkları için her dönem gelin adayları için burçlarına uygun olan önerilerimiz her daim cebimizdedir. Davetiyeden pastaya, gelin saçıdan makyaja kadar tüm trendlere hakimiz ve bu trendleri burçlara uyarlamak bizim işimiz. Düğün mekanı, saç, makyaj, pasta kolayca halledilebilir ama seni çok zorlayacak seçim gelinlik olacak unutma. Eğer hala aklında bir model yoksa ve fikre ihtiyacın varsa 2019 gelinlik trendleri ile ilgili içeriğimize de buradan ulaşabilirsin.

Koç Burcu Kadını İçin Pantone Chili Pepper

Koç burcu kadınının kırmızı tutkusu nefes almak ile eşdeğer. Bunu bilmeyen yok. Bilmedikleri şey gelinlerin genellikle masumiyete seksapel düşürdüğü için kırmızıdan uzak durmalarına gerek kalmadığı. Çünkü 2019 düğün trendleri arasında koyu renklerin hakimiyeti var. Acı biber kırmızısı da bu tonların başında geliyor. O yüzden canlı ve enerjik Koç burcu kadınları rahatlıkla kırmızının coşkusundan yararlanabilir. Tabii Koç burcu kadınının öncülük eden kişiliği sadece ruj ile kırmızı rengi kullanmayacaktır. Bizim önerimiz capcanlı kırmızı bir pasta, menü kartı, gelin çiçeği ya da fotoğraf alanlarını kırmızının her tonu ile doldurmandan yana. Genellikle böyle koyu renkler düğün rengi olmaz. Eh, sen de bir şeyi ilk kez yapan olmaya bayıldığın için hazırlıklar başlasın.

Boğa Burcu Kadını İçin Kadife Tutkusu 

Boğa burcu kadını kaliteliyi sever ve bu tarz kumaşlar ile aşk yaşar ki bu artık sağır sultanın bile bildiği bir gerçek. En sevdiği kumaşlar arasında olan kadife bu yıl ve 2020 düğün trendleri arasında bir numaralı kumaşlardan. Hatta tül kumaşın hakimiyetine bile son verecek gibi duruyor. Elbette kadifeyi gelinliğinde kullanamayacaksın ama düğün dekorunun bir numaralı kumaşı olacak gibi duruyor. Düğün dekorunda koyu tonların moda olması ile Boğa burcu kadını Pantone Eden rengini düğününde doyasıya kullanabilir. Pastasında altın rengi ile bu yeşil harika bir görünüm sergiler. Lükse olan düşkünlüğünü bile yansıtır böyle bir pasta. Kadifenin ise fotoğraf dekorunda, masa dekorunda ya da davetiyene bağlayacağın kurdele ile düğünde yer almasını sağlayabilirsin.

İkizler Burcu Kadını İçin Canlı Turuncu  

Değişken İkizler burcu kadınının en sevdiği renklerden biri de turuncudur. Çünkü turuncu rengi onun çeşitliliğinin kanıtı gibidir. Canlıdır, çok yönlüdür, her an değişebilir gibi duran güneşin en güzel tonunu yansıtır. Üstelik kahverengi ile birleştiğinde sonbaharın en güzel rengine dönüşür. 2019 sonbaharında evlenmeyi düşünen İkizler burcu kadını için de bu bir fırsattır. Masa dekorunda portakal, kabak gibi meyve ve sebzelerden yararlanabilirsin. Düğün pastanı turuncu ile metalik bir rengin birleşiminden portakallı yaptırmanı tavsiye ediyoruz. Gelin çiçeğin turuncu gül ya da zambak olmalı, makyajını bile turuncu tonlarda yaptırman inan bize bu yıl seni rüküş yapmaz aksine değişikliğe en çabuk uyum sağlayan gelinler kategorisine sokabilir. Davetiyeni de turuncu yaparsan düğün temanı tüm davetliler anlamış olur.

Yengeç Burcu Kadını İçin Pantone Crabapple

Yengeç burcu kadını gelenekseldir ve düğün konusu onun için hassastır. O geleceği şimdiden düşünür ve yıllar sonra bakacağı fotoğrafta o zamanın trendleri yerine, asla modası geçmeyen dokunuşlar yapmayı sever. Bu konuda da sezgilerine güvenir. Bu yılın Pantone rengi Canlı Mercan olduğunu bildiği halde seneler sonra demode görünebileceğini bildiği için ona yakın bir ton tutturur. Böylece hem modası geçmez bir renk elde ederken klasik bir düğün yapmayı da ihmal etmemiş olur. Yengeç burcu kadınları her zaman geçmişe takılıp kalan kadınlar olarak görünse de sezgisel yetenekleri ile aslında modern bir vintage kadınıdır. Bu rengi düğüne yansıtmaya gelince de hayal gücünü kullanarak 2019 düğün trendleri arasında olan balonlardan muhteşem bir fotoğraf alanı yaratır, masa ortası çiçeğini pembe, turuncu gibi tonlarda hazırlatır, masa kartları Pantone Crabapple ile renklenir. Hatta göz makyajında bile kırılgan görünen narin bir gelin görünümünü yakalamak için alt tonlarında bu rengi kullanır. 2019 yılının rengi hakkında tüm burçlara önerilerimizi okumak için burayı tıklayabilirsin.

Aslan Burcu Kadını İçin Yıldız Tozları

Gösteriş seven Aslan burcu kadını parlama konusunda zaten doğuştan bir yeteneği olasına rağmen 2019 sonbaharında yıldız olmaya hazırlanabilir. 2019 sonbahar düğün trendleri arasında olan koyu renkler ile sarı ve hardal renklerinin birleşimi ve özellikle metalik ışıklarla canlandırılmış düğün mekanları bir numaralı trendler arasında. Pantone Butterscotch rengi sonbahara da en çok yakışan renklerin başında geliyor. Hayat dolu, lider kadınımız Aslan burcu kadını bu canlı rengi pastasında ve çiçeğinde zaten kullanır ama bir de düğün dekoruna siyah ile birlikte kullanmayı denerse o düğün ihtişamından kem gözleri bile çatlatır. Düğün dekorunda siyah tabak, altın rengi çatalları hangi görkemli gelin yapmayı düşünebilir bir düşünün bakalım.

Başak Burcu Kadını İçin Pantone Creme de Peche

Başak burcu kadınının bizi şaşırmayacağı gibi bu yazıyı okuyan kimseyi de şaşırtacağını düşünmüyoruz. O hep sadelik ve sakinlik peşinde. Her zaman olduğu gibi düğününde bile alçakgönüllü tavrından vazgeçmeyecek. Fakat bu demek değil ki 2019 düğün trendleri arasında ona uygun bir ton yok. Evet, Creme de Peche adındaki Pantone rengi tam da minimal düşkünü Başak burcu kadınına özel bir renk. Üstelik bu renk sonbaharın güzel renklerinden sütlü kahverengi ile birleştiğinde etkisi huzur dolu bir ihtişama dönüşüyor. Tam da Başak burcu kadını gibi. Davetiye kurdelesinde, masa dekorunda yeşil çiçekler ile gelin saçına konduracağın bir toka ile detaylandırabilirsin.

Terazi Burcu Kadını İçin Huzurlu Bir Mavi

Terazi burcu kadını düğünü konusunda diğer burçlara nazaran çok fazla zorlanmaz çünkü o her zaman şık ve zevkli olmanın gücünden yaralanır. Trendleri takip eder ki evleneceği zamanın trendlerini neredeyse çıktığı gün öğrenecek kadar da sosyaldir. Eh, durum böyle olunca bu sonbahar düğünleri için alışık olmadığımız bir rengi kullanmaktan çekinmeyen burçlardan biri de Terazi burcu kadınıdır. Pantone Bluestone rengini mumlarda, masa dekorunda, pastasında bir açık rengi buz mavisi ile birlikte kullanabilir. Düğün dekoru böyle iddialı olduğu için gelinliği ve saç modelinde  2019 yılının en sade seçimlerini tercih eder. 2019 gelinlik trendleri arasından aplikeli gelinlik modeli ile sade topuz tam da Terazi burcu kadınının seçimidir.

Akrep Burcu Kadını İçin Koyu Renkler

Bu sonbahar evlenen seksi Akrep burcu kadını 2019 gelinlik trendleri arasından derin V yaka olan gelinliği giyecektir elbette. 2019 düğün trendlerinin öne çıkan diğer bir trendi de koyu renk masa dekoru da Akrep kadınının tutkulu özelliğinden nasibini alarak düğününe yerleşecektir. Çiçeği, masası, fotoğraf alanı, düğün mekanı sanki koyu renk partisi gibi bir havaya bürünecektir. 2019 sonbaharının en can alıcı rengi Pantone Merlot ise dudaklarında yer alacaktır.

Yay Burcu Kadını İçin Hardal Rengi

2019 sonbahar renklerinden biri de Pantone Antique Moss rengi sadece bu sonbahara özgü değil, her sonbahar tüm ağaçlardan göç eden tüm yapraklarda gördüğümüz bir renk aslında. Biz ona göçebe rengi diyoruz aslı hardal rengi olmasına rağmen. Yay burcu kadınının içinde yer alan göçebe kültürünü de en iyi yansıtan ton aslında. O nedenle Yay burcu kadını düğününe bu rengi eklesin ve gerisini düşünmesin. Zaten özgürlüğüne düşkün olan Yay kadınları klasik düğünlerden haz etmez. O neden bu rengi ayakkabısından makyajına, davetiyesinden pastasına ve hatta gelin çiçeğine kadar her alana kullanmalıdır.

Oğlak Burcu Kadını İçin Kiremit Rengi

Biz bu rengi pembe, kahverengi ve bordonun karışımı olarak görüyoruz. Hatta kurumuş yaprakların tam olarak kurumadan önceki rengi de denebilir. Bu rengi ölçülü, ve ağır başlı Oğlak kadınına benzetiyoruz. Çünkü bu renk ne canlı hem de soluktur, tutarlı bir görkemi vardır. Tıpkı Oğlak burcu kadınları gibi. O nedenle özellikle gelin çiçeğinde ve makyajında mutlaka denemelisin. Sen geleneksel bir gelin olmayı tercih edeceğin için diğer ayrıntıları sana bırakıyoruz ama cesaretin varsa bu rengi masa dekorunda kullanabilirsin.

Kova Burcu İçin Pantone Galaxy Blue  

Kova burcu kadını için sıra dışı olmak o kadar sıradan bir şey ki diğer burçlar bu özgürlüğe gıpta ile bakıyorlar. Her daim açık fikirli ve yenilikçi olan Kova burcu kadını da elbette Pantone Glaxy Blue rengini bu sonbahar düğününde kullanacak tek kadındır. Hatta bu renk sonbahara hiç uyar mı dediğini duyar gibiyiz. Tabii bu söyleyen bir Kova burcu kadını değildir. Çünkü o bu renkle düğün günü bile alternatif çözümler yaratır. Bu yılın koyu renk düğün trendine bu renk ile göz kırpar. Altın rengi tabak ve çatal kaşıkları galaksi mavisi tabaklar ve koyu renk masa örtüsü ile dekore eder. Davetiyesini altın renk kaligrafi ve galaksi mavisi ile tasarlar. Masa ortası çiçeği yerine kahverengi kitaplar ile bir de bu renk kitabı birleştirir. Çünkü o yenilikçi bir Kova kadınıdır. Klişeler ona her daim uzaktır.

Balık Burcu Kadını İçin Lavanta Rengi

Balık burcu kadınları romantik olan her renge aşıktır. Pastel tonlar, mavi, pembe ve mor renklerinin her tonu onlar için zarafeti simgeler. Fakat düğünlerine gelince orada koyu renklerden biraz uzak durmak isterler. Çünkü düğünler ve gelinliğin onlar için anlamı naifliktir. O nedenle bu sonbahar renklerinden olan Pantone Grapeade tam da Balık kadını için uygundur. Lavanta rengini anımsatan bu ton ile gelin tagını bu renk tüller ve güllerle süsler. Hatta bulabilirse sonbaharda kurutulmuş ortancalarda görmek ister düğününde. Gelin çiçeği kocaman ama mor tonlarında olur. Düğün dekorunda altın rengi ile bu rengi birleştirerek romantik bir sonbahar gecesi yaşatır. Hem davetlilerine hem de kendine…

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.