Bu Burçlardan Biriyseniz Her An Bir Skandala İmza Atabilirsiniz!

Her burç belli başlı bazı özellikleriyle ön plana çıkar. Sen de bilirsin. Birisi “ben Balık burcuyum” dediğinde, karşısındaki hemen yapıştırır “çok duygusalsın yani” diye veya “Akrep burcuyum” dediğinde ortamda bir sessizlik olur. Hepimiz bu tarz durumlara mutlaka şahit olmuşuzdur. Bunlar hep alışagelmiş rutin olaylar haline geldi. Şimdi açıklayacağımız bu burçların ise çok nadir görülen bir özelliği var: Skandal yaratmak! Belki bir anlık sinirle belki de fark etmeden yaptıkları, ettikleri veya söyledikleri nedeniyle unutulmaz bir skandala imza atmayı başarırlar. Bak bakalım sen de onlardan biri misin? Varsa mükemmel bir skandalın yorumlarda bizimle paylaşmayı unutma 🙂

Koç Burcu

Egonun krallığı Koç burcunun dünyasına hoşgeldiniz. Kadını erkeği fark etmez her zaman kendini ön plana çıkarmaya bayılır. Çünkü onlar öyleler. Ukalalık konusunda sınır tanımayan bu alfalar bazen o kadar düşüncesizce hareket ederler ki skandal kaçınılmaz olur. Etrafında bir Koç burcu varsa ve kendisini seviyorsan arada onu frenlemelisin. Yok “ayy ben skandallara bayılırım” diyorsan bekle ve gör diyoruz.

Akrep Burcu

Yüzüne tatlı tatlı gülerken arkandan ustaca kuyunu kazan Akrep burçları da skandal yaratma konusunda uzmandır. Çünkü kendileri kıskançtır ve cinsel yönleri çok baskındır. Bu özellikleri unutulmaz bir skandala imza atmak için gerekli malzemelerdir. Yeter ki onlara işlerine yaracak bir pas gelsin, yılın en çok konuşulan skandalını patlatırlar. Bazen gerçekten konuşulmak istedikleri için yaparlar bazense tamamen sinirlerine hakim olamadıklarından ötürü. Akrep burçlarına tekrar bir hatırlatma yapmak isteriz; keskin sirke küpüne zarar.

İkizler Burcu

Değişken ruh halleriyle bilinen İkizler burçları, gereksiz meraklarıyla ister istemez gereksiz bir skandala imza atabilirler. Sürekli olarak sevgili İkizler burcunun değişkenliğinden bahsetmeyi biz de çok istemeyiz ama maalesef ki en çok öne çıkan özelliklerinden biri bu. Tatlı dili ile saatlerce konuşabilme özelliğine sahip olan İkizler burçlarının bir dediği bir dediğini tutamayabiliyor bazen. İşte bu tutarsızlıkları unutulmaz bir skandala imza atmalarına yeter de artar bile. İkizler burçları öyle tiplerdir ki herhangi bir ortamda söyledikleri patavatsız lafla bile yıllarca anılabilirler.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.