Bu 5 Taktik Sayesinde Yay Burcunun Gönlünü Kazanabilirsiniz!

Düşüncelerini karşı tarafa açıklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyen dobra Yay burçları ile bulutların üzerinde bir aşka yelken açmaya hazır mısınız? Enerjileri ile etrafınızı saracak olan Yay burçlarının cazibesine kolaylıkla kapılabilirsiniz. Cesur hareketleri ve çapkın duruşu zaman zaman sizi düşüncelere sevk etse de içiniz rahat olsun. Yay burcunun reçetesini veriyoruz. İşte Yay burcunun gönlünü kazanmak için 5 taktik…

1 – Çocuksu Bir Aşk

Bir Yay burcunun gönlünü kazanmak ve enerji dolu bir ilişki yaşamak için en önemli kuralı söylüyoruz; Yay burcunu asla ama asla sık boğaz etmemelisiniz. Özgürlüğüne düşkün Yay burçları sıkıştırılmaktan ve sık boğaz edilmekten asla hoşlanmaz. Hatta arkasına bakmadan kaçabilir. Bu yüzden ilk adımlarınızı atarken biraz mehter takımı gibi iki ileri bir geri davranmanızda fayda var! Biraz heyecanlı birisiyseniz sizin için zorlu bir süreç olabilir ama emin olun faydasını göreceksiniz.

2 – Eğlencenin Dibine Vurun

Coşkulu Yay burçları kolay kolay ciddi meseleler hakkında konuşmazlar. Bu yüzden tanıştıktan ve arayı sıcak tuttuktan bir süre sonra, onun maceraperest havasına uygun etkinliklerle karşısına çıkın. Girişken Yay burçları asla sıradan bir bir hayat geçirmezler, geçirmek istemezler. Siz de ona ne kadar sıradan olmadığınızı gösterin. Hafta sonu kendine has dokusu olan bir yerlere seyahat etme fikrini önerin. Bakın nasıl da hoşuna gidecek.

3 – Minik Detaylara Takılıp Kalmayın

Hayatın tadını çıkarmayı seven Yay burçlarının karşısına ufak tefek konuları sorunmuş gibi götürmeyin, kaybeden siz olursunuz. İleri görüşlü ve meraklı Yay burçları, bulundukların yerin ve zamanın tadını çıkarmaktan ve yeni şeyler öğrenmekten çok hoşlanırlar. Gündelik hayatın getirdiği o ufak problemleri kesinlikle görmezden gelirler. Siz de artık yavaştan ciddi olmayan konuları kulak arkası edip, görmezden gelmeyi öğrenseniz iyi olur.

4 – Ateş Grubu Burçlar Daha Şanslı

Ateş grubu burçlar, girişken ve enerjik Yay burçlarına daha kolay ayak uydurabilirler. İki tarafta da yeteri kadar ihtiras, iyimserlik ve heyecan bulmak mümkün. Ateş grubu burçların, Yaylarla paylaşacak çok şeyi olabilir. Birlikte yeni şeyleri keşfetmekten, farklı kültürleri deneyimlemekten çok keyif alabilirler. Filozof Yay burçları heyecanın bittiği yerde arıza çıkarabilirler. Bu tarz durumlara karşı hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz. Arka cebinizde her zaman bir “sürpriz” planınız olsun.

5 – İdealler ve Gerçekler

İyimser ve hoşgörülü olduğu kadar biraz savruk ve dikkatsiz olan Yay burçları her zaman hem iç hem de dış dünyasının ufkunu geniş tutmaya çalışır. Hayaller ve gerçekler arasında gezinen Yay burçlarının arada bir dürtülerek ayaklarının yere sağlam basması sağlanmalıdır. Ama bunu yaparken mutlaka ilk maddede yazdığımız kuralı unutmamanız gerekiyor. Sık boğaz etmeden, darlamadan… Ona samimi ve güvenilir olduğunuzu hissettirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir