Bu 5 Taktik Sayesinde Balık Burcunun Gönlünü Kazanabilirsiniz!

Naif Balık burçları için konuşabileceği, duygularını paylaşabileceği, onu dünyanın çirkinliklerinden uzaklaştıracak bir partner bulmak çok önemli ve değerlidir. Duygularını çok derinlere saklayan Balık burçlarının genelde tam olarak ne istediği anlaşılmaz. Ama biz biliyoruz ki hoşgörülü Balık burçları güvenebileceği, konuşabileceği ve başını omzuna gönül rahatlığıyla yaslayabileceği birini arıyor. İşte 5 taktikle Balık burcunun gönlünü kazanma rehberi…

1 – Gerçek Sevgiyi Gösterme Zamanı

Duygusallıklarıyla nam salmış olan Balık burçlarına kibarca kollarınızı açın. Sizi görmezden gelmeyecektir. Sizi dinlemek isteyecektir. İşte o zaman aşk, sevgi, sevgili sizin ne anlam ifade ediyorsa gönül rahatlığıyla Balık burcuna anlatabilirsiniz. Zaten o da onları duymak ve size bu konularda güvenmek isteyecektir. Fedakar Balık burçlarının geçmişi genelde kalp kırıklığıyla dolu olur. Onun kalbini kırmamak için elinizden geleni yapacağınızı bilmek ister. Rahat olun, açık olun.

2 – Hayaller ve Gerçekler

Hayal aleminde bol bol gezintiye çıkan Balık burçlarına hayallerindeki aşkı sorun. Anlaşılması zor olabilir ama asla yargılamayın. Balık burçlarının en hoşlanmadığı konulardan birisi yargılanmaktır. Özellikle sevdiği konularla ilgili yargılayıcı davranmaya başlarsanız, Balık burcunu kaybedersiniz. Kırılgan Balık burçlarına karşı kibar olun. Genellikle gerçek dünyadan kaçmak için hayallere dalan Balık burçları, gerçek aşkını doya doya orada yaşar. Siz onun gerçek dünyadaki kahramanı olun, onu ne kadar sevdiğinizi her fırsatta dile getirin.

3 – Özel Günleri Asla Unutmayın

Doğum günü, tanışma günü, nişan günü, evlilik yıl dönümü gibi daha birçok tarih Balık burçlarının hafızasının en önemli yerinde durur. Aman sakın siz unutmayın, onu çok kırmış olursunuz. Anlayışlıdır, kırıldığını belli etmemek için çok uğraşır ama onun doğum gününü unutursanız gerçekten çok içerler. O sizin doğum gününüz için şimdiden mükemmel bir gecenin programını hazırlamaya başlamıştır bile!

4 – Rüya Gibi Bir Aşk

Romantik ve şefkatli Balık burçlarıyla rüya gibi bir aşk yaşayabilirsiniz. Yeter ki onun size güvenmesini sağlayın. Koşulsuz şartsız sevginizi göstermeyi başarın. Gerisi kendiliğinden gelecektir. Başarılı ilişkilerin arkasındaki isimlere dikkat edin genellikle Balık burcu insanı oluyorlar. Sevdiklerini mutlu etmeyi seven hayal gücü yüksek Balık burçlarını, beklenmedik zamanlarda yapacağınız minik sürprizlerle arada şımartmayı unutmayın.

5 – Su Grubu Önden Gelsin

Ruhani yönleri çok kuvvetli olan Balık burçları genelde kendileri gibi olan su grubundan burçlarla çok iyi anlaşırlar. Aradığı aşkı bulduğunu hissettiğinde teslimiyetçi olan Balık burçları ile çok güzel bir ilişkisi olabilir. Balık burcunun güvenini kazandığınız an size ve ilişkinize çok hızlı bağlanacaktır. İlişkilerine değer katmaktan çok hoşlanan Balık burçları, partnerlerini değiştirmek için bazı adımlar atabilirler. Sizinle ilgili yapmak istediklerine karşı ön yargılı olmayın. Bırakın size Balık burcunun sihirli elleri değsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.