Boşanma Davasında Eşinin Donuna Kadar Almak İsteyen Burçlar!

Büyük umutlarla başladı, hiç beklenmedik bir şekilde son buldu. Belki uzun uzun düşünüp tarttın, kendin ve ilişkin için en doğru kararı aldın. Belki bir gün pişman olmaktan korktun, harcadığın yılları çöpe atmak istemedin. Öyle böyle derken sonunda kendini hakim karşısında buldun. Gerekçe neydi acaba? Aldatıldın mı? Şiddete mi uğradın? Yoksa sinirlerini altüst eden başka bir olay mı yaşadın? Peki nafaka ve tazminat hesaplarken haritandaki hangi burcun ruhunu taşıdın?

Gözü Kara Akrepler

Gardını aldı, son kozunu oynadı oynayacak. Elindeki bütün delilleri mahkemeye sunacak, karşı tarafın donuna kadar alacak. Kolay mı öyle Akrebi yere sermek, türlü türlü oyunlarla kanını emmek? Öldürmeyen acı güçlendirir, sen galibiyet çığlıkları atarken Akrep gelir, işi bitirir. Adamın hevesini kursağında bırakır anlayacağın, suya götürür susuz getirir. Akıllı olmak lazım, büyük oynamadan iki kere düşünmek lazım. Kiminle dans ettiğini bilmek, Akrep burcunu incitmemek… Unutma, hayatını karartacak öldürücü darbe onun kuyruğunun ucunda!

Acımasız Oğlaklar

Oyunu kuralına göre oynar, kendini garantiye almadan tek bir adım atmaz. Duygusuzdur, hamlesini sert yapar. Hedef odaklı çalışır, temkinli davranır. Eninde sonunda istediğini alır. Aklına bir şey koyduysa kurtulmak neredeyse imkansızdır. Belki de dünya üzerinde edinilecek en kötü düşmandır. Hislerini belli etmez, planlarını açık etmez. Profesyonel hareket eder, hesaplaşması gereken biri varsa mahkemeye sevk eder. Konu ilişki olduğunda ise asla ama asla affetmez!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.