Boğa’nın En İyi Anlaştığı Burçlar!

Boğa’nın öyle parmakları aşan, ucu bucağı görünmeyen kalabalıklar oluşturan bir çevresi yoktur. Tümüyle güvendiği, yaşamına almakta bir sakınca görmediği insanlarla ahbaplık eder. Gel geç ilişkilerden, rahatını kaçıracak arkadaşlıklardan, yeterince güvenmediği insanlardan pek haz etmez! Evi ve hayatının kapısını önüne gelene açmaz! Anlaştığı insanlarla muhakkak ortaklaşabileceği zeminler yaratır. Peki Boğa en çok kiminle anlaşır?

Oğlak

Bu ikili bir araya gelirse yastık altında biriken para boyun ağrıtır, bankalar kredi kartı limitlerini ayyuka çıkarır, toprak ağası, para babası, mülk zengini ikili başarılarının ortaklığını harika bir kutlamayla taçlandırır. Mekân ve menü seçiminde kaliteden ödün vermeyen ikili, cemiyete kendilerini olabilecek en şık biçimde sunmuş olurlar! Prestijleri artar, başarıları kurdukları ortaklıkla herkesin takdirini kazanır. Yaşama gerçekçi gözlerle bakan, çabuk pes etmeden kararlı tutumunu koruyan, istikrarlı olan bu ikili harika işlere imza atar!

Başak

Başak, Boğa’nın aksine çok enerjiktir ancak enerjisini boşa harcamaya da meyillidir. Saatlerce temizlik yapar, ev havada günlerce kalır, bir türlü her şey yerli yerine oturmaz. Boğa harekete geçmek konusunda tereddütler yaşar ama başladığı işi bitirmeden bırakmaz. Bu iki burç birleşince birbirlerinin eksiklerini tamamlayıp, harika bir bütün olurlar! Boğa bereketini ve iş bitiriciliğini konuşturur, Başak stratejisini ve enerjisini! İki akılcı bir araya gelince, ayakları yere basan harika işler çıkar ortaya!

Balık

İki sanat aşığı bir araya gelince oradan harika eserler yükselmez mi? Balık’ın hayal gücüyle, Boğa’nın estetik algısı birleşince yaratıcılıkları yükselir, Boğa’nın eksik kalan soyut tarafı Balık’ın mükemmel dokunuşlarıyla renklenir. Boğa fazla maddecidir, beş duyusuna hitap etmeyenin var olduğunu kabul etmesi zordur. Sanata olan yatkınlığına rağmen hayal gücünü mantığıyla kısıtlıyor oluşu kendi kendini engellemesine neden olur. Balık tam da bu noktada Boğa’nın yaşamında imdat çekici vazifesi görür ve Boğa’nın yaratıcılığını artırır!

Yengeç

Boğa şefkatlidir, sevgilisinin hissine değil dokunuşuna, sözcüklerine, duygularının dışavurumu olan davranışlarına itimat eder! Yengeç ile Boğa güven temelli harika bir ilişki kurabilirler. Duygularını ikinci plana atan ancak şefkatle sevmeyi ve sevilmeyi arzulayan Boğa’nın Yengeç ile mutlu olmaması imkansızdır. Yengeç ait olmak ister, Boğa sahip olmak! Hal böyle olunca bu ikili arasında harika bir birliktelik doğar! İkisinin de eli de cebi de bereketlidir. Bol sevişmeli, sarılıp yatışmalı, battaniyeye sarınıp saatlerce birbirinin göğsünde derin nefesler alıp baş okşamalı bir ilişki, Yengeç ile Boğa daha ne ister!

Akrep

Geldik arkadaşlığından şüphe edilmeyen ancak sevgililiği destan yazan iki burca! Akrep ile Boğa; en kırmızı geceler, en çeşitli sevmeler, geceler boyu bitmeyen sınırsız deneyimler bu ikiliden sorulur! Akrep Boğa için klasik astrolojide güven hattı bağlantısı kurulur! Bu iki burcun yaşamda en çok önemsediği duygu güvendir. Şüphenin karanlığına kolay düşer, kıskançlığa kapılıverirler. Bu yüzden birbirlerini çok iyi anlarlar ve güven temelli harika bir ilişki yaşarlar.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.