Boğa Kadınının Dolabında Olması Gereken 5 Parça

Her kadının dolabında olması gereken, hayatını kolaylaştıran ve kendi tarzının en kısa yoldan yansıtan belli başlı temel parçalar vardır. Önemli olan doğru seçimleri yapmak ve bu seçimlere doğru bütçeyi ayırmaktır. Peki bir Boğa kadını olarak dolabında mutlaka olması gereken parçaların neler olduğunu hiç düşündün mü? Düşünmediysen yaklaş, yıldızların sana söyleyecekleri var!

 

Nude Renkte Topuklu Ayakkabı

Abartıya kaçmayı sevmeyen sakin yapını giydiklerine de yansıtıyorsun çünkü zariflik senin doğanda var! Az her zaman çoktur mantığıyla birleştirdiğin minimal parçalar sayesinde ışıltın her zaman ön planda oluyor. Bu yüzden dolabında bulunduracağın bir çift nude topuklu ayakkabı ile her zaman şık, zarif ve sade olabilirsin. Ayrıca sakın unutma, nude renkte bir topuklu ayakkabı her kadının kurtarıcısıdır.

 

Rüzgarlık

Havanın iyi ya da kötü olması senin için fark etmiyor çünkü sen doğaya aşıksın! Ama kendine de dikkat etmek zorundasın. Kaliteli bir rüzgarlık ile doğada yapacağın yürüyüşlerin zevkini hem hiç üşümeden iki katına çıkarabilir hem de tarzına tarz katabilirsin. Son zamanlarda spor giyimin oldukça revaçta olduğunu da hatırlatalım.

 

Beyaz Gömlek

Beyaz gömlek her kadının dolabında olması gereken bir parçadır ama özellikle Boğa kadınının! Ucuz etin yahnisi yavan olur, bu yüzden kaliteli bir gömlek alıp uzun yıllar boyunca giymek senin tercih edeceğin yol olmalı. Ne de olsa sen maliyet bilinci olan gerçekçi bir Boğa kadınısın! Beyaz gömleği bir Pazar kahvaltısında bol bir mom Jean ile kombinleyip rahat ve şık olabilir, siyah bir kalem etekle kombinleyip resmi ve asil olabilirsin.

 

Blazer Ceket

Şanslısın çünkü birkaç yıldır blazer ceketlerin her rengi ve her modeli oldukça popüler olmuş durumda, üstelik zamansız bir parça! İster yazın boğazlı kazakların üstüne, ister yazın hanım hanımcık elbiselerin üstüne alacağın şık bir blazer ceket seni ortamın yıldızı yapacak! Üstelik her bütçeye uygun ve güzel bir parça bulmak son zamanlarda oldukça kolay. Tek yapman gereken gözlerini dört açman!

 

İpek Şal

Kabul edelim lüksü biraz seviyorsun… Ancak kıyafetlerinde abartıya kaçmak da pek sana göre değil. Öyleyse neden bu lüks zevkini ve zarif giyimini ipek bir şal ile göstermeyesin? Hemen hemen her davette ya da buluşmada boynuna gelişi güzel dolayacağın ipek bir şal hem sana kendini iyi hissettirecek hem de seni başka aksesuarlar arama derdinden kurtaracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.