Boğa Kadınını 5 Adımda Mutlu Et!

Maddi dünyanın kıymetini bilen, lezzetin tadına varan, keyfinin kahyasından gizli iş yapmayan Boğa, kendi rahat köşelerinde mutlu edilmek, sevilmek, okşanmak ister. Bulduğun pamuklardan dokuduğun battaniyelerin içinde kaybolmak, lezzeti bol masalarda ruhunu doyurmak, en çok da güven denizlerinde şişme yatağına uzanmak ister! Peki rahatına düşkün Boğa, mutluluğu nerede bulur?

Talepkâr Olma!

Keyfine her şeyden çok düşen, yaşamını minimum performans harcayarak maksimum faydalara ulaşmak için dizayn eden Boğa kadını, fazla çekiştirmeye, yüksek tempoya, sonu gelmez beklentilere cevap vermeye, yerinden kalkıp gelemez. Yorulursa canı sıkılır, istemediği şeyleri yapmaktan nefret eder. Nabzının yerini iyi belirle, şerbetin suyunu çıkarma! Paşa gönlünün buyruklarını emir addeden Boğa, başkası için çileye paça sıvamaz, kendi mutluluğunu liste başına çiviler.

Maddi Gücüne Güç Kat!

Kendi parasını kazanmak için dişini tırnağına çoktan takmış Boğa kadını, mevcut birikimini artırmak için yanında güç ister. Maddi kaynaklarının bolluğu, onu ruhsal olarak rahatlatacağı gibi, kaliteye ve lükse harcadığı paranın bollaşması mutlu eder. Boğa kadını henüz zengin değil ise zenginlik potansiyeli arar. Ona bakabileceğini, yaşa boyu sırtını dayayacağı güçte olduğunu göster, içini rahatlat!

Güven Pompala!

Elini omzundan, sevgini sözlerinden eksik etme. “Seni seviyorum” ifadesinin anlam kazandığı, yokluğunda mutsuzluk kapılarının el çabukluğuyla açıldığı alandasın! Adımlarını yavaş, sevgi sözcüklerini bol tut. Bu güzel kadının elini sımsıkı tutup herkese göster, insanların yanında taparcasına sev, gözlerinin içine bak! Tüm dünyanın birlikte olduğunuzu bildiği, olası tüm flörtlerin bertaraf edildiği bir yaşamda, kıskançlığını rafa kaldırır, mutluluktan huzur çıkarır, keyiften köşegen olur!

Keyfe Davet Et!

Düzeninin içine güzelce yerleştir, yaşamını rahat koltuklarla döşe, keyfinden sorumlu gönüllü hizmetkarı ol! Uykudan henüz uyandığında yatağının baş ucunda bekleyen harika bir kahvaltıyla karşıla, mis kokulu kremlerle yaptığın hassas masajlarınla huzura doyur, yaşam alanına ortak ol, seni beni geç bize gel, nasıl mutlu olunurmuş seyret!

Gecelerini Süsle!

Süsüne, güzelliğine, rahatına düşkün, oldukça alımlı, gözleri bir içim su Boğa kadını ise konu, şefkatle sevip, arzuyla istemekten kolay ne var! Mis kokularına eşlik et, yumuşak dokularına uyum sağla! Cinsel olarak tatmin olan Boğa kadını, yatak odasında yaşadığı mutluluğu evin tümüne yayar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.