Boğa Kadını Ve İkizler Erkeği İlk Buluşmada Nereye Gitmeli, Ne Yemeli, Hangi Filmi Seyretmeli?

Biri sakin sular diğeri fırtınalı deniz, biri direkt oynar diğeri top çevirir ama ne demişler: Zıt kutuplar birbirini çeker! Özgürlüğüne düşkün İkizler erkeği ve sevdiğini sahiplenen Boğa kadını ilişkisi her daim tartışma konusu. Ancak sonunun nereye varacağı kestirilemese de ilişkinin temellerinin ilk buluşmada atıldığı da bilinen bir gerçek. Orta noktayı bulabildikten sonra neden olmasın değil mi? Zor ama imkânsız değil! Önemli olan ortak yönleri ve ortak zevkleri bulup üzerine düşünmekte ve doğru noktada buluşabilmeyi bilmekte. Tabii ki ilk buluşmada yapılan doğru tercihler de ilişkinin kaderini en başından belirlenmesi üzerinde önemli bir etkiye sahip.

Boğa İçin Şık Ve Nezih

Boğa kadınının ilk buluşmada en çok dikkat ettiği nokta nerede buluşulduğudur. Seçim İkizler erkeği tarafından yapılacaksa onun lüks ve konfor düşkünlüğünden yola çıkarak şık ve nezih bir yer tercih etmekle işe başlayabilir. Hem kendisinin sevebileceği hem de Boğa kadınının doğa sevgisine dokunabileceği deniz veya göl kenarında ya da yemyeşil doğayla iç içe açık hava mekânları doğru bir tercih olabilir. Tabii ki Boğa kadını için fazla kalabalık olmaması kaydıyla. Kendisi ilk buluşmanın hem kalabalık olanına da hem de baş başa kalınanına fazlasıyla alışık olduğundan böylelikle onun önceliklerine dikkate aldığını belli edebilir ve hanesine +1 puan ekleyebilir.

Belki De Tek Ortak Nokta: Yemek!

Boğa’nın yemek yemeye olan aşkı tartışmasız bir gerçek. Dolayısıyla da onun kalbine giden yol midesinden geçebilir. Yemeği kendisi yaptığında pratik olmasına dikkat eden Boğa, dışardayken en hızlı servis edilenini seçmeye çalışır. Farklı tatları denemeye meyilli İkizler ise daha önce tatmadığı bir yiyeceği sipariş edebilir. Pek çok yönüyle birbirinden ayrılan bu iki burç yemek konusunda kolaylıkla uyum sağlayabilir. Çünkü Boğa kadını söz konusu yemek olduğunda yaşam tarzının aksine yeniliklere açıktır. İkizler erkeği için ise yemeğin kendisi kadar yemek esnasında edilen sohbet de önemlidir. Konuşmayı çok sevse de ilk buluşmada kendini biraz frenlemeli karşısındakine söz hakkı tanımalıdır. Boğa kadını da bu inceliğe karşılık sohbete daha fazla dahil olmayı deneyebilir. İkizler erkeğinin yemek seçimi noktasında Boğa kadınının önerilerine açık olduğunu belli etmesi ya da seçimi tamamıyla ona bırakması üstün yemek bilgisine güvenen Boğa kadınını fazlasıyla mutlu edecektir. Zaten buna dünden hazırdır. Deniz ürünlerinden oluşan bir tabak ya da ızgara edilmiş sebzeler eşliğinde ve farklı soslarla sunulmuş bir biftek her ikisini de mutlu edecek bir seçenek olarak öne çıkabilir.

Zevklerin Ve Renklerin Ayrıldığı Nokta

İlk buluşmada film izlenmeye karar verildiyse işler yemeğe kıyasla biraz daha zorlaşacaktır. Çünkü yemek konusunda uyum sağlayabilen bu iki burç, konu filmler olunca birbirinden ayrılabilir. Ancak zevkler ve renkler değişse de her ikisinin birden sevebileceği filmler elbette bulunacaktır. Bizim tavsiyemiz ise Tony Gatlif’in yol filmi Transylvania. Film, İkizler erkeğinin özgür ve yerinde duramayan hareketli yapısına hitap ederken aynı zamanda ana kadın karakter Zingarina kararlılığı ve sabrıyla Boğa kadınını fazlasıyla içine çekecektir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.