Boğa Burcunun Ölmeden Önceki Son İstekleri

Ölmeden önce son bir kez ne yapmak isterdiniz? Hiç düşündünüz mü? O son ana yaklaşmadan önce tek bir şansınız olsa ne yapmayı seçerdiniz? Nasıl seçenekleriniz olmasını hayal ederdiniz? Ya da hadi tek bir şansınız olmasın da üç ayrı şansınız olsun. Ölmeden önce gerçekleştirebileceğiniz üç isteğiniz olsa bunların neler olmasını arzu ederdiniz? Hepimizin olmasa da bazılarımızın buna kafa yorduğundan eminiz. Bu içeriğimizi ölmeden önceki isteklerinin ne olabileceğine kafa yormuş olan meydana çıksın, yormuş olmayan da kafa yormaya başlasın diye yazıyoruz. Hangi burcun isteğinin ne olacağını merak ediyor musun? O zaman bu içeriğimiz size de hitap ediyor! Hazırsanız hep birlikte Boğa burcuna mensup insanları işleyerek devam edelim.

Güzel Bir Akşam Yemeği Yemek

Boğa burcu denince çoğumuzun aklına yemeğe olan düşkünlüğü gelir. Bu çok da yanlış değildir ama tamamıyla doğru da değildir. Çünkü Boğa burcu insanı her bulduğunu yeme eğilimi göstermezler. Aklınızda kurabiye canavarı gibi bir tipleme canlanmasın yani. Boğa burcu insanı, güzel beslenmeye, kaliteli ve lezzetli yemek yemeye çok düşkündür. Zodyak’ın gurmesidir desek yeridir. Beğendiği tatlara çok sadıktır. Zevklidir, lüksüne ve keyfine çok düşkündür. Bu nedenle bir Boğa burcu öleceğini bilse, son anlarını en sevdiği aşırı lüks restorandan sipariş ettiği, favorisi olan çok lezzetli dünya mutfağı yemeklerinden yiyerek değerlendirir.

Koltukta Uzanıp En Sevdiği Dizinin Bir Bölümünü İzlemek

Uysal ve evcimen oluşuyla bilinen Boğa burcu insanı, sadece kendisiyle kalıp güvenli evinde sakin bir akşam geçirmeyi her zaman büyük partilere, kalabalık toplantılara, açık hava organizasyonlarına tercih eder. Kendi evinde de belli bir düzeni belli rutin alışkanlıkları vardır. En sevdiği koltuğun yeri bellidir. O akşam orada uzanırken yapacağı aktivite bellidir. Bir şey izleyecekse izleyeceği dizi ya da filmin türü bellidir. Keyfine düşkün Boğa burcu insanının sadece ölmeden önce değil, her akşamki en önemli isteği en sevdiği koltukta uzanıp en sevdiği dizinin bir bölümünü izlemek olabilir.

Son Bir Kez Daha Sevişmek

Boğa burcu insanının yüksek libidosunu düşününce bu son madde çok da şaşırtıcı olmasa gerek! Siz Boğa burcu hareket edemez mi sanıyorsunuz? En sevdiği yemeği sipariş ettikten sonra büyük bir keyifle yemeye başlarken, en sevdiği koltukta oturup, en sevdiğini dizisinin bir bölümünü izleyerek ölmeyi bekleyeceğini mi düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse Boğa burcuna dair bilgilerinizi biraz gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Bir Boğa burcu insanı, ölmeden önce tabii ki son bir kez daha sevişmek ister! Keyfine düşkünlüğü ile meşhur olan, sevmeyi, sevilmeyi ve sevişmeyi seven Boğa burcu insanının ölmeden önce kalan dakikalarını verimli geçirmek istemesi tamamen burcunun ona verdiği bu yüksek libido özelliğinden kaynaklanıyor.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.