Boğa Burcunun Gönlünü Fethetmek İçin 5 Garanti Taktik!

Gerçekçi ve sabırlı olan Boğa burçları, karşısındaki insanda özgüven ararlar. Özgüveni yüksek tiplerle sohbet etmeyi seven Boğa burçları hayatlarında huzur isterler bu yüzden dinginlik ve kendilerine sığınacak sakin bir liman ararlar. Aile bağlarına önem veren Boğa burçları, karşısındaki kişide aile kurma ve aile ilişkilerini yürütebilme potansiyeli olup olmadığını inceler. İşte Boğa burcunun gönlünü fethetmek için 5 garanti taktik…

1 – Kural 1: Aile

Boğa burcunun kadını karşısındaki erkeğin aile babası olma potansiyeline, erkeği ise kadının annelik potansiyeline ister istemez odaklanır. Sahiplenmeyi seven Boğalar, hoşlandığı ve gerçekten günvendiği insanlar sakin ve huzurlu bir hayatın hayalini kurar. Siz de artık gardınızı ona göre alın!

2 – Lütfen İnatlaşmayalım

Bir Boğa burcuyla yapmamanız gereken şey kesinlikle inatlaşmaktır. Harika ilişkiniz harika bir şekilde sürsün, sekteye uğramasın istiyorsanız inadı hissettiğiniz an oradan hızlıca uzaklaşın. Emin olun kazanan siz olursunuz. Evet inatçı bir boğayı idare etmek çok zor ama o an onu yaramaz bir çocukmuş gibi düşünün ve her dediğine evet diyin. Kendi istediğinin yapılıyor oluşu veya sözlerini onaylıyormuş gibi yapmanız bu kriz anlarını idare etmenin en temiz yoludur. Yüzde yüz çalışır.

3 – Sadık Bir Dost, İyi Bir Eş

Evet modern zaman ilişkilerinin en büyük problemi: Sadık bir dost, iyi bir eş! İşte o sadık dost, iyi eş genelde Boğa burçlarından çıkıyor. Azimli ve kararlı olan Boğa burçları, ilişkilerinde güvene çok önem verirler. Zaten çoğumuz huzur ve güven aramıyor muyuz? Boğa burçları kesinlikle çok sadıktır ve karşısındaki insandan da aynı şeyi bekler. Ona bu güven duygusunu güzel bir şekilde hissettirebilirseniz sizin için her şeyi yapan bir sevgiliniz, belki de eşiniz olur.

4 – Boğa Burcunun Yöneticisi Aşkın Gezegeni Venüs’tür

Boğa burcunun yönetici gezegeni aşkın, cazibenin, güzelliğin ve tatminin gezegeni olan meşhur Venüs’tür. Uzun süreli ilişkiler tam onlara göredir. Cana yakın Boğa burçları ile güvenin en temelde olduğu doğru bir ilişkiyle hayatınızı sonuna kadar geçirebilirsiniz. Boğa burçlarını zorlamadığınız veya güvenini sarsmadığınız sürece şimşekleri üzerinize çekmezsiniz. Kararsız Boğa burçlarına zaman ve alan tanıyın. Onları acele etmeye sevk etmeyin.

5 – Mideye Giden Yol Kalpten Geçer…

Bir Boğa burcunu etkilemenin en mükemmel yolu da yemektir. Zevkli Boğa burçlarının kalbini çalmak için afili bir ev yemeğiyle şov yapmaktan daha iyisini düşünemiyoruz. Bir ipucu daha verelim; Boğa burcu için yemek yaparken çok da karmaşık tariflere girmeyin, geleneksel mutfaktan hoşlandıklarına yüzde yüz eminiz. Hazırlayacağınız şık bir sofra, iddialı bir menü ve lezzetli bir yemekle hedefi 12’den vuracağınıza eminiz. Güçlü görünmek için çaba sarfeden Boğa burcu, o yemekten sonra tam bir sırnaşık olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.