Boğa Burcunu Elde Etmenin Yolları!

Sakin ve kendinden emin adımlar, doğanın tam ortasında duru bir yaşam, keyfine düşkünlük ve istikrar, güven dolu bir ilişki Boğa için olmazsa olmazdır! Kendi dünyasında kaliteden ödün vermeden, telaşsız bir yaşam süren Boğa, ömrünce sevebileceği, sakinliğine eşlik edecek bir güzel arar! Aşkı yakalarsa tüm toleranslarını kullanıp sonsuza dek sever! Böyle bir ilişki için mücadele etmeye değer!

Kaliteden ve Güzellikten Taviz Vermemelisin!

Abartıdan uzak, kaliteli ve özenli bir görünüme bürünüp en doğal halinle çık karşısına! Etkileyici olmak adına süsü, simi bol tutup, eline geçirdiğin ne varsa takıp takıştırıp rüküş olmaktan kaçınmak ilk kural! Kıyafetlerinde seçtiğin renkler doğada var olan genelde toprak renklerinden izler taşımalı, aksesuarların gösterişten uzak olmalı, boynuna iliştirdiğin ipek bir şal hem dokusuyla beğeni toplar hem duruşuna kalite ve şıklık katar, Boğa sahip olduğu estetik zevkler sayesinde dış görünüşü önemser! Doğa insanıdır Boğa, bir eli toprakta, soluğu yeşilin içinde olsun ister! Onu etkilemenin yolu da yine doğallıktan geçer!

Problem Yaratan Değil, Çözüm Üreten Olmalısın!

Huzur içinde yaşayan, çevresini dar tutup, sorunları yakınlarına yaklaştırmayan Boğa, hayatında negatife yer vermez, olmadık sorunlarla uğraşıp enerjisini israf etmez! En kestirme yolların, pratik çözüm yollarının mucidi Boğa, yaşamını kolaylaştırıp, yokuşları ortadan kaldıracak bir sevgiliye kalbini teslim eder! İlişkinin gereği ilan edilen yersiz tripleri, sevgi göstergesi ilan edilen fuzuli kıskançlıkları sevmez! Ölçülü bir samimiyet ve gerçek bir sevginin içinde yaşamak ister. Yaşamını kolaylaştıracak dokunuşlar kalbine giden yolun kapılarını sonuna dek açar!

Elinin Lezzeti ve Yaratıcı Sunumun Büyülemeli!

Yaşamak için yiyenlerden değil yemek için yaşayanlardandır Boğa! Zodyak’ın en gurme burcu, lezzetin kalitesini kokusundan anlayanıdır! Anne eli değmiş tencere yemeklerinden ziyade, özenle tasarlanmış, sanat algısını okşayan yemeklerden hoşlanır! Estetik bir sunuş ise kalbinin fethini başlatır. Türlü yerine, mevsim sebzeleriyle harmanlanmış, sonbahar esiniyle baharatlanmış, sanatsal dokunuşlarla taçlanmış yemeklerle süslenmeli masası ve tabi ki hazza davet etmeli masa düzeni! Hasır servisler, ahşap aksesuarlarla süslenmiş bir masa ve yanı başında tüm bunları yaratan sanatçı sevgili, Boğa’nın bacasından aşk tütmeye başlar!

Yüreğin Cümlelerine Yansımalı!

Boğa beş duyunun hâkimi, maddeler dünyasının tek şahididir! Tüm duygulanımları elle tutulmalı, gözle görülmeli, hazlar dokunarak tanınmalı, hisler cümlelerde kendine muhakkak yer bulmalıdır! Sevgisini sözcükleriyle açıkça ifade eden, bakışlarıyla hislerini Boğa’nın ruhuna geçiren, bolca dokunup sarılan, sevgisini görünür kılabilen biri Boğa’nın yaşamına minik adımlarla girip kalbini kazanabilir. Boğa’yı elde etmek isteyen çiçeği burnunda aşık bir de güvenilir olmalı, tüm sözleriyle davranışları uyumlanmalı, söylediğini yapmalı ve verdiği sözleri tutmalıdır! Güvenmek Boğa için en önemli basamaktır.

Koruyup Kollayıcı Kanatların Olmalı!

Boğa korunup, kayırılmak ama öncelikle sahiplenilmek ister! Arkadaşlarıyla arasında hatırı sayılır bir mesafe vardır. Ancak birkaç çok yakın dostu yaşamına konuk olabilir, keyif alanlarına fazlaca kişi giremez! Bireysel alanına buyur ettiği her kimse Boğa onu tümüyle sahiplenmeye hazır demektir! Boğa’nın hayatının ortasına girmek, kalbinin derinine inmek isteyen sevgili, onu koruyup kollayacak, sahiplenip diğer herkesten ayıracak kadar kendine ait hissetmelidir! Güvenilir bir aidiyet, biz diyecek kadar bir olmak, Boğa için her şeyden önce gelir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.