Boğa Burcunda Yeni Ay! Beklenmedik Gelişmeler Olabilir…

23 Nisan 2020 sabahı Boğa burcunun 3 derecesinde Uranüsyen bir Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ay’lar tohumların atılacağı, hayallerimiz ve isteklerimiz doğrultusunda yapılacak başlangıçların habercisidir… Boğa burcu hem maddi hem de manevi güvenlik temasına ve istikrara önem veren bir yapıyı çağrıştırır. Sakin ve yavaş adımlarla ilerleyen, alışkanlıklarından ödün vermeyen yönü ön plana çıkar. Öte yandan bu görünüme eşlik eden Uranüs ise oldukça hızlı gelişen, şaşırtan, yenileyici; hatta kimi zaman sarsıcı bir etki yaratır. Bu da demek oluyor ki önümüzdeki 15 günlük süreç boyunca Uranüs bizi alışkanlıklarımızdan koparmak isteyecek. Ani ve hızlı gelişmelerle şaşırtacak. Bu iki uyuşmayan doğanın bir araya gelişiyle bağlı olduğumuz hayat standartlarının sarsıldığını veya statükolarımızı geride bırakmak durumunda kalacağımızı düşünebiliriz.

Ayrıca Yeni Ay anında gökyüzünde Koç burcunun yükseldiğini göz önüne alacak olursak; bir yandan gelirlerimizde istikrarı sağlamak adına yeni adımlar atmak, başlangıçlar yapmak isteyeceğiz. Ancak diğer yandan hayatta kalma motivasyonuyla bizi harekete geçirecek, var olan standartlarımızı sürdürebilmek için mücadele etmemizi gerektirecek bir döneme işaret ediyor. Bu süreçte tek başına aksiyon almak isteyebilir ve inisiyatif kullanabiliriz. Finansal konular da girişimlerde bulunmak isterken bizi şaşırtacak ani gelişmelerin varlığıyla maddi güvenliğimizin tehdit altında olduğunu düşünebilir ve huzursuz hissedebiliriz. Gerek ülke gerekse kendi ekonomimizde beklemediğimiz gelişmeler yaşayabiliriz.

Manevi ve tüm ikili ilişkilerimizde de güven ve huzur temasına önem verip, huzur ve sakinliği ararken bizi uyandırıcı olaylar yaşayabiliriz. Değerlere olan bakış açımız değişebilir, yenilenebilir.

Yeni Ay’a gergin bir açıyla eşlik edecek olan Satürn’ün etkisiyle toplulukları ilgilendiren konulardaki gelişmelerin bizi durdurduğunu veya yavaşlattığını fark edebiliriz. Hayatın tadını çıkarıp 5 duyunun tadını daha çok hissetmek isterken bizi kısıtlayan birtakım olaylar olabilir. Ayrıca maddi konularda daha çok çalışmamız gerekebilir, sorumluluklarımız artabilir veya kazançlarımızda daralmalar yaşayabiliriz.

Peki Boğa Yeni Ay’ının Yükselen Burçlara Göre Etkileri Neler?

Yükselen Koç; Bu Yeni Ay önümüzdeki 15 gün boyunca gelir kaynaklarını gündeme getirecek gibi görünüyor. Finansal istikrarını sürdürebilmek senin için her zamankinden daha önemli olabilir. Tahmin etmediğin yeni kazanç fırsatları ile karşılaşabilirsin. Böylece daha çok çalışman gerekebilir ve sorumluluklarının arttığını hissedebilirsin. Kaynaklarındaki ani ve hızlı gelişmelerle standartlarının ve güvenliğinin sarsıldığını hissedebilir, huzursuzluk yaşayabilirsin. Daha girişken olmayı tercih edebilir ve inisiyatif alarak mücadele motivasyonuyla harekete geçebilirsin.

Yükselen Boğa; Bu Yeni Ay önümüzdeki 15 gün kişisel konularını ve girişimlerini gündeme getirecek gibi görünüyor. Maddi koşullarını korumak için yeni girişimlerde bulunabilirsin. Kişisel konuların için harekete geçebilir, yeni planlarını uygulayabilirsin. Ancak hızlı ve seni şaşırtacak gelişmeler yaşayabilir ve bir çeşit uyanışa geçebilirsin. Hayat standartlarını yenilemek adına başlangıçlar yapmak isterken sorumluluklarının arttığını hissedebilirsin. Bu esnada kontrolünün dışında gelişen olaylar nedeniyle daha geri planda kalmayı tercih edebilirsin veya izole kalman gerekebilir.

Yükselen İkizler; Bu Yeni Ay önümüzdeki 15 gün kontrolünün dışında gelişen gelişmeleri ve bilinç altını gündeme getirecek gibi görünüyor. Maddi konular ve finansal istikrarı sürdürmeye dair korkularınla yüzleşebilirsin. İhtiyaç duyduğun güven temasını bulmakta zorlanabilir ve içsel dünyanda huzursuz hissedebilirsin. Ancak bu süreçte arkadaş gruplarından destek alabilirsin. Geleceğe dair beklentilerinle ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsin. Mesleki gruplar içerisinde bulunurken, dernek veya vakıf organizasyonları önem kazanabilir. Hedeflerin doğrultusunda inisiyatif alarak mücadele edebilirsin.

Yükselen Yengeç; Bu Yeni Ay önümüzdeki 15 gün sosyal çevreni ve beklentilerini gündeme getirecek gibi görünüyor. Gelecekte maddi ve manevi güvenliği, istikrarı sağlayabilmek adına yeni adımlar atabilirsin. Bu anlamda bazı mesleki gruplar, dernek, vakıf veya organizasyonlarda yer alabilirsin. Alacağın hızlı gelişmelerin haberiyle gelecek beklentilerini değiştirebilirsin. Kariyer hayatınla ilgili cesurca mücadele etmen ve girişimlerde bulunman gerekebilir. Öte yandan arkadaşların içerisinde seni şaşırtacak gelişmeler olabilir, güvenin sarsılabilir veya uyanış yaşamana neden olacak konular olabilir.

Yükselen Aslan; Bu Yeni Ay önümüzdeki 15 gün kariyer hayatını gündeme getirecek gibi görünüyor. Çalışma hayatındaki istikrarı sürdürebilmek senin için önem kazanacak gibi görünüyor. Bir yandan kariyer hayatındaki başarıyı ve edindiğin statüyü devam ettirebilmek için yeni adımlar atarken beklemediğin gelişmeler huzurunu kaçırabilir. Hedeflerini değiştirmeni veya yenilemeni gerektirebilir. Finansal çalışmalarına bir farklılık getirerek toplum önündeki duruşuna yenilik katmak isteyebilirsin. Öte yandan uluslararası ticaretle ilgili girişimlerin olabilir, yabancılarla ilgili süreçlerde mücadele etmen gerekebilir veya sosyal medyada cesurca görüşlerini ifade edebilirsin.

Yükselen Başak; Bu Yeni Ay önümüzdeki 15 gün görüşlerini ve uluslararası konularını gündeme getirecek gibi görünüyor. Güven, huzur ve sadakat temasına olan bakışını değiştirecek, aydınlanma yaşamana neden olacak gündemler olabilir. Sosyal medyada görüşlerini ifade ederken tahmin edemeyeceğin tepkiler alabilir, ani elektriklenmelerle kriz yaşayabilirsin. Akademik öğrenimine dair hızlı ve beklenmedik haberler alman mümkün. Uluslararası ticaretle uğraşıyorsan sürdürdüğün projenin istikrarını sarsacak gelişmeler yaşayabilirsin veya seni engelleyen, yavaşlatan koşulları hissedebilirsin.

Yükselen Terazi; Bu Yeni Ay önümüzdeki 15 gün ortaklı paylaşımlarını gündeme getirecek gibi görünüyor. Eşinin finansal kaynaklarında tahmin edemeyeceğin değişimler olabilir, gelir akışındaki değişimleri hissedebilir ve korkularınla yüzleşebilirsin. Ortağınla olan para akışında ani gelişmeler olabilir, koşulların sadece sana bağlı olmadığını fark ederek uyanış yaşayabilirsin. Giderlerini düzene koymak isterken ani bir ödeme haberi huzurunu kaçırabilir. Banka, kredi, borç, vergi, sigorta gibi konularda finansal güvenliğini ve düzenini sağlamaya çalışırken sosyal ilişkilerini kullanarak mücadele vermen gerekebilir. İnisiyatif alarak yeni adımlar atmak isteyebilirsin.

Yükselen Akrep; Bu Yeni Ay önümüzdeki 15 gün evlilik konusunu ve iş birliklerini gündeme getirecek gibi görünüyor. Eşinle olan beraberliğindeki huzur ve güven teması önem kazabilir. İlişkinize keyif katmak adına birtakım başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Evli değil; ancak biriyle berabersen ilişkinin istikrarını sarsacak gündemleri fark edebilirsin. Her türlü ikili ilişkinde uyanış yaşamana neden olacak gelişmeler olabilir. Ortağınla olan iş birliğinde finansal konular ön plana çıkabilir veya birlikte giriştiğiniz projelerde beklemediğiniz, ani olaylarla stres yaşayabilirsin. Öte yandan günlük rutinlerini ve çalışma koşullarını düzene koyabilmek adına aksiyon alabilirsin. Ayrıca sağlığına da dikkat etmelisin!

Yükselen Yay; Bu Yeni Ay önümüzdeki 15 gün çalışma ortamını ve sağlığını gündeme getirecek gibi görünüyor. Çalışma ortamındaki istikrarı korumak, iş arkadaşlarınla huzurlu ve keyifli çalışmak önem kazanırken belli bir düzende süreçleri yürütmek ve projelerini somutlaştırmak için çalışabilirsin. Ancak ani gelişmelerle huzurun kaçabilir, stres yaşayabilirsin. İçinde teknolojinin olduğu bir projeye girişmen mümkün. Öte yandan günlük düzeninde huzuru ve sakinliği yakalamak adına yeni düzenlemeler getirmek isteyebilir; belki de işlerini yavaşlatmayı tercih ederek sağlığını korumak yönünde tercihler yapabilirsin. Bu dönemde hayattan tat almak için harekete geçebilir, yaratıcı çalışmalara girebilirsin.

Yükselen Oğlak; Bu Yeni Ay önümüzdeki 15 gün aşk ve çocuk konularını gündeme getirecek gibi görünüyor. Birlikteliğindeki istikrarı ve güveni korumak bu dönemde önem kazanabilir. İlişkine keyif katabilmek adına yaratıcılığını kullanarak sevdiğine küçük sürprizler hazırlayabilirsin. Ancak beklemediğin bazı gelişmeler seni şaşırtabilir, ani elektriklenmelerle huzurun kaçabilir, güvenin sarsılabilir. Çocuklarınla daha çok vakit geçirdiğin bugünlerde sakinliğini korumakta zorlanabilir hızlı ve beklenmedik çıkışlar yapabilirsin. Farklı hobilerle ilgilenmek isteyebileceğin bir dönem olabilir. Öte yandan hızlı gelişmeler ev hayatında da bazı başlangıçlar yapmana yardımcı olabilir veya kariyer hayatını yeniden düzenlemek isteyebilirsin.

Yükselen Kova; Bu Yeni Ay önümüzdeki 15 gün ev ve aile konularını gündeme getirecek gibi görünüyor. Yaşadığın ortamdaki huzur ve sakinlik senin için her zamankinden daha fazla önem kazanabilir. Evinde ailenle geçirdiğin zamanı keyifli hale getirebilmek için yeni adımlar atabilir, hoş sohbetlerin olduğu sofralar kurabilirsin. Ancak aile üyelerinden ya da büyüklerden alabileceğin beklemediğin haberler keyfini kaçırabilir. Öte yandan dinlenmek adına kendine daha çok vakit ayırmak isteyebilirsin. Evde beklenmedik arızalar canını sıkabilir. Ayrıca fikirlerini paylaşabilmek adına yakın çevrenle olan iletişimini arttırabilirsin.

Yükselen Balık; Bu Yeni Ay önümüzdeki 15 gün yakın çevre ve ticaret konularını gündeme getirecek gibi görünüyor. Kardeşlerin, akraba ve arkadaşlarınla keyifli sohbetler yapmak isteyebilirsin. Ancak onlardan beklemediğin haberler alabilirsin ya da ani elektriklenmeler yaşayarak strese girebilirsin. Öte yandan ticaret hayatın varsa projelerinin istikrarını devam ettirmek için daha çok çalışman gerekebilir. Bazı anlaşmalar beklemediğin şekilde iptal olabileceğinden huzurun kaçabilir. Finansal bir konuda eğitim alıyorsan ani yön değişimine gitmen gerekebilir. Ayrıca bu süreçte gelirlerini arttırmak adına yeni başlangıçlar yapabilir, kaynaklarını korumak için mücadele vermen gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir