Boğa Burcu Özellikleri

Boğa burcunun genel özelliklerini biliyor musun?

Boğa burcu güvenilir, sağlam, serinkanlı ve kararlı olmasıyla ön plana çıkan bir burçtur. Çoğu zaman yumuşak tavırlar sergiler. Duyuları oldukça gelişmiştir ve gördüğü, duyduğu, kokladığı somut dünya ilgi alanıdır. Dünyanın insanlara sunduğu kaynakları verimli olarak değerlendirme konusunda oldukça beceriklidir ve dolayısıyla para  onun için oldukça önemlidir. Aynı zamanda diğer insanların para kaynaklarını ve finansal durumlarını yapılandırmada oldukça başarılıdır. 

Kendisine keyif veren ve rahatlatan her şeyin hayatında olmasını ister fakat önce sahip olduklarının yeterliliğini sorgulayarak çoğu şeye sahip olduğunun farkına varmalıdır. Şarap tadımcılığı, gurme özellikleri ve müzik kulağı son derece iyidir. Sahip olduğu enerjisini güç gerektiren spor türlerine, atletik karşılaşmalara ya da dansa yönlendirmesi onu olumlu olarak etkiler.

Boğa burcu daima ayağının yere sağlam basmasını ister. Sürekliliğini ve sağlamlığını tehdit eden yeniliklerden kendini korumak ister. Konforunun, keyfinin ve maddi durumunun yerinde olması durumunda kendini duygusal açıdan iyi ve güvende hisseder.

Boğa burcu hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi almak için Moyra’yı indir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.