Boğa Burcu Kadını Aşık Olursa…

Sevginin en sadakatlisi, tensel şefkatinin en pamuk dokunuşlusu, sevişmenin en arzulusu, kucaklaşmanın da en huzurlusu hangi kadında harfiyen bulunur? Tabi ki Boğa kadınında! Sabrı elden bırakmaz, toleransları konusunda cimri davranmaz, aşık olduysa kocaman yüreğiyle sahiplenir, yaşamında rahat ettirir!

Sabır ve Özveri Kaynaklarını Seferber Eder!  

Boğanın olan Boğanındır diyerek başlayalım söze! Boğa kadını, yedek anahtarı, ek kartı, ortak alanı olmayan yaşantısında, başkalarına karşı mesafesini hatırı sayılır ölçüde tutar, ona ait olanın tapusunu duvarına asar! Konu aşık olduğu delikanlıysa, “Herkes bir yana dağılsın o yanı başımda yerini alsın!” der! Boğa yaşamında ayak basılmamış toprak, rahat edilmemiş koltuk kalmaz! Zaten sabır konusunda rakip tanımayan Boğa, özverisini özelleştirir, sabrını çeliklerden yeniden inşa ettirir! Bu aşk kolay kolay bitmez!

Her Şeye Göğüs Gerer, Bir Tek Sadakat Bekler! 

Boğanın af rezervleri tepeleme doludur! Yersiz kaprisler yapmaz, aşkını kriz anlarında buruşturup atmaz, nazın niyazın suyunu çıkarıp, fazla gelen triplerini atmaz! Saygıyı baş köşesine koyar, dilinin kemiğine fazlaca kalsiyum takviyesi yapar, sözünün sınırını, tartışmanın ayarını ince hesaplar! Tüm toleranslarını seferber eder, sabrını uçurumun kıyısına dek zorlamayı göze alır! İlişkisinden bir tek ve en çok sadakat bekler! Aşkının bir tek ona ait olduğunu bilsin yeter!

Kıskançlık Damarları Gün Yüzüne Çıkar, Sahiplenir!

Boğa kıskançlığı olmadık kuşkuların derinine düşüp kafayı çatlatmak, şüphelere kapılıp olmadık senaryolar yazmak gibi patolojik değildir! Erkeğini olası tehlikelere karşı, yanından geçenden, uzaktan gördüğünden, selam edip dost bildiğinden kısmaz! Yani kıskançlığı sadece ilişkisini tehlikeye sokacağını düşündüğü süslü kadınlara karşı değildir! Onunki temelde koruma içgüdüsünün dışavurumu, sahiplenme arzusuyla ilişkilidir! İçinde aşkından dört döndüğü ilişkisiyle tanınır olmasını ve sorumluluk bilinciyle yaşamasını ister!

Fiziksel Deneyimler Önem Kazanır, Dünyada Cenneti Yaratır!

Geldik Boğanın ipek çarşaflar serili, mis kokularla bezeli, geniş yatak odasına! Sevişmenin haz kaynaklarını zevke davet eden hali, Boğanın aşkında saklıdır! Sevdiğinin tüm vücudunu hatmetmek, sahip olduğu erkeğin her bir noktasını avucunun içi gibi bilmek ister! Sahip olduklarının kıymetini bilen, şefkatine arzusunu ekleyen Boğa kadını, dünyada cennet vaat eder!

Seyirlik Değil, Ömürlük İster!

Bu yazı da böyle geçireyim, aşkın deniz kenarında olanına makbul diyorlar, bir de öylesini deneyip gönlümü eğlendireyim demez! aşk bacayı sarmadan, sevgi damarlarında oluk oluk akmadan, kimseleri aldatmaz, tek gecelik ilişkilerde kendini tüketmez, benim olan bir ömür bende kalır iddiasını ilişkisinde de sürdürür, sevdanın sonsuzunu, aşkın bir ömür sürenini ister!

Bir Yorum Bırakın
  • Durust olun.aldatmayin ben boga yim.ilhi gisterin fakat yasaklar koymayin ck.da sikmayin ilgisizde birakmayin sevginizi zaman.zman dile.getirin saygi duydugunuzu gosterin sefjat sever boga ‘lar guclu de olsa guclu bir erkek hisetmeyi sever onun tek.aski oldgnuzu hissettirin ona zeki olun caliskan calismayan erkek gozun de pek yokdur kendisi de caliskandir cunki

 1. boğa burcu sevdiğim bir kız var,bu kızla her gün bakışıyoruz aralıksız,yanımda saçmalıyo, bazen utanıyo,mesaj attım görüldü bile atmadı,nasıl kazanırım ?

  • cevap çok mu geç oldu bilemiyorum ama şöyle ki bizler garantici ve risk almaktan hoşlanmayan insanlar olduğumuzdan belki de kaşındaki kız senden tam olarak bir taraf görmek istiyordur. Yani ne istediğini ve onu istediğini ona tam anlamıyla hissettirmelisin. eğer sen diyorsan ki aslında ben yeterince gösteriyorum, iki seçenek var, ya sana olan ilgisi bir adanmışık için yeterince fazla değil, ya da seni ve ne istediğini hala tam olarak anlamıyor

 2. boga aldatmaz oglak aldatmaz terazı askına sadık koc sevdıgınden baskasına yan gözle bakmaz ulan peki pıyasadakı (erkek bayan ) bu kadar k… hangi burçtan

 3. Abi harbi hep beni anlatıyor lan kimse boğalar gibi olamaz kardesim ama boğaların değerini bilen yok ışte o ayrı bir sıkın ti neyse biz superiz ya gerisi boş😃

 4. O kadar güzel anlatmıssınız ki kendimi okudum🧡👏keske bir de kıymeti bilinse böyle kadınların..

 5. Boga burcu gerçekten mutluluğu hak eden bir burç üzmeyin kırmayın size eş olur size arkadaş olur ve bir sırdaş olur ama yeter ki kendinizi güzel hissettirin boga unutmaz boga gerçekten sever ve karşısındaki insanı kendi gibi olsun ister ama o biraz imkansız herkes aynı olmuyor.

 6. Astroljinin en seksi en tutkulu cinselliğe en düşkün Burcu boğadır. Ölümüne seven asla vazgeçmeyen kararlı inatçı sabit kindar şüpheci güçlü. Etkileyici ses tonumuz gözlerimizin güzelliği. Hayat bizim için ya siyahtır yada beyaz. Astroloji yoktur Boğa burcu kadını vardır.😎

 7. Sevdiğim, uğrunda yaşamak istediğim tek gerçeğim. onu çok seviyorum dile de getirdim. bana inanıyor ama seni sevmiyorum diyor bilakis yanımda olmaktanda mutlu sevgili boğalar yardımınıza ihtiyacım var ne yapıcam bilmiyorum saçının bir teli yere düşse dayanamam o canımın herşeyi….

 8. Sevdiğim, uğrunda yaşamak istediğim tek gerçeğim. onu çok seviyorum dile de getirdim. bana inanıyor ama seni sevmiyorum diyor bilakis yanımda olmaktanda mutlu sevgili boğalar yardımınıza ihtiyacım var ne yapıcam bilmiyorum saçının bir teli yere düşse dayanamam o canımın herşeyi….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir