Boğa Burcu ile Arkadaş Olmak İçin 3 Neden

Lüksü ve ayrıcalıklı hissetmeyi seven Boğa burçlarına sosyetik gece kulüplerinde veya 5 yıldızlı restoranlarda rastlamanız mümkün. Sakin görüntüsünün altında tahmin edebileceğiniz gibi bir sürü sık saklarlar. Çünkü Boğa burçları gerçek bir dosttur ama o isterse. Boğa burçlarının gerçekten arkadaşım, dostum dediği insan sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıdadır. Hayatları boyunca kadim dostum dediği 2 veya 3 kişi olur. O şanslı azınlık arasına girebildiyseniz ne mutlu size. Bir Boğa burcuyla tanıştığınızda, onun yanında içinizden geldiği gibi doğal davranabilirsiniz. Çünkü asla sizi yadırgamayacaktır. İşte Boğa burçlarıyla arkadaş olmanız için 3 önemli neden:

1 – Güven Meseleleri

Boğa burçları tam olarak “güvenilir liman” diyebileceğimiz kişilerdir. Ama daha önce de belirttiğimiz gibi sadece onun sevdiği ve benimsediği insanlar için geçerlidir bu durum. Bir Boğa burcuyla sık sık görüşmeye başladıysanız ve bir anda iletişim azalmaya başladıysa korkmayın ve ona bu alanı verin. Gerçek arkadaşlığa giden yolda Boğa burçları karşısındaki insanı denemeyi ve o insan hakkında gerçekten ne düşündüğünü anlamayı ister. İşte bu yüzden bunları düşünecek kadar bir zamana ihtiyaç duyar. Aramalarınıza hiç dönmemeye, buluşma tekliflerinizi de reddetmeye başladıysa üzgünüm o sıkı dostluk hattına giremediniz demektir. Arkadaşlığın kapısı aralandıysa zor zamanlarınızda ilk yanınıza koşacak olan, tüm sırlarınızı anlatabileceğiniz, karşılıklı güven ve sevginin olduğu o mükemmel arkadaşlığın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

2 – Sinir mi? O da ne?

Şu burçlar dünyasının en sinirlenmeyen insanına merhaba diyin. Bir Boğa burcu arkadaşınız varsa, gerçekten onu sinirlendirmek için özel çaba sarfetmeniz gerektiğini bilin. Çünkü onlar en sabırlı ve sakin insanlardır. Nazınızı çeker, ayrılık acısı çektiğinizde sabırla sizi dinler ve doğru yönlendirmek için elinden geleni yapar. O sonradan pişman olacağınız sesli mesajları göndermenize, siz ne yaparsanız yapın asla izin vermez. Hatta her ne kadar hoşlanmasa da büyük indirim dönemlerinde alışverişinize, size tüm o kalabalık ve karmaşa arasında eşlik eder ve fikirlerini tüm açık sözlülüğüyle söyler. Bu kadar tatlı bir insanın sinirlenip, öfkelendiğini düşünemiyor musunuz? Arada bir kendinize hatırlatma yapmanıza fayda var. Çünkü Boğa burçları sinirlendikleri zaman hem kendileri hem de çevresindeki insanlar için zararlı olabilecek kadar öfkelenebiliyor!

3 – Keyifli Vakit Geçirmemek İmkansız

Hafta sonu programınızı, güzel olan her şeyi seven Boğa burcu arkadaşınıza gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Sizi mutlu etmek ve harika vakit geçirmek için inanın en mükemmel planı yapacaktır. Sürprizlerle dolu olan Boğa burçlarıyla beraberken; bir bakmışsınız kendi elleriyle yaptığı İngiliz usulü Beef Wellington’u tadıyorsunuz bir bakmışsınız büyük bir partide pistte dans ediyorsunuz. Sanata yatkın kişilikleri sayesinde yakınınızdaki tüm müzeleri gezebilir, ne kadar sanat galerisi varsa hepsine girip çıkabilirsiniz. Hepsine hazırlıklı olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.