Boğa Burcu Erkeğinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Boğa bu planları çoktan belli, neyi sevip neyi sevmeyeceği konusunda kararlı, keyfi gıcır, yaşamı aheste… yaşayan bilir, bu adam yerinden zor kaldırılır! Ya kalkarsa? Boğa’nın seni gerçekten sevdiğini nasıl anlarsın, cevapları burada!

Senin İçin Keyfini Bozuyorsa

Rahatına düşen, zorunda olmadıkça da yerinden kalkmayan Boğa, yemek ritüellerini uzun, keyfini bol tutar! Aceleyle hareket etmez, yetişemediği yere koşmaz, kalabalıklarda sıkışmaz, ani manevralar yapmaz, sonsuza kadar hareketsiz kalır da riskli herhangi bir adım atmaz!  Senin için adımlarını hızlandırıp, olmadık zamanlarda keyfini bozuyorsa, ani kararlarına uyum sağlıyor üstelik şikâyet etmiyorsa, sevildiğini bil, suyunu çıkarma ?

Hayatını Seninle Paylaşıyorsa

Boğa’nın olan, yalnızca Boğa’nındır. Sadece özel alanları değil, misafirlere tahsis edilmiş odadaki tüm detaylar da sahiplenmeye değil, geçici olarak belli sınırlarda kullanıma açılır ve kapanır. Eğer Boğa seni hayatına aldı, yaşamına ortak ettiyse, tüm kendine aitleri ortak kullanıma açtıysa, üstelik özeline dokunmana, değiştirmene, yenilemene müsaade ediyorsa, aile olmak istiyor demektir. Çok seven ve bir ömür birlikte geçirmek isteyen Boğa, benim değil bizim der, işte o zaman!

Her Durumda Sana Güveniyorsa

Boğa gereğince tanıyıp, en çok sevip, senin sevgine de inanmadan, korunaklı güven kutusunu açık etmez. İlişkilerinde en önemli ve birincil şartı güven duymaktır, yok yere şüphe duymaz, paranoya nedir bilmez. Bu rahatlığa erişene kadar da tüm duygularını sabitlemek, hislerinden emin olmak ister! her koşulda sana güvenen bir Boğa varsa, bil ki onun sevgisi kesin, aşkı bakidir.

Senin İçin Parasına Kıyıyorsa

Canı paracıklarını risklerden gözü gibi koruyan, gereksiz harcamalara tövbeli olan Boğa, sırf seni mutlu etmek için olmadık yerlere hesapsızca para harcıyorsa, seni gerçekten seviyor demektir. Kendinden önce seni düşünüyor, maddi kaynaklarını kısıtlama genel kararını feshediyor, cüzdanını zevklerin için kullanıma açıyorsa, için rahat olsun! Olmaz denen oluyor, aşk rüzgarları esiyor demektir.

Seni Çok Sahipleniyorsa

İnsanlardan selamını esirgemeyen ama ilişkilerini fazla da derinleştirmeyen, özel alanlarının insansız hava sahası olmasına özen gösteren Boğa bir tek ailesine karşı sahiplenicidir. Hayatının kapılarını sonuna kadar açtı ve senin yaşamına eşliğe başladıysa, her derdine koşuyor, seni gözünden sakınıp özenle koruyorsa, bil ki testi geçtin, vazgeçilmezleri arasına itinayla girdin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.