Boğa Burcu Erkeğini Kendinize Âşık Etmen İçin Uygulaman Gereken 10 Altın Kural

Bir Boğa burcu erkeğine âşık oldun ve ne yapacağını bilemiyor musun? İlgileniyor mu ilgilenmiyor mu? Çözemiyorsun, değil mi? Duygularınız ne kadar karşılıklı? O da senin kadar seviyor mu yoksa sevmiyor mu? Dünyanın en karışık bilmecesine hoş geldin! Bu içeriğimizde sevdiğin Boğa burcu erkeğini kaybetmemen hatta onun da sana âşık olmasını sağlaman için uygulaman gereken kuralları veriyoruz sana. Bu el kitabını yakınında tutmayı unutma! Eğer sevdiğin kişinin burcunu biliyorsan ve onun özelliklerini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir ve doğum haritasını inceleyebilirsin. Ayrıca uygulamadaki aşk, burç uyumu, ilişki soruları gibi konulara da göz gezdirebilir ve bunları rehber edinebilirsin. Hazırsan başlayalım!

– Huzursuzluktan Kaçın

Boğa burcu erkeği huzuruna çok düşkün olmasıyla ünlüdür. Dingin, sakin bir yaşam sürmeyi tercih eder. İlişkilerinde de en çok buna dikkat eder ve kendisi için huzurlu bir yuva arar. Eğer seni, senin onu sevdiğin kadar sevmesini istiyorsan ona huzur vermeli ve ikiniz için huzurlu bir ortam yaratmalısın. Huzur her ilişki için olması gereken bir özelliktir ama Boğa burcu erkeği için kesinlikle olmazsa olmazlardandır. Huzur olmazsa ilişkinizin yürümeyeceğini bilmelisin. Ayrıca gereksiz kıskançlıklardan, adı konmayan triplerden, durduk yere tat kaçıracak davranışlardan, incir çekirdeğini doldurmayacak konulardan da kesinlikle uzak durmalısın.

– Dış Görünüşüne Özen Göster

Herkes temiz ve eli yüzü düzgün bir insanla birlikte olmak ister. Ama bu dürtü Boğa burcu erkeğinde biraz daha güçlüdür. Bir boğa burcu erkeğini etkilemek istiyorsan, dış görünüşüne gerçekten özen göstermelisin. Daha temiz, daha bakımlı görünen kadınlar bu burcun erkekleri için mıknatıs gibidir. Boğa burcu erkeği zevklidir ve zevkli olduğunun da bilincindedir. Kız arkadaş seçimlerini de buna göre yapar. Abartıdan çok hoşlanmaz. Olduğun halinde çaba harcamadan bakımlı ve güzel görünebiliyorsan, Boğa burcu erkeğinin kalbine giden yolu yarıladın ve ikinci kuralı da başarıyla uyguladın demektir.

– Flört Dönemini Uzun Tut

“Kaçan kovalanır” tabiri Boğa burcu erkekleri için söylenmiş olabilir. Hemen başlayan ilişkiler pek onlara göre değildir. Devamlılığı olmadığını hissedebilir ve ilişki durumunuzu bir kaçamak olarak adlandırabilir. Bundan kaçınmak için flört döneminizi olabildiğine uzun tutman yararınıza olacaktır. Uzun bakışmalar, minik temaslar, ufak flörtöz hareketler, biraz gizem ilişkinizi gerçek anlamda bir “ilişkiye” dönüştürmek için kullanman gereken silahlar. Boğa burcu erkeği, onu bir şeye zorladığını hissederse, bundan hoşlanmaz ve senden sonsuza kadar uzaklaşabilir.

– Dingin Ol ve Onu Kendi Dinginliğine Çek

Bir Boğa burcu erkeği ile gerçekten uzun, düzenli ve güzel bir ilişki yaşamak istiyorsan önce içindeki dinginliği bulman gerekir. Bu kural, seni hem senin yaşantının kalitesini arttırmaya hem de birlikte yaşayacağınız güzel günlere götürür. Sakın sahte olmaya çalışma, Boğa burcu huzur konusunda rol yaptığını ya da sahte olduğunu anlarsa, bu ilişkiyi yaşamayı unutabilirsin. Sen dingin olursan, iç huzurunu yakalarsan, Boğa burcu sendeki o dengeye çekilecektir zaten. Dünyada aradığı en önemli şey huzur olan bu adamların ilgisini ancak sen de gerçekten huzurlu olursan çekebilirsin.

– İçindeki Ateşi Bir An Olsun Söndürme, Tutkunu Görmene İzin Ver

Huzurlu olmanı isterken bahsettiğimiz şey bir manastır hayatı değil, bunu düzeltelim de bir karışıklık çıkmasın. Senin donuk bir kadın olduğunu düşünmesine asla neden olma! Huzurlu ol ama tutkunu kaybetme. Çünkü bir Boğa burcu erkeği için bir diğer olmazsa olmaz da tutkudur, ateşli anlardır! Etrafındayken senin içindeki tutkuyu görmesine izin ver. Beraber yaşayacağınız tutku dolu anları hayal etmesini sağla. Aranızdaki ilişkinin tüm bilinmezlerinin, bir anda yerlerine nasıl kolaylıkla oturacağını göreceksin.

– İçine Kapalı Olduğu İçin, Konfor Alanından Çıkmaya Zorlama

Bir Boğa burcu erkeğinin kesinlikle tolere edemeyeceği şey baskıcı bir kadınla uğraşmaktır. Ne kadar rahat olursan o da senin yanında o kadar rahat olacaktır. Seninle birlikte yeni yerler görmek, yeni yemekler denemek, yeni şeyler yapmak isteyecektir tabii. Yalnız bunların da onun konfor alanına uygun olması gerekir. Ama onu sürekli yeni bir şeyler denemeye zorlarsan, bir şeyler yaptırmak için üstünde baskı kurarsan, orasından burasından çekiştirirsen bu adamı kaybedersin. Dürüst, güvenilir ve huzurlu olman lazım ki bu adam sana gelsin ve bir daha hiç gitmesin!

– Kendine Güven

Bunu sadece boğa burcu erkeğini ya da genel olarak erkekleri etkilemek için yapma tabii! Her zaman kendine güvenmelisin. Özgür ve ayaklarının üzerinde duran bir kadın olduğunu göstermekten korkmamalısın. Sen o yolda devam edersen zaten olduğun bu kendine güvenen kadının kıymetini bilen adamlar etrafına doluşacaktır. Çünkü erkekler de kendilerine bağımlı olmayan, kendileri dışında da hayatları olan kadınlardan hoşlanırlar. Boğa burcu erkeği de bu konuda istisna değildir. Senin sorumluluğunu da alması gerektiğine dair bir hisse kapılmazsa eğer senin yanında kalmaya devam edecektir.

– Kendi Rutinin ve Alışkanlıkların Olduğunu, Dengeli Bir Yapıya Sahip Olduğunu Göster

Boğa burcu erkeği kendi alışkanlıklarını, rutinini, düzenini yaratır ve onlara çok düşkündür. Kolay kolay bozulmasını istemez. Senin de onun rutinini bozmayacağından emin olmak ister. Bunu da ancak kendi rutinlerine sahip olarak ve onlara sahip çıkarak başarabilirsin. Kendi alışkanlıklarını kendi rutinlerini yaratır ve bunları âşık olduğun Boğa burcu erkeğiyle de paylaşırsan, güzel bir başlangıç yapabilirsin. Kendinize ayıracağınız özel zamanlarınızın olması, ilişkinizi sağlıklı bir hale getireceği gibi, birbirinize duyduğunuz saygıyı da arttıracaktır.

– Fikirlerini Değiştirmesi İçin Çabalama

Bir Boğa burcu erkeğini sana âşık etmen için verebileceğimiz en büyük tavsiye “onu hiçbir şeye zorlama” olabilir. Onu kesinlikle hiçbir şeye zorlama! Dışarı çıkmaya zorlama, yeni insanlarla tanışmaya zorlama, rutinini kırmaya zorlama, fikirlerini değiştirmeye zorlama! O zaten sana gelene kadar kendi dünyasını kurmuş, yolunu hazırlamıştır. Senin ona iyi bir yol arkadaşı olup olmayacağına bakacak, seni ona göre hayatına kabul edecektir. Saygıyı elden bırakmazsan, bu işi oldu sayabilirsin.

– Sana Güvenebileceğinden Emin Olmasını Sağla

Güven her ilişkinin temel taşıdır. Ama bir Boğa burcu erkeği için her şeyin üstündedir. Güvenini kazanmak ve bu güveni sarsmamak için elinden geleni yapmalısın. Âşık olduğun Boğa burcu erkeğinin sana güvenmesi demek, hayatının kapılarını sana sonuna kadar açmaya hazır olması demektir. Güvenini kazanabildiysen, bundan sonra yolunuz açık. Bol şanslar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.