Boğa Burcu Erkeğini Etkilemek İçin Dolabına Eklemen Gereken 7 Parça

Hangi burçtan olursan ol karşı cinsi etkilemek için onun radarına girmen gerekir. Dünyanın en güzeli olabilirsin. En zayıfı, en komiği, en tatlısı, en alımlısı ya da en zekisi. Fakat hoşlandığın kişi seni fark etmiyorsa yapacağın bir şey yoktur, havlu atman gerekebilir. Dilersen filmi başa saralım ve onu etkilemeyi stilin ile dene. Belki de baştan beri yapman gereken buydu. İnan bize stilin ile çekeceğin dikkatin Boğa burcu erkeğinin gözden kaçırması imkansız. Nasıl mı, elbette onun burcunun özelliklerine göre ilgisini çekecek parçaları dolabına ekleyerek…

Boğa burcu erkekleri kaliteye düşkünlükleri ile öne çıkarlar. Özellikle kumaş tutkuları kalite konusundaki en hassas noktalarıdır. Dokusu güzel olan kumaşların dolaplarında ayrı bir yeri vardır. Bunların en başında ise kaşmir gelir. Mesela Boğa burcu erkeklerinin kaşmir atkısı mutlaka vardır. Hatta kaşmir kazak onların kırmızı çizgisidir de diyebiliriz. Kadife, süet gibi dokusunda fark olan bütün kumaşlara aşıktır. Aksesuar konusunda da oldukça seçicidir. Kalite bir gözlük ve ipek fular bir kartal gibi gözlerinin seni bulmasını sağlayabilir. Palto konusunda tek bir renk tercih etmelisin o da devetüyü rengidir. Topuklu ayakkabı olmazsa olmaz, tek renk giyinmek ise öğrenmen gereken en önemli şeydir. Evet, bu kadar ön bilgi yeter diyorsan hemen anlatıyoruz.

Unutmadan belirtmek isteriz ki seriye ilk olarak Kova burcu erkeği ile başlamıştık. Kova burcu erkeğini etkilemek için dolabına eklemen gereken 7 parçayı anlattık. Hala görmeyen kaldıysa burayı tıklasın! Şimdi, gelelim Boğa erkeklerine. Onları etkilemek sana biraz pahalıya patlayabilir. Fakat yine de vazgeçmem diyorsan işte sana Boğa burcu erkeğini etkilemen için dolabına eklemen gereken 7 parça! Hazırsan başlayalım…

Kaşmir Kazak

Boğa burcu erkekleri için kalite ve lüks sevgisi paraleldir. Her ikisi de aynı hizada eşit şekilde ilerler. Onlar bir şeyi pahalı ve gösterişli olduğu için değil, dayanıklı ve kaliteli olduğu için sever. Kaşmir kazak tutkusu da böyledir. Ömürlük bir kazaktır. İyi bir kaşmir kazağı en az 10 sene saklayabilirsin. O yüzden Boğa burcu erkeğini etkilemek istiyorsan ilk olarak kaşmir kazağı dolabına eklemek ile başlamalısın. Oldukça lüks bir ürün olan kaşmir kazağın yakasını sana en uygun olanından seçmelisin. En şık olanları bisiklet yakalar olsa da boğazlı, V yaka ve düşük omuzlu kaşmir kazaklarda bulunuyor. Renk konusunda ise fazla açılmanı tavsiye etmiyoruz. Açık mavi, açık pembe, bej, açık gri, ten rengi gibi renklerin yanında kırmızı ve siyah gibi iddialı renkler arasından seçim yapabilirsin. Yeşil ve sarı ise uzak durman gereken renkler.

Ton Sür Ton

Aynı rengin farklı tonları ile yapacağın kombine ton sür ton denir. Bu moda deyimini en iyi uygulayan Başak burcu kadını sen, bir adım öndesin haberin olsun. Boğa burcu erkeği pastel renklerden hoşlandığı kadar zevkli stilden de hoşlanır. Onun dikkatini çekeceksen tek bir rengin tonlarından stil oluşturmayı da öğrenmelisin. Bu işin en iyi temsilcilerinden biri de Jessica Alba’dır. Yavru ağzı tonlarını bir arada muhteşem kullanır. Senin ise tek yapman gereken sana en çok yakışan rengi bularak onun tonlarından birlikte giyebileceğin kıyafetler almak. Eğer elbise giymeyi seviyorsan elbise üzerine palto yeterlidir. Ayakkabın ve çantanı da uydurdun mu oldu bu iş. Pantolon, gömlek ve ceket üçlüsünü de kullanabilirsin fakat ayakkabı ve çantayla 5 parça olur ve dolayısıyla 5 renge çıkar bunu biraz daha tecrübelenince denemeni tavsiye ediyoruz. Bu çok zor bana uygun değil diyenler ise sadece elbise ile başlasın. Elbise, ayakkabı ve çanta o kadar da zor olmaz. Bize güven, seveceğine eminiz.

Süet Ceket

Zevkli Boğa burcu erkeğinin kaliteli kumaşa olan aşkı süet ceketler ile devam ediyor. Boğa burcu erkeği özellikle ceketlere bayılır. İyi bir ceketin varsa ve dolabında görürse emin ol gözünden kaçmayacaktır. Süet ceket ise herkesin kullanacağı bir ceket kumaşı olmadığı için sende olursa skor tabelasında öne geçersin bizden söylemesi. Nasıl kullanacağım demediğini düşünerek her burca uygun modellerin olduğunu yine de açıklamak istiyoruz. Kova, Yay ve Koç burcu pofuduk montlarda süet kumaşı deneyebilir. Akrep kadını kısa ceketleri, Aslan kadını yakası kürklü modelleri, Terazi burcu kadını askeri detaylı ceketleri, Oğlak, Başak, Boğa, Balık kadınları blazer ceketleri, İkizler burcu oversize ceketleri, Yengeç burcu ise pelerinli ceketleri denemeli.

Devetüyü Rengi Palto

İçine ne giymiş olursan ol dış giyimin kaliteliyse sen şıksın demektir. Bu kesinlikle Boğa burcunun mottosudur. Dış giyime Terazi burcu kadar düşkün olan diğer burç Boğa burcu olduğu için hemen palto, trençkot neyin varsa gözden geçirmelisin. Eğer içinde devetüyü renginde bir palto, trençkot ya da kaban yoksa alışverişe çıkıyorsun bizden söylemesi. Uzun olanlar daha şık ve alımlı gösterir ama sen yine dilediğini seçmekte özgürsün. Rengini tuttur yeter.

Ayakkabı

İşte geldik kadınların vazgeçilmezi ayakkabılara. Her burç ayakkabıya bakar ama zevkli Boğa burcu erkeğinin dikkati bir başka çeker. Onu etkilemek istiyorsan babet, dolgu topuk, spor ayakkabı, loafer, Oxford tipi ayakkabılar artık rafa kalkmalı. En azından ilk birkaç buluşmada. Stilettolar yani ince topuklu ayakkabılar ile dans etmeye hazır ol. Genellikle sivri burun ve yüksek topuklu olanları tercih etmelisin ama burnu açık olanlarda kabul edilebilir. Bu konuda en şanslı burçlar Akrep, Terazi, Oğlak ve Aslan burcu kadınları. Çünkü onlar zaten yüksek ökçelerde gezinmeye bayılır ve dolaplarında en az bir tane vardır. Eğer bu konuda hiçbir fikrin yoksa bu burçlara sahip olan arkadaşlarının dolabını hemen irdelemeye başla.

Fular

Anneanne gardırobuna girmeye hazırlan çünkü ipek fularlar naftalin kokularıyla temiz havaya çıkmaya hazırlanıyor. Boğa burcu erkeğini şal, fular ve atkı ile etkileyebilirsin. Boynuna saracağın incecik kumaşın ne kadar etkili olacağına inanamazsın. Tabii sadece boynuna takman gerekemez. Fular kullanmayı sevmiyor olabilirsin. O zaman çanta, ayakkabı gibi fazla görünmeyen ama yine de dikkat çeken bir aksesuarın ile kullan. Daha fazla dikkat çeksin istersen saç tokası ya da bandı, kemer ya da bileklerinde kullanabilirsin. Evet, ayak bileği de dahil. Kısacası fuları deneyerek seveceksin, emin olabilirsin.

Güneş Gözlüğü

Hepimizin gardırobunda en az bir tane olan güneş gözlüğü Boğa burcu erkeğinin olmazsa olmazı. Yalnız şimdiden belirtmek isteriz ki farklı modeller olsun diye satın aldığın ucuz gözlükleri gördüğü anda masayı terk edebilir Boğa burcu erkeği. Eğer kaliteli bir gözlüğün yoksa hemen edinmelisin. Bunun için çok çok pahalı bir ürün alman gerekmez. Hatta bütçeni aşan fakat çok istediği bir gözlük var ve sen sahtesini almayı düşünüyorsan hemen unut bu düşünceyi. Bu hem gözlüğüne hem de gelecekteki ilişkine zarar verir haberin olsun. Sen sen ol, UV filtreli gözlük almaya özen göster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.