Boğa Burcu Erkeği ile İlk Buluşmada Takman Gereken Aksesuarlar

Yeni bir aşka adım atacaksın ve o bir Boğa burcu erkeği mi? Tebrikler! Fakat harika bir aşka yelken açmadan önce Boğa burcu erkeklerinin işlerini şansa bırakmadığını, konu aşk olduğunda bile temkinli yaklaştıklarını bilmeni istiyoruz. Hemen gözün korkmasın, biz doğru adımları atman için buradayız. Elbette ne giyeceğine karar vermişsindir. Eh, Boğa erkekleri sanata da epey düşkün oldukları için son sergileri de gezmeni öneriyoruz. Çünkü buluşmada bu konulardan bahsederek onu rahatlıkla etkileyebilirsin. Sinema konusunda da mutlaka vizyon filmlerinden haberdar olmalısın. Hatta Boğa erkeği en sevdiğin film hangisi diye bir soru sorabilir ama ha dikkatli ol, ve çok iyi bilmeni isteriz ki bu sorunun doğru cevabı asla Twilight serisi değil.

Sen entelektüel tarafına çalışırken biz de sana müstakbel sevgilini etkilemek için onun gözüne çarpacak olan aksesuarlardan 3 tane önereceğiz. Elbette ayakkabı ve çanta bu üç aksesuara dahil değil. Onları zaten stiline uygun seçersin. Bu noktada senin yapman gereken Boğa burcu erkeğini etkileyecek ana aksesuarın ne olacağına kadar vermek olmalı. İlk olarak Koç burcu erkeği ile başlamıştık seriye. Eğer hala okumadıysan Koç burcu erkeği ile ilk buluşmada takman gereken aksesuarlar içeriğimize de buradan ulaşabilirsin.

Şimdi Boğa burcu erkeklerine gelirsek onlar dinginliği ve sakinliği çok severler. Senin tamamen böyle olmanı asla beklemez ama onu da zorla hareketlendirmeni istemez. Ona göre, bunu bilerek başla ilişkine. Gerçekçidir ve temkinlidir. Hayal dünyası ile bir işe asla başlamaz. Eğer sen Balık burcuysan ve Boğa erkeğine sırılsıklam aşıksan gerçekti tarafını da ortaya çıkarmanı tavsiye ediyoruz. Bu özelliklerinin yanında sanata ve doğaya çok düşkündür. Hatta bu o kadar ileri düzeydedir ki doğa düşkünü olmayan kişilere tahammülü de yoktur. Tüm bunların yanında Boğa burcu erkekleri aşırı zevklidir. Kaliteli kıyafetleri ve aksesuarları çok severler. Aksesuarları o kadar severler ki bir kadında aksesuar yoksa hemen dikkatini çeker. Ayrıca sahte olan hiçbir şeyden hoşlanmaz ve anlar. Kısacası pahalı bir gözlük almak yerine sahtesini alırsan bunu anlar. Hiç alma daha iyi. O yüzden seçtiğin aksesuarlara çok dikkat etmelisin. Bu noktada senin için 3 önerimiz var.

Unutmadan hemen eklemek isteriz ki ilişkinin en önemli gücü Venüs burcunda saklıdır. Eğer Venüs burcuna göre ilişkini yönetirsen daha mutlu olacağına emin olabilirsin. Peki, Venüs burcunu biliyor musun? Bilmiyorsan öğrenmenin tam sırası. Burayı tıklayarak Venüs burcunun hangisi olduğunu öğren çok geç olmadan. Şimdi hazırsan başlıyoruz…

Güneş Gözlüğü

Hangimizin dolabında en az bir tane güneş gözlüğü yok ki. Vintage, modern, cool her birinden mutlaka bir tane vardır. Hatta çoğumuz her yıl bir tane daha almanın peşindeyiz. İşte bu noktada Boğa burcu erkeği için kaç tane güneş gözlüğünün olduğu değil, kalitesinin önemli olduğunu bilmelisin. Özellikle UV filtreli ve polarize camlı güneş gözlüğü kullanmanı tavsiye edecektir. Hatta buluşmada gözlüğünü eline alıp bile inceleyebilir sakın şaşırma, çünkü Boğa burcu erkekleri kalite düşkünlüğü ile nam salar. Gelelim seçmen gereken güneş gözlüğüne. Büyük ve koyu renkli camlar her zaman daha çekici ve kaliteli durur. Yüzüne de daha sert bir ifade verir. Şeklini ise yüz tipine uygun olarak seçmelisin. Akrep burcu kadınları güneş gözlüğünü simsiyah camlı wayfarer modellerinden seçmeli ki siyah seksiliğini vurgulasın. Aslan burcu kadınları oversize çerçeve, Balık ve Yengeç burcu kadınları yuvarlak ve kedi gözü denilen gözlük modelini satın alabilirler. Başak burcu kadınları oval çerçeveleri, İkizler burcu kadınları ise kare, Koç burcu kadını erkeksi modelleri, Kova burcu kesinlikle küçük yuvarlak modelleri tercih etmeli. Terazi ve Boğa burcu kadınları büyük ve havalı çerçeveleri tercih etmeli. Hatta üst çerçevesi yukarı doğru sivri olan modelleri denemeliler. Oğlak burcu kadını dikdörtgenden vazgeçememeli Yay burcu kadınları ise John Lennon ile özdeşleşen modeli yanlarından ayırmasın.

Zümrüt Yeşilinin Hakimiyeti 

Boğa burcu erkeği aksesuara aşık olduğu için aslında her aksesuarı kullanabilirsin. Fakat onun dikkatini çekmeyi planlıyorsan ve özellikle ilk buluşmadaysan zümrüt yeşili bir aksesuarı tercih etmen daha doğru bir seçim olacaktır. O yüzden hangi aksesuarı takarsan tak rengine özellikle dikkat et. Yengeç burcu kadınları zümrüt yeşil hayvan figürlü bir broş ile fazlasıyla dikkat çekebilir. Hem doğa düşkünü hem de şıklığını tek bir aksesuarda gösterebilirsin böylece. Akrep burcu seksi eldivenleri, Aslan burcu şık saatleri, Terazi burcu kadınları kolye ya da küpe, Oğlak burçları ise mutlaka yüzük tercih etmeliler. Yay burcu kadınları yeşil camlı güneş gözlüğü ile hem etnik hem de aşırı havalı olacaktır. Balık ve Başak burcu kadınları yeşil rengi boyunlarına dolayacakları ipek fularlar, İkizler burcu yeşil ipli bileklikleri tercih etmeli. Son olarak Kova, Koç ve Boğa burcu kadınlarına ise fötr şapka takmalarını öneriyoruz.

Fular Cenneti

Her ne kadar fularlar daha çok Başak burcu erkeklerini etkiler diye düşünülse de aslında fularlar kumaş yapısı nedeniyle Boğa burcu erkeklerinin gözünden kaçmaz. Özellikle, ipek fular takıyorsan bir sıfır önde bile başlamışsın demektir. Fakat öyle sıradan bir şekilde takma lütfen fuları. Biraz çeşitlilik göster. Hatta Akrep kadınları fuları derin V yaka bluzlarının üzerinden hafif düşecek şekilde bırakmalı. Aslan kadını kesinlikle geleneksel şekilde bağlamalı, Balık burcu kadını boynuna fiyonk şeklinde, Boğa burcu kadını ise fuları iki omuzundan sarkıtarak kemerle tutturmalı. Başak burcu kadını saç aksesuarı olarak, Yay burcu kadını ise bileklik olarak takmalı. Oğlak kadınları çantalarında, Koç burcu kadınları ise kemer olarak kullanmalı. Yengeç burcu kadınları ise geçmişin izinde üçgen şeklinde boynuna bağlamalılar. Terazi burcu kadını fuları her şekilde kullanmakta özgür. Kova burcu kadını ise fularını kesinlikle şapkasına takmalı. İkizler burcu kadını ise bandana olarak kafasına takmalı. Böylece Boğa burcu erkeğini etkileyeceğine emin olabilirsin.

Görseller: Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.