Boğa Burcu 2018 Yılı Burç Yorumları

2018’de Boğa’ları ve yükselen Boğa’ları neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

Aşk ve şans gezegeni Venüs 31 Mart tarihinde burcuna giriyor ve 24 Nisan’a kadar da buradaki hareketini sürdürüyor. Yaklaşık bir aylık bu süreç ilişkilerin açısından oldukça olumlu. Romantik ilişkinde daha tutkulu ve sahiplenici olman mümkün. Hayattan daha fazla keyif alabilirsin. Ayrıca finansal konularda da daha şanslı olabilirsin. Dış görüşünde değişlik yapmak için de uygun bir zaman.

Venüs ile başlayan keyifli ve şanslı dönem Güneş’in 20 Nisan’da burcuna geçmesi ile devam edecek. Kendinden daha emin ve kararlı olabilir, hedeflerine ulaşmak için azim ve sabırla çalışabilirsin. Mayıs’ta Merkür’ün de burcuna girmesi ile zihinsel konsantrasyonun yükseliyor. Çevrenle daha rahat iletişim kuracağın, fikirlerini daha kararlı bir şekilde dile getireceğin bir dönem. Ticari konularda daha başarılı olabilir, karlı anlaşmalar ve faydalı görüşmeler yapabilirsin.

Uranüs, 15 Mayıs’ta Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak. Bu hareket, senin hayatında yedi yıl sürecek bir dönemin habercisi. Bu süreçte daha bireysel ve özgür olmayı öğrenmen sıkça öğütlenecek; evlilik, boşanma, iş ve yerleşim değişikliğiyle ilgili konular ise gündeminde uzunca bir süre yer işgal edecek gibi görünüyor.

15 Mayıs’ta burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile başlayacak yeni dönemde, doğru zamanda doğru riskleri alarak kazançlı girişimler yapmayı ve daha verimli olmayı başarabilirsin.

16 Mayıs’ta Mars’ın Kova burcuna geçmesi ve sonrasında retro hareketine başlaması, iş hayatında beklenmedik sıkıntılarla karşılaşabileceğine işaret ederken bir yandan da adımlarını daha dikkatli artman gerektiği uyarısını yapıyor. Bunun yanı sıra eski ilişkinle alakalı sorunlar da gündeme gelebilir.

24 Ekim’de etkisi altına gireceğin çılgın Dolunay, her şeyin aniden olup biteceğini, kendi verdiğin kararlara dahi sonrasında şaşkınlık duyabileceğini gösterirken macera dolu günleri de beraberinde getiriyor. Böylece bir dönemin de kaçınılmaz olarak sonu gelmiş oluyor.

6 Kasım’dan sonra kendini güvende hissetmeyebilir, korkularınla yüzleşmek zorunda kalabilir, sana rağmen gelişen olaylar karşısında kontrolünü yitirdiğini hissedebilirsin.

5 Ekim’de Venüs Akrep burcuna geçerken Terazi’de retro hareketine başlıyor. Bu süreçte eski partnerin tekrar hayatına girebilir. Onunla ilgili sorunlarla uğraşmak durumunda kalabilir, yapacağın anlaşmalardan zarar görebilirsin.

2018 yılında tüm kaygılarının silinip gitmesini ve hayatın seni güzelliklere boğmasını diliyoruz.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir