Boğa Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

2017 yılında seni neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? 2017 hakkında merak ettiğin her şey, aklındaki tüm soruların cevapları burada.
Sevgili Boğa; 10 Mart’ta Mars’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla enerjin yükselebilir. Bu süreci iyi kullanmalı, aldığın kararları uygulamaya koymalısın. Maddi ve manevi güvenliğin için mücadele edeceğin, kendini savunabileceğin ve cesaretle harekete geçebileceğin bir dönemdesin.31 Mart’ta Merkür de burcuna geçiyor ama burada bir geri dönüş yapacağı için dikkatli olmalısın. Yaptığın her şeyin üstünden geçmek zorunda kalabilir, kendini yanlış ifade edebilirsin. Bu tarihlerde (10 Nisan – 20 Nisan) anlaşmalar bozulabilir.19 Nisan’da Güneş burcuna geçiyor ve parlayacağın günler geliyor.26 Nisan’daki yeniayla birlikte de evini, işini, ilişkilerini ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilir, başlangıçlar yapabilirsin.06 Haziran’da Venüs de Boğa burcunda olacak ve ilişkilerinde yeni, keyifli bir süreç başlayacak.  Hem seni beğenenler hem de kazançların artabilir. Kendini daha güzel hissedebilir, gardırobunu yenileyebilirsin.

10 Ekim’de Jüpiter’in karşıt burcuna geçmesiyle birlikte artık evlilik, ortaklık konuları gündeme gelebilir, ilişkilerden yana şanslı olabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsin. 04 Kasım’daki dolunay ise sadakati, güveni ve huzuru sorgulayacağın bir sürece girmene neden olabilir.

20 Aralık’ta Satürn burç değiştirince finansal krizlerden biraz da olsa uzaklaşabilirsin. Yüksek eğitim ve yurt dışı yolculuklarıyla ilgili girişimlerin olacağı bir sürece girebilirsin. 2017 yılında tüm kaygılarının silinip gitmesini ve hayatın seni güzelliklere boğmasını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.