Boğa Burçları İçin En İdeal 5 Tatil Rotası

Doğa aşığı olan Boğalar; sakin ve huzurlu bir tatili tercih ederler. Onlar için en ideal tatil rotaları, doğada bol bol yürüyüş yapacakları, aşırı hareketten uzak, huzur dolu ama lüksün de olduğu yerler olacaktır. Adrenalin dolu bir tatil Boğalara göre değildir. Sanata düşkün Boğalar, bol müze gezecekleri bir tatili macera dolu bir tatile tercih edebilirler. Keyfinden ve rahatından taviz vermeyen Boğalar için çok yoğun bir gezi programı içeren turlar hiç cazip değildir. Bütün bir tatilini deniz kenarında güneşlenip, yüzüp dinlenerek geçirebilirler. İşte, Boğa burçları için en ideal 5 tatil rotası…

Kışın Uludağ ve Palandöken, Yazın Bodrum ve Çeşme

Toprak grubu olan Boğa burçları, hem daim doğa ile iç içe olmak isterler. Doğada huzur bulurlar, ama bir Boğa burcu insanı için konfor da önemlidir tabii. Kışın kar tatili, yazın deniz tatili onlar için çok cazip olacaktır, yeter ki beş yıldızlı otelde konaklasınlar; çünkü keyfine ve lükse düşkün Boğa burçları için konaklayacakları otelin de kaliteli olması önemlidir. Kışın Uludağ’da veya Palandöken’de geçirecekleri kar tatili ile yazın Bodrum’da ya da Çeşme’de geçirecekleri yaz tatili Boğalar için huzur verici ve dinlendirici olacaktır. Boğalar, kar veya deniz manzarasında huzuru ve sakinliği bulurlar.

Huzur Arayan Boğalara Uzakdoğu’da Yoga ve Meditasyon Deneyimi

Boğa burçları için doğa ile iç içe olmak kadar huzurlu bir tatil geçirmek de önemlidir. Tatili dinlenmek ve enerji depolamak için bir araç olarak gören Boğa burçları için yoga ve meditasyon dolu bir tatil ideal bir seçenek olabilir. Uzakdoğu’da birkaç gün de olsa katılacakları yoga kampı ile Boğalar; sakin, stresten uzak ve huzurlu bir tatil deneyimi yaşayabilirler.  Uzaklara gitmek istemeyen Boğalar ise Kabak Koyu’nda ya da Kaş’ta birkaç günlük kampa katılarak, kalabalıktan uzak huzurlu birkaç gün geçirip kafalarını dinleyebilirler.

Avrupa’da Sanat Dolu Birkaç Gün

Sanata yatkın ve tarihe meraklı Boğa burcu insanları, bir şehrin müzelerini gezmeyi, tarihi sokaklarında dolaşmayı, şehrin sanatsal etkinliklerine katılmayı çok severler. Bu nedenle, Avrupa’da sanat dolu birkaç gün tatil yapmak onlar için çok huzur verici ve cezbedici olacaktır. Londra veya Roma’da birkaç gün geçirmek Boğa burçlarına çok iyi gelebilir. Bu şehirlerde müzeleri gezerken, kendilerini konforda hissedebilir ve lüks otellerde konaklama deneyimini de yaşayabilirler.

Boğalara Meksika’da Tarih, Deniz ve Lezzet Dolu Bir Tatil

Antik Maya şehri, ormanları, doğal güzellikleri, plajları ve farklı lezzetleriyle Meksika, Boğa burçlarının kalbini fethedebilir. Ülkenin tarihi yerlerini gezmek, plajlarında dinlenmek, doğal güzelliklerini keşfetmek; keyfine düşkün, doğayı seven ve huzuru seven Boğa burçlarına çok iyi gelecektir. Ayrıca, yerel ve farklı lezzetleri denemeyi seven, damak tadı çok gelişmiş Boğa burçları için Meksika’nın baharatlı yemeklerini tatmak farklı bir deneyim olacaktır.

Deniz, Lüks ve Eğlence Arayan Boğalara Honolulu

Lükse düşkün, keyif yapmayı seven, zevk sahibi ve tatilinde biraz da eğlence arayan Boğalar için Honolulu ilginç bir seçenek olabilir. Hawaii adalarının başkenti olan Honolulu, doğal güzellikleri, tarihi yerleri, kültürü ve plajları ile Boğalara unutulmaz bir tatil yaşatacaktır. Doğayı seven, keyif ve huzur dolu bir tatil arayışında olan Boğalar, Honolulu’da konaklayacakları deniz manzaralı lüks otelde konfor ve huzur dolu bir tatilin tadını doyasıya çıkarabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.