Bob Saç Modelini En Çok Seven Burçlar

Bir süredir en popüler saç kesimlerinden biri, Bob modeli. Aynı zamanda şehirli kadının modernleşen görüntüsü için ideal dokunuşlardan biri. Hayatında değişim konseptinin sinyallerini ilk verdiğiniz yer saçlarınız mı? Bakalım burcunuz saçıyla kendini ifade edenlerden biri mi ve Bob saç modelini sevenler listesinde kendine yer buldu mu? Bahisler açıldı!

Aslan Popülariteden Ödün Vermez

Aslan burcu kadını genellikle kabarık ve kıvırcık saçlara sahiptir. Saçlarına  yele muamelesi yapmak, savurdukça savurmak hobilerindendir! Hayat sahnesinde dikkatleri üzerine toplamak, en başarılı olduğu konulardandır. Bu esnada birden çok konu başlığı gündeminde olduğundan, çok yönlülüğünü konuşturur. E tabii trendlerden geri almak onun gibi popüler biri için asla ve kat’a kabul edilemez! Son dönemin en moda saç kesimlerinden eski adıyla küt, yeni tanımıyla Bob saç modelini diğer stil öğeleriyle harmanlayarak iyi taşır.

Başak Yeri Gelince Topuzuna Veda Eder

Disiplin ve düzen kraliçesi Başak, stilinde sadelik ve minimal bir şıklık anlayışını yansıtır. Buna istinaden, derli toplu çalışkan öğrenci imajını benimsemeye yatkındır! Evde işleri ışık hızıyla halleden, kapıya koşarken maillerini kontrol etmeyi ihmal etmeyen, yerde gram toza tahammülü olmayan bir kadındır kendisi! Okulda hocayı pür dikkat dinleyen de, ‘not var mı canım ya’ diye sorulan da o’dur! Bu kadar iş halleden bir kadın olarak saçlarını genelde toplar, topuzuna bir kalem iliştirmeyi de ihmal etmez. Tabii ki Bob saç modeli moda olunca ilk kestirenlerin başını da o çekmiştir!

Oğlak İş Toplantılarında Saçıyla Eser

Satürn’den gelen ciddiyet dalgalarını her bir zerresinde görebileceğimiz Oğlak kadını, zaman zaman sert bir imaj çizebilir ve gözlüklerinin üstünden bakan bir tavır sergileyebilir! ‘Hayat Bilgisi’ dizisini hatırlayanlar Afet Hoca karakterini anımsayacaktır. Kendisinin Oğlak olması kuvvetle muhtemel! Tatlı sert tarzını görev bildiği tüm alanlarda gösterir Oğlak kadını. Okuyan ve yazan, öğrenmek için öğretendir. Dağınıklıktan hiç hoşlanmaz. Tabii ki dağınıklığın karşısında dikilen bir saç modeli olarak Bob tam onun kalemidir! Bu sade modeli beyaz gömleği ile bütünler ve sade makyajıyla toplantılarda sözünü mutlaka geçirir!

Kova İçin Değişmeyen Tek Şey Değişimdir

Hep bir orijinallik peşinde olan, uçarılıklar ve aşırılıklar prensesi Kova kadını, tarzını kelimelerle kalıplara sokmayı sevmez! Bilime ve teknolojiye duyduğu ilgi onu kendi düşünce deryasında derinlere dalmaya yatkın kılar. Bu anlamda keşfedilmeyenin peşinden gitmek, bu yollarda kaybolmadan alternatif yolları ezberlemek pek sevdiği aktivitelerdendir! Hızlı çalışan bir beyne sahiptir ve bu hummalı çalışma devam ederken saçlarının ona engel olacak bir modeli olmasını istemez. Ayrıca değişik renkleri deneme cesaretini gösteren nadir kadınlardandır! Değişim ve dönüşüm temalarını Bob saç modeli kestirerek göstermeyi sever.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.